GuitarCenter

Erinevate firmade pillid
Locked
User avatar
raunoland
Posts: 209
Joined: 02 Oct 2010, 21:08
Location: Tartu

GuitarCenter

Post by raunoland »

nonii, leidsin täna sellise huvitava koha nagu on http://used.guitarcenter.com/usedGear/index.cfm
kas keegi julgeb seda soovitada või kellegil on selle kohaga kogemusi? :)
Image
_____________________________________________
lõpuks ometi keegi tahab mustvalget vikerkaart... see on nati nagu tahaks olla gay aga hevi ka sama (rada7 foorumist)
tykonu
Posts: 979
Joined: 15 Feb 2008, 17:49

Re: GuitarCenter

Post by tykonu »

raunoland wrote:nonii, leidsin täna sellise huvitava koha nagu on http://used.guitarcenter.com/usedGear/index.cfm
kas keegi julgeb seda soovitada või kellegil on selle kohaga kogemusi? :)

Muideks, Guitar Center on maailma suurim ja kuulsaim pillipood
Rx.
Posts: 78
Joined: 02 Feb 2010, 12:09

Re: GuitarCenter

Post by Rx. »

See ei ole mitte üks koht vaid erinevate GC-de laoseisu listing. Ostmiseks pead helistama poe managerile ning kokku leppima. Pilte saadavad ka lisaks kui soovid.
Üldiselt nad USAst väljapoole ei saada ning muu maailma krediitkaarte ei arvesta.
stratt ja romu
User avatar
raunoland
Posts: 209
Joined: 02 Oct 2010, 21:08
Location: Tartu

Re: GuitarCenter

Post by raunoland »

oot, kui ma tahan sealt mõne kasutatud kitarri tellida, siis ma pean enne helistama sinna we? palju kõne hind siis tuleks?:D
Image
_____________________________________________
lõpuks ometi keegi tahab mustvalget vikerkaart... see on nati nagu tahaks olla gay aga hevi ka sama (rada7 foorumist)
Denis
Posts: 232
Joined: 29 Mar 2009, 17:08
Location: Rakvere

Re: GuitarCenter

Post by Denis »

Ära unusta veel postikulusid, käibemaksu, tollimaksu ja närvide kulutamist. Kergem on eestist osta minu arvates.
'85 Fender Japan Stratocaster- VOX V845 wah - Tech 21 Trademark 60 - Korg X-50 - Yamaha FG-B1N
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Re: GuitarCenter

Post by fleik »

raunoland wrote:oot, kui ma tahan sealt mõne kasutatud kitarri tellida, siis ma pean enne helistama sinna we? palju kõne hind siis tuleks?:D


Kasuta Skypet selleks. Seal hinnad lauatelefonidele üle maailma palju odavamad kui tavatelefonilt (y)
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill
Locked