Hohner

Erinevate firmade pillid
urho
Posts: 135
Joined: 18 Feb 2007, 10:22
Location: Tartu

Post by urho »

Ostsin eile just IS Musicust Hohner HW420-ne. 3000 läks koos kotiga, esimesel katsetusel miskit hullu silma ei jäänud, peale selle avastuse, et sellele ei saa rihma kinnitada mingil põhjusel.
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Mis selle rihmaga on siis?

Washburn archtop > VoxAC30
urho
Posts: 135
Joined: 18 Feb 2007, 10:22
Location: Tartu

Post by urho »

Kirveraidur wrote:Mis selle rihmaga on siis?

Kaela pool ei ole seda kuhugi kinnitada.

Image
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

no see ongi ju akustilise kitarri üks eripäradest, et rihm kinnitatakse hoopis teise kohta kui elektrikitarridel. Niiet muretsemiseks pole põhjust. :wink:

E: Ehk siis sinna kohta:
Image
urho
Posts: 135
Joined: 18 Feb 2007, 10:22
Location: Tartu

Post by urho »

maddo wrote:no see ongi ju akustilise kitarri üks eripäradest, et rihm kinnitatakse hoopis teise kohta kui elektrikitarridel. Niiet muretsemiseks pole põhjust. :wink:

E: Ehk siis sinna kohta:
Image


Aok, siis on hea, kuid ma pole sellist rihma lähedalt näinud :) Ibanezil oli samasugune rihm, nagu elektrikalgi.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Võid ka sinna kaela otsa augu puurida ja rihmanupu kruvida. Ma oma akustil tegin nii.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

A siis tuleb vaadata väga hoolikalt, kuhu puurid - ei ole palju kohti, kuhu seda teha võib.

Washburn archtop > VoxAC30
navitrullik
Posts: 48
Joined: 22 Aug 2007, 12:03

Post by navitrullik »

Just eile panin oma Hohneri westernile rihmanupu sinna kaela kerepoolsesse ossa. Täna lähen ostan siis rihma ära. Kui urho tahad siis mul on üks päevi näind rihmanupp olemas mille sa sinna rahupärast kruvida võid
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Faded wrote:Võid ka sinna kaela otsa augu puurida ja rihmanupu kruvida. Ma oma akustil tegin nii.


Mina samuti nii, aga ei viitsinud osta endale uut rihmanuppu, niiet panin suure peaga kruvi.
User avatar
Laur.
Posts: 1199
Joined: 26 Mar 2006, 00:13
Location: Saku/Tartu

Post by Laur. »

Olen uurinud ja otsinud ja vaatan endiselt veel Hohneri akustiliste (ja hiljem miks mitte ka elektrikate) poole. Oskab keegi täpsemalt välja tuua, miks ma seda tegema ei peaks või just õigel teel olen?

urho, nüüd on mõned kuud möödas, kuidas sa oma pilliga rahul oled? Ise jäi silm ka just sellel sinu pillil pidama.
http://llaurits.wordpress.com
hufuufer ät gmail punkt com
mark
Posts: 1
Joined: 06 Aug 2008, 02:53

Post by mark »

Mis arvate sellisest kitarrist?
Hohner HW420G-NT, 2500.-

Is Musicus käisin ja seal pakuti kohe seda pilli. Oskab keegi öelda, mida see G tähistab seal nimes? Tootja kodulehelt leidsin HW420 ainult.

Mu kõrv ei oska veel kitarri kõla peensusi eristada ja seepärast loodan targemate abile. Kas tasub ära osta või on kuskil midagi paremat sarnases hinnaklassis?
User avatar
greencow
Posts: 630
Joined: 31 Jan 2007, 16:16
Location: Jüri

Post by greencow »

Kas ma olen õieti aru saanud et Hohner ei ole enda bassimaailma Euroopa turule avanud?
User avatar
Maybach
Posts: 121
Joined: 26 Jan 2008, 14:01
Location: Tartu

Post by Maybach »

greencow wrote:Kas ma olen õieti aru saanud et Hohner ei ole enda bassimaailma Euroopa turule avanud?

Arvatavasti ei, kuna ma pole ühtegi näinud Tartu poodides,kui ma just ei ole kahe silma vahele jätnud.
LTB B-55 -> Digitech Bass Driver -> Arvuti.
User avatar
Marko
Posts: 220
Joined: 26 Jun 2006, 17:32
Location: Pärnu

Post by Marko »

mark wrote:Mis arvate sellisest kitarrist?
Hohner HW420G-NT, 2500.-

Is Musicus käisin ja seal pakuti kohe seda pilli. Oskab keegi öelda, mida see G tähistab seal nimes? Tootja kodulehelt leidsin HW420 ainult.

Mu kõrv ei oska veel kitarri kõla peensusi eristada ja seepärast loodan targemate abile. Kas tasub ära osta või on kuskil midagi paremat sarnases hinnaklassis?


Endal on see pill ning väga rahul olen sellega. Oma kõla poolest on paljude kallimate pillidega sama väärne. Keeled on täpselt parajal kõrgusel ja väga mugav on mängida.
Seda ei tea, mida see G seal mudelinimes tähendab aga pole ausalt öeldes huvi ka tundnud :wink:
User avatar
Fen
Posts: 77
Joined: 11 Aug 2009, 21:23
Location: Tartu

Re: Hohner

Post by Fen »

Endal siis selline mudel "Hohner Hw 420G" Image

Vägagi hea pill...hääles püsib super hästi,kõla on väga hea,kael on ka mugav...soovitan :wink:
Sigaret minu tossav sõber.
Locked