Washburn

Erinevate firmade pillid
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Washburn

Postby Andre » 29 Mar 2006, 15:27


User avatar
maggs
Posts: 31
Joined: 29 May 2006, 15:21
Location: Rapla kant

Postby maggs » 14 Jul 2006, 17:21

Eddie Van Halen - The best 10 fingers on 6 strings!!!

margusse
Posts: 198
Joined: 19 Sep 2006, 20:56
Location: Tartu
Contact:

Postby margusse » 19 Sep 2006, 22:25


Queen
Posts: 132
Joined: 26 Mar 2006, 13:06

Postby Queen » 19 Sep 2006, 22:33


User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Postby mothman » 20 Sep 2006, 15:28


User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Re: Washburn

Postby served » 05 May 2009, 23:18

Tõstaks teemat!
Sai täna proovimas käidud neid R-Musicus olevaid imesi.
Jõudsin ära proovida 2 pilli. Ja korralikult ka vaadata.
Pillid olid siis

WASHBURN Signature Series/Scott Ian WV40VASIK Made in Indonesia.
Image

Seda proovisin ja uurisin erilise tähelepanuga. Pill ju supper ilus.
Miinused olid minu jaoks need, et istudes mängida ei saa. Kaela profiil on veidi mööda.
Alguses kui pilli kätte sain, tundus jama. Et välimust on rohkem kui pilli ennast.
Siis avastasin kohe et kael on kuidagi liiga ümar(minu jaoks) Pole sellist Jacksonile omast lamedat profiili vms.
Sain ka kohe pillile rihma, et jumala eest istudes ei mängiks.. see võib ju maha kukkuda.
Hinnaks küsitakse 11630 krooni. Suvega saaks selle raha vabalt kokku.

Mis mulle siis meeldib: Välimus! Pole just mingi ballaadi pill. Kui õhtul tüdruku akna alla sellega serenaadi lähed laulma, siis naabrimutt kutsub politsei ja sõimab psühhopaadiks. Aga kui metal hinges ja raiiuda vaja, siis laval oled tõenäoliselt õhtu tegija. Et siis välimus on oma otstarbe jaoks supper! Need kellele ei meeldi, ärge ostke!
Mängitavus. Mida rohkem ma sellega mängisin seda rohkem ma ei tahtnud seda käest ära panna. Kuna mul endal pill F-suuruses tremolo peal. Siis iga pill on veidi võõras. Aga lõpuks ma veendusin et kael on ka tegelikult täiesti super. Kõik ei peagi lauaks olema hööveldatud tagant. Saab ka ümarama kaelaga edukalt mängida.

2 viga mis pillil olid: e keel on natukene ülemisest sadulast liiga kõrge. Juhtme pistik on debiilses kohas. Ok see on tegelt 1 viga kokku, sest pistik oligi konstruktsioonis nii ette nähtud.
Ise kaaluks selle ostu! Minge proovige! Üsna lahkelt antakse pill kätte ja veenduge ise.

WASHBURN Idol Series WI666MW
Image

Pill mis jäi mulle lihtsalt silma. Kuna selle mingi väiksema hinnaga poeg pidavat ka kusagil eesti peal rändama. Kahju et seda poes pole ja kahju et seda proovida ei saa.
Aga asja juurde.
Pill üsna ülbelt värvitud. Jätab sellise tunde nagu oleks mingist ekstra ägedast puidust tehtud.
Kael on üsna käepärane, tavaline. Ei ole shreddimis pill. Selline neutraalsem. Pigem tõmbaks paar akordi ja mängiks kusagile tausta, kui hakkaks keevitama. Ehk siis võrreldes eelmise pilliga on tegu tiba teist laadi pilliga, aga noh. SG ka ju. mis seal ikka tahta.
pill on kerge. Üsna mugav. Mängi mis asendis tahad. Randalli helipead, üsna vihast häält teevad.
Rääkides veel väimusest, kerel on ketiga pekstud triibud peal :D
Kuna pill seisis õnnetult seal nurgas seina peal, siis oli vaja häälestada üsna korralikult. Ja sellest häälestamisest tuli kohe üsna hea kogemus. Selline tunne oli, et tahakski seda pilli sinna häälestama jääda :D pingutid olid kuidagi nii mugavad käes.
Pildil tundub jube hull lamutus pill, aga tegelikult on üsna soe ja ilus.

Ei oska midagi halba ka öelda, kuna pole SGde puhul asjatundja, pole eriti meeldinud need mitte kunagi ja tänu sellele pole varem neid näppinud ka.
Tehniline pool: Keeled oli korras. 4 soundi timmimise nuppu... Jumal tänatud et mul ainult 2 on.
Ainus otsene viga mis võiks olla teisiti oli see, et pillil on nagu kaela ja kere liitmis kohas mingi vahe sees. Ma olen üsna kindel et see on ainult seal ääres, kuna liim on näha, aga on kuivanud laihti sealt. Muidu pill soundib hästi ilma võimuta ja kõlab ka korralikult. Et ma arvan et selle nö. vea võib viimistluse kaela lükata.
Hind 7450 EEK tk.


Youtube link, mis on väga vägev :D
http://www.youtube.com/watch?v=N8-y_sfNLuI
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/

User avatar
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Re: Washburn

Postby sguitar » 09 May 2009, 13:44

Proovisin ka seda Scott Iani pilli.
No ma kohe üldse ei oska sellise kujuga pilliga mängida, vb lives oleks täitsa mõnus.
Input oli tõesti lolli kohapeal aga pilli ise mängis väga hästi, just proovin mõni aeg tagasi seda nn "takso" kujundusega kollast, see oli minu käele palju hullem ja tõesti üllatusin, esimene nn. flying-v sarnane olevus, mis oli tõesti positiivne.

Kõige toredam on ikkagi Washburni hinnapoliitika. Igaüks saab endale midagi. Suur erinevus on see, et enamus odavama otsa pille on tavaliselt väga robustsed, aga Washburni vaatad alati rõõmsa pilguga.
Washburn & Randall

User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Re: Washburn

Postby served » 09 May 2009, 14:42

Nüüd võiksid viimased soovijad seda pilli vaatama minna. Lähipäevil ostetakse see ära. (mul tuttav võtab selle ära)
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/

User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Re: Washburn

Postby darkcity » 26 Jun 2009, 13:32

WASHBURN Signature Series/Scott Ian WV40VASIK kitarrile kirjutas Rabarockil oma autogrammi ei keegi muu kui Scott Ian isiklikult.

User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Re: Washburn

Postby darkcity » 05 Aug 2009, 13:23

R Musicusse ilmusid vahepeal uued kitarrimudelid. Nüüd on valikusse lisandunud sellise hinnaklassi kitarre, mis ei tee rahakotile liiga ja mängivad väga hästi.
Vaata edasi .

Ja WASHBURN Idol Series WI666MW, millest served kirjutas, on nüüdseks müüdud.

User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Re: Washburn

Postby darkcity » 23 Dec 2009, 02:27

Täiendasime järjekordselt R Musicus Washburn elektrikitarride valikut.
Sarvilised, sakilised ja WI14 paketid - uuri lähemalt http://www.muusikariistad.ee/uudised/ta ... algajatele

User avatar
sipelgas
Posts: 910
Joined: 02 Dec 2007, 17:45
Location: Tartu
Contact:

Re: Washburn

Postby sipelgas » 23 Dec 2009, 17:21

Image
Selle pilliga on kellegil kogemusi ?

kiuro
Posts: 79
Joined: 04 Feb 2008, 16:17
Location: Haapsalu
Contact:

Re: Washburn

Postby kiuro » 30 Dec 2009, 15:32

On see odavama otsa oma? Ütle mudel, siis teaks. Mul on sama kerega. Super hea heli. Aga kael on veidi kõveraks kiskunud, aga see on suht vähe. Kui on see odavam, siis soovitan kindlasti, kui on veits kallim, siis on asi vist tremolos. Mul olid keeled läbi kere lihtsalt.

User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Re: Washburn

Postby darkcity » 24 Jan 2010, 15:41


User avatar
Jyriiiii
Posts: 170
Joined: 29 Oct 2009, 12:31
Contact:

Re: Washburn

Postby Jyriiiii » 24 Jan 2010, 15:49

Aga sellega kuidas lood on:

Mõni päev peaks R-Musicusse minema veel mõnda odavamat Washburni proovima.
Üks Flying-V sai ära proovitud.