Jutud...

Erinevate firmade pillid
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Mina odavate kitarridega tavaliselt ei suuda mängida viimaste frettide peal. Kallimatel kitarridel seda muret ei ole.
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

Sama siin, kui proovisin poes Epiphone G-400 siis oli üllatav minule et minu mängimisoskus oli palju parem selle pilli peal : D
Matu
Posts: 252
Joined: 22 Apr 2006, 20:47

Post by Matu »

Hmm, ma küll oma 1400.- raha maksval harley bentonil võin ludistada ja soolosi lasta küll igal pool ja igat moodi. Mitte, et ma kiidaks oma pilli, sest saast on ta nagunii.
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Andre wrote:Ma olen mänginud Epiphone G400 Custom - Vat see on pill. Kena soolot tõmmata ja näpud liiguvad täitsa vabalt. Korraliku paksusega kael. Ja sellel epiphonel on gibson helipead (Y) kõik on tiptop.
Räägin just kasutaja Frusciante kitarrist :)


Tahaks pisut norida siin, täpsemalt helipeade kallal. Sel pillil ei saa olla Gibsoni helipead, kuna 3 ka kõige odavamat Gibsoni helipead maksaksid umbes 6k. Või täpsemalt küsides Frusciantelt: Kas sa oled ise pannud need peale? Poest päris Gibsoni omad ei tule.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

TnX wrote:
Andre wrote:Ma olen mänginud Epiphone G400 Custom - Vat see on pill. Kena soolot tõmmata ja näpud liiguvad täitsa vabalt. Korraliku paksusega kael. Ja sellel epiphonel on gibson helipead (Y) kõik on tiptop.
Räägin just kasutaja Frusciante kitarrist :)


Tahaks pisut norida siin, täpsemalt helipeade kallal. Sel pillil ei saa olla Gibsoni helipead, kuna 3 ka kõige odavamat Gibsoni helipead maksaksid umbes 6k. Või täpsemalt küsides Frusciantelt: Kas sa oled ise pannud need peale? Poest päris Gibsoni omad ei tule.


Loe netist siis, tal olid need originaalis peal. 8)
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Elitist? Nendel peaks jah Gibsoni omad peal olema.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Thule wrote:einagu need odavamad kitarrid mida tihtipeale algajad ostavad, siis nendel alates 12 fretid plärisevad ja äärmiselt ebamugav on soolot mängida.

Et siis targem on uus kitarr osta, kui enda oma korralikult ära häälestada (ma ei mõtle ainult keelte õigesse tooni keeramist)?

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

liivainimene wrote:
Thule wrote:einagu need odavamad kitarrid mida tihtipeale algajad ostavad, siis nendel alates 12 fretid plärisevad ja äärmiselt ebamugav on soolot mängida.

Et siis targem on uus kitarr osta, kui enda oma korralikult ära häälestada (ma ei mõtle ainult keelte õigesse tooni keeramist)?


No mis teha, olen selline võhik juba siis.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Point on selles, et plärin võib tulla lihtsalt valest kruttimisest (tehase poolt) Kui keeled õigele kõrgusele ajada, kael õigesse pingesse jms, siis on võimalus, et kõik läheb selles osas korda.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

umm kas see on muidu täiesti normaalne, et see nädalavahetus üritasin kitarri kätte võtta, mängisin paar lemmiklugu paar sõrmeharjutust ja siis viskas üle, polnud absoluutselt tuju mängimiseks.

teil ka vahest nii?
ja mõnipäev on jälle nii et kui kitarri kätte võtad siis kätte ta ka jääb.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Thule wrote:umm kas see on muidu täiesti normaalne, et see nädalavahetus üritasin kitarri kätte võtta, mängisin paar lemmiklugu paar sõrmeharjutust ja siis viskas üle, polnud absoluutselt tuju mängimiseks.

teil ka vahest nii?
ja mõnipäev on jälle nii et kui kitarri kätte võtad siis kätte ta ka jääb.

Jep vahel on küll nii, et miski ei kõla hästi. Lihtsalt psühholoogia ei võta vastu muusika mängimist. Mul on ka vahel nii.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

meisterjaan wrote:
Thule wrote:umm kas see on muidu täiesti normaalne, et see nädalavahetus üritasin kitarri kätte võtta, mängisin paar lemmiklugu paar sõrmeharjutust ja siis viskas üle, polnud absoluutselt tuju mängimiseks.

teil ka vahest nii?
ja mõnipäev on jälle nii et kui kitarri kätte võtad siis kätte ta ka jääb.

Jep vahel on küll nii, et miski ei kõla hästi. Lihtsalt psühholoogia ei võta vastu muusika mängimist. Mul on ka vahel nii.

Sama siin. Eriti, kui antakse mingi raske teooria osa õõpida ja sittagi aru ei saa.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
pohlamoos
Posts: 30
Joined: 23 Sep 2005, 18:42

Post by pohlamoos »

vahel kaotan täielikult ajataju ja mängin mitu head tundi jutti, teinekord 5 minutit ja ei ole tunnet lihtsalt
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

heh noh minul kah nii
täna hommikul võtsin pilli kätte mõtlesin et ah näpin natuke jäingi pilli taha..

kurat see paranoidi soolo on ikka raske (lõpp) : D pole siiamaani selgeks saanud.


aga tahtsin küsida muidu
mis te arvate, et kas bändiga oleks väga lame black sabbath- paranoidi teha?
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Kõik oleneb ju teie esitusviisist ja suhtumisest. :)

Washburn archtop > VoxAC30
Locked