Tahaks teada...

Erinevate firmade pillid
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: Tahaks teada...

Postby voice » 25 Feb 2011, 18:52


User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Tahaks teada...

Postby Tegelane » 27 Feb 2011, 02:57

See on täitsa tõsi jutt.
Firma nimi ei mängi pilli ja ei tee asjast veel hästi/halvasti saundivat looma. Mul käppade vahelt nii mõnigi mitte nii kõrgelt hinnatud nimega instrument läbi käinud ja üllatuseks ja kinnituseks olen kohanud väga häid isendeid..vaatamata hinnale ja nimele.

Siit foorumist ka mitu korda läbi käinud mõttetera, et sellise hinnaklassiga pillid on parajalt kõikuva kvaliteediga ja siin ennatlike järeldusi oleks natukene liigne teha. Peab proovima, proovima, proovima, proovima ja veelkord proovima, et leiaks väärt asja, kui parasjagu väga palju raha pole.

Kasutatud pille tasub kindlasti vaadata ja pakkumistel silm peal hoida. Liigub aeg-ajalt väga häid pakkumisi, kus hinna ja kvaliteedi suhe on vägagi paigas, kui isegi mitte kallutatud "vähema hinna eest rohkem kvaliteeti" poole.

Komplekti osta on mugav ja võib olla ahvatlev, aga üldjuhul tõesti on targem see komplekt teise ringi kaubast ise kokku panna ja meelepärasem tulemus loodetavasti saada. Kui ise veel pillidest niipalju ei jaga, siis võta mõni tuttav kaasa, kellel natukene rohkem aimu, kui ei ole tuttavat pillimeest, siis ehk ka siit foorumist nõus keegi abistama.

E: Opeli jutt ja mahategemine on ka tõesti üks puhas pullikaka. Mingite autodest absoluutselt mite midagi teadvate eelarvamustega tüüpide väljamõeldis. :D

User avatar
Piipz
Posts: 90
Joined: 04 Feb 2009, 17:24
Location: Tallinn
Contact:

Re: Tahaks teada...

Postby Piipz » 27 Feb 2011, 15:14

ma otseselt ei võrrelnud kitarri autoga.
ma võrdlesin mida iganes millega iganes. kõik me tahaks ju paremat osta, kui vaid rahakott võimaldaks.
selliseid odavkomplekte tasuks võimaluse korral ikkagi enne ostu proovida, kui meeldib, siis why the f*ck not?
ei pea ju kellelegi teisele meeldima, ainult iseendale.

heavyshit
Posts: 82
Joined: 30 Jun 2009, 16:29

Re: Tahaks teada...

Postby heavyshit » 27 Feb 2011, 18:44

Olgu olgu, ei ole vaja tülli minna. Lihtsalt asi on selles et opeleid tehakse palju maha kuigi on täiesti normaalsed autod aga hb-de puhul on see et nii palju kui mina neid katsunud olen on need ikka kuradima jubedad olevused ja täiesti nõus et võib olla ka normaalseid hb-si.

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: Tahaks teada...

Postby RockaRolla » 27 Feb 2011, 22:20

Igatahes. Eesti pilli järelturule ei ole veel üht kahtlast isendit vaja, neid on piisavalt.
Kui tahad mingit jama siis palun võta kätte ja osta mõni selline siin juba ringleb.
Throw the Jew Down the Well

kaksauku
Posts: 31
Joined: 28 Mar 2011, 19:19

Re: Tahaks teada...

Postby kaksauku » 12 Apr 2011, 22:43

komplekt ei ole väga hea mõte ja sellest on hiljem raske lahti saada. mina soovitaks sul alguses selle hinna eest natuke parem elektri kitarr osta ja kui vajadus võimule siis http://www.thomann.de/gb/marshall_ms4_micro_stack.htm . Mina alustasin nii

User avatar
Black
Posts: 1089
Joined: 31 Oct 2008, 20:05
Location: Tallinn, Tartu
Contact:

Re: Tahaks teada...

Postby Black » 13 Apr 2011, 00:44

Päris crap soovitus. Omades esimeseks võimuks sellist käkki läheks ilmselt enamikel igasgusune mängimise isu ära. Törts juurde ja saab juba microcube vms.
Riistvara:
Ibanez RGR321EX
Randall RX35DM
Zoom G5

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: Tahaks teada...

Postby RockaRolla » 13 Apr 2011, 10:19

Throw the Jew Down the Well

letsrock
Posts: 243
Joined: 16 Sep 2008, 16:50
Location: Tartu
Contact:

Re: Tahaks teada...

Postby letsrock » 13 Apr 2011, 12:36

Päris kindlasti pole see alustamiseks sobiv. Nii odaval asjal on ilgelt s... metalli kvaliteet, mis tähendab seda, et sellise kangisüsteemiga pill ei hakka iialgi toimima. Sa ei saa teda häälde, ta ei pea vastu jne. Kui sellisega alustad, ei saa Sa iilgi teada, kas Sinust oleks võinud saada kidramees.
Keep rockin

User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Tahaks teada...

Postby Faded » 13 Apr 2011, 17:05

MS4 on täitsa äge mänguasi, nagu ka muud minivõimendid (à la Orange Micro Crush), aga harjutusvõimuks kindlasti mitte sobiv - liiga vaikne ja helikvaliteet tillukese kõlari tõttu ka üsna plekine.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.

User avatar
Death Super Mario
Posts: 411
Joined: 01 Dec 2009, 21:57
Location: Tallinn
Contact:

Re: Tahaks teada...

Postby Death Super Mario » 14 Apr 2011, 12:55

Odvamaid kangiga kitarre ei soovita esimesek kitarriks otsa. Pidavat kergesti häälest ära minema.
Sama raha eest saab parema kangita uue kitarri või kasutatud.
Veenduda tuleks, et kitarr hääles püsib võimalikult kaua.
Vineerist kitarri ei soovita kellelegi. Vineer kõlab väga halvasti.
Võimendi saab 26-89 euroga uuena ja kasutatuna väiksema võimendi hinnaga võimsama.
Oma marshall ms-2 põhjal soovitan kõrvaklappe kasutata väikestel võimendustel..
Ekitarr les paul. Võimendi roland micro cube.

User avatar
Black
Posts: 1089
Joined: 31 Oct 2008, 20:05
Location: Tallinn, Tartu
Contact:

Re: Tahaks teada...

Postby Black » 14 Apr 2011, 14:52

Kui pill ise okei ja hind hea, siis kangisüsteemi pärast pilli ostmata kah ei tasu jätta - puuklots vahele ja korras.
Riistvara:
Ibanez RGR321EX
Randall RX35DM
Zoom G5

kaksauku
Posts: 31
Joined: 28 Mar 2011, 19:19

Re: Tahaks teada...

Postby kaksauku » 15 Apr 2011, 16:06

krt te saate valesti aru must :S ma ei ütlegi et ms4 on sitaks hea ma lihtsalt räägin et pigem ostaks komplekti raha eest normaalsema kidra ja võim on algul pohhui :D

User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Tahaks teada...

Postby Faded » 15 Apr 2011, 16:47

Ja me räägime, et võim ei ole pohhui. Pigem korja natuke rohkem raha või jäta võim alguses üldse ostmata.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.