Saksakitarid

Erinevate firmade pillid
User avatar
raunoland
Posts: 209
Joined: 02 Oct 2010, 21:08
Location: Tartu
Contact:

Saksakitarid

Postby raunoland » 02 Oct 2010, 21:13

et oleks vaja nõu, kas on mingeid kogemusi selle firmaga ( http://www.saksakitarrid.ee )
mõtlesin alguses sealt osta, aga siis leidsin selle foorumi, ning küsin asjatundjatelt nõu kas on mõtet sealt osta või mitte
Image
_____________________________________________
lõpuks ometi keegi tahab mustvalget vikerkaart... see on nati nagu tahaks olla gay aga hevi ka sama (rada7 foorumist)

nuvlear0
Posts: 215
Joined: 15 Feb 2010, 00:15
Location: Pärnu

Re: Saksakitarid

Postby nuvlear0 » 03 Oct 2010, 00:52

tunduva välimuse poolest suht korralikud, suht noname firma võib ka korralikku kraami teha, aga ma pigem lootusi väga kõrgele ei kruviks. Hind on neil pillidel seal suht naeruväärne, ma usun et sellise raha eest pilli küllalt
Washburn WI-66PRO Idol Series :P
Samick Greg Bennett design akust
Vox Nightrain + NT112 cabinet
Line 6 POD HD500X

User avatar
sipelgas
Posts: 910
Joined: 02 Dec 2007, 17:45
Location: Tartu
Contact:

Re: Saksakitarid

Postby sipelgas » 03 Oct 2010, 01:17

tundub üpris kahtlane leht ... minujaoks

User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald
Contact:

Re: Saksakitarid

Postby Velkus » 03 Oct 2010, 15:29

Steiner on see firma. Sai proovitud ühte vasakukäelist Kayan Musicus, kõla poolest polnud väga vigagi (pill tehtud miskist vineerist, kõlalaud vähemalt) viimistlust oli ka täitsa asjalik selle hinna kohta. Arvatavasti on ka pillide informatsioonis liiga idealistlikud oldud, väites, et nad on tehtud mahagonist (aga kes teab :D) Võta nende inimestega ühendust sealt veebisaidilt ja mine proovi ning anna meile ka siis teada, kuidas oli.

markomere
Posts: 31
Joined: 08 Aug 2010, 20:28

Re: Saksakitarid

Postby markomere » 07 Oct 2010, 10:51

hah,mu vend ostis tolle musta Les pauli nende käest,käisin kaasas ja peale seda erastasin selle endale hiljem kodus)).Pill on jube hirm raske ja super hea kõlaga.tegelased kes neid seal turustavad on sitaks head kidravennad ise,miskid keskealised olid.ladu on neil Mähel,seal taga raudtee ääres ja pilgeni stuffi täis.kliente neil nii,et tapab,kollil oli tel punane pidevalt :D ahjaa,ka viie keelne bas jättis hea mulje.

a,seda,et firmasid mille pille nad müüvad seal oli palju erinevaid,tüki 15 eri nime nägin mina.seda Stenerit ma ei silmanud,aga,muidu paistsid nad suht okid selle raha eest,me vennaga kxike ei proovinud,umbes nelja oli vist.need olid küll normid ja etemad kui Encorid,vxi Staggid igal juhul :D tahaks roundbacki ka veel endale.
ja seda,et tingida nad küll jah ei tahtnud :D

muscarine
Posts: 213
Joined: 10 Dec 2007, 11:48

Re: Saksakitarid

Postby muscarine » 17 Oct 2010, 20:18

Bakers'i..pillid.
Saksa ebayst ostavad kokku siin müüvad.

Kes ise tellida ei julge ega taha siis hea alternatiiv...ega nad juurde hinda väga ei pane :)

A
Posts: 19
Joined: 31 Mar 2008, 17:00

Re: Saksakitarid

Postby A » 17 Oct 2010, 20:45


markomere
Posts: 31
Joined: 08 Aug 2010, 20:28

Re: Saksakitarid

Postby markomere » 17 Oct 2010, 21:40


User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald
Contact:

Re: Saksakitarid

Postby Velkus » 19 Oct 2010, 17:52

Pilli firmaks on miski Steiner nagu eespool mainisin, need on need mis neil kodulehel on.


Kunagi sai isegi nende kohta huvi tuntud ja onkel ütles ka nimeks Steiner.

markomere
Posts: 31
Joined: 08 Aug 2010, 20:28

Re: Saksakitarid

Postby markomere » 19 Oct 2010, 19:25

kui seal käisime siis ütles onu mulle ka,et neil on nelja firmaga lepingud.ja kui vaatasin seal laos neid pillivirnasid,siis võxib arvata,et kollid saavad ikka jube odavalt sealt kuskilt ise aluste kaupa tehasest kätte,vastasel juhul polex ju asjal mõtet ka.kõige naljakam on aga see,et kohal oli neil hulka rohkem kxiksugu mudeleid kui seal kodukal nähe,miskid kalasaba V kujulised ja liblika taolised isendid,igat värvi,igav ei hakanud :D

User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Saksakitarid

Postby Tegelane » 19 Oct 2010, 22:12

Just mõtlesin, et peaks poolhuvi pärast ka mõnda proovima. kodukal vaatas vastu selline info:
Vabandame ,aga praeguse seisuga on kõik elektrikitarrid müüdud. Uus kaup saabumas peagi.

Nu siis peab seda uut laadungit ootama.

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: Saksakitarid

Postby RockaRolla » 19 Oct 2010, 22:29

Läbimüük peab siis parem kui thomannis olema. Juttude järgi antud tüüpidel ju virnade viisi kitarre.
Throw the Jew Down the Well

User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Saksakitarid

Postby Tegelane » 20 Oct 2010, 17:51

Või reklaamitrikk...

User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald
Contact:

Re: Saksakitarid

Postby Velkus » 20 Oct 2010, 21:53

See kauba ladu oli mähel? ehk siis jääb see kuhugi muuga kanti? Tekkis kohe kõva tuhin ka neid pille kaema minna!

User avatar
raunoland
Posts: 209
Joined: 02 Oct 2010, 21:08
Location: Tartu
Contact:

Re: Saksakitarid

Postby raunoland » 29 Oct 2010, 00:46

Nonii,
rääkisin nendega ning sain teada, et
neile peaks uus laadung kuskil novembri keskel tulema, siis peab vaatama minema :)

olin kirjavahetuses nendega ja sain teada järgmist

(minu kiri neile-
tervist!

ma olen kitarri foorumites natuke seigelnud ja olen teada saanud et teil on ka teistsuguseid kitarre kui need mis teil kodukal on...
et siis küsiksin kas on teil warlock stiilis (elektri)kitarre alles ( eelistatult must, punane või valge )
olen teie kodulehte kaua jälginud ja inimesed räägivad ka head juttu teie kohta, nii et ma mõtlesin teilt mõne kitarri osta

tervisi)

(nende vastus)
Tere.Pean Teid hetkel kahjuks kurvastama,sest kõik elektrikitarrid on juba müüdud.Uus elektrikitarride last saabub umbes Novembri keskel.Mis aga foorumitesse puutub,siis kahjuks ise foorumites ei käi,aga võin kinnitada,et olles aastase tegevuse käigus müünud kokku umbes 300kitarri,pole negatiivset tagasisidet meil veel olnud.
Image
_____________________________________________
lõpuks ometi keegi tahab mustvalget vikerkaart... see on nati nagu tahaks olla gay aga hevi ka sama (rada7 foorumist)