Lampvõimu ostuabi

Erinevate firmade pillid
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Lampvõimu ostuabi

Postby fleik » 21 Mar 2011, 11:10

Hoi...

olen jõudnud järeldusele et mu praegu kasutusel olev Voxi hübriid on tore küll, kuid kuna ma seal peal olevaid effekte peale reverbi ei kasuta ning mängin ka ainult ühe settinguga, siis tundub et asi läheb mul raisku veidikene... olen juba pikemalt mõelnud et peaks uuesti lampvõimu poole vaatama millega.

Muusika mida bändiga teeme on selline Rollingute, The Who ja veel paljude taoliste segu sekka ka rahulikumaid akustilisi lugusid ja sette. Mõningaid soundinäiteid kuuleb siit: www.neljapaev.ee

Võimul võiks olla 2 kanalti ja reverb peal. Võimsus kuni 15W Draivile saaks pedaaliga kaasa aidata kui vaja.
Hinda kannataks välja käia väga väga maksimaalsel juhul kuni 500 EURi. (400 oleks reaalsem piir).

Olen mõttes mõlgutanud et peaks neid Laney asjandusi proovima, samuti Voxi AC15 sümpatiseerib. Marshalli sound meeldib ka , aga seal lähevad asjad hinnaklassist juba natukene välja. Telepoisil on siin üks huvitav asi müügis... aga 20W jääb vist tsuti liiaks, eriti kui arvestada et hetkel on enamik esinemisi bändiga akustilisemat ja aeglasemat laadi..

Oskab keegi ehk midagi mõistlikku soovitada?
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill

bullterrier
Posts: 58
Joined: 06 Dec 2006, 01:28

Re: Lampvõimu ostuabi

Postby bullterrier » 24 Mar 2011, 01:01

saatsin pm-i 8)

kivikas14
Posts: 2
Joined: 04 Feb 2010, 15:14
Location: Tartu
Contact:

Re: Lampvõimu ostuabi

Postby kivikas14 » 29 Mar 2011, 00:14

Annaks oma hääle Fender super champ XD -le.
Hagstrom XL-5, akust
Fender Super Champ xD