Jutud...

Erinevate firmade pillid
Locked
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

liivainimene wrote:Kui nüüd aus olla, siis need pildid on pisut mõttetud küll...


et nagu pilte ei pane et panen ainult kitarri tüübi ja hinna ja siis teised kirjutavad oma kogemusi ja kommentaare pillidele. Pildid võiks ka ikka olla.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Võiks olla lihtsalt nii, et inimesed kirjutavad oma kogemustest pillidega, ja lisavad ise pildid, heliklipid, hinna ja muu kama.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Võiks olla lihtsalt nii, et inimesed kirjutavad oma kogemustest pillidega, ja lisavad ise pildid, heliklipid, hinna ja muu kama.


Nu väike põhi on olemas. väga hea mõte ka sul Faded.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Eh? See on põhimõtteliselt sama mõte, mis sul, ainult ilma piltide ja tühjade teemadeta, sest pilte saab ka Pillipood.ee-st vaadata.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Eh? See on põhimõtteliselt sama mõte, mis sul, ainult ilma piltide ja tühjade teemadeta, sest pilte saab ka Pillipood.ee-st vaadata.


Selles mõttes et ise lisavad oma pillidest pilte ja kes tahavad lasevad ka mõned heliklipid.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

need heliklipid küll midagi ei ütle, siin sõltub väga palju ju vahele jäävast tehnikast
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Andre wrote:
Faded wrote:Võiks olla lihtsalt nii, et inimesed kirjutavad oma kogemustest pillidega, ja lisavad ise pildid, heliklipid, hinna ja muu kama.


Nu väike põhi on olemas. väga hea mõte ka sul Faded.


Kurat, Andre, mida mina kogu aeg rääkinud olen? Kui natuke lugeda, siis tuleb välja, et sisuliselt seda sama. Lihtsalt selle väikese põhja ideed ei suuda ma veel tabada. Ja mty, kirjutagem lihtsalt ka vahele jääv tehnika üles.
Minu nägemust selle alafoorumi tulevasest sisust võib näha Squieri teemas.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

võiks siis need pildid külili keerata juba.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Mul on viimastel päevadel selline mölisemise tuju, nii et ma ka natuke kisan siis. Algul mõtlesin, et vaatame, mis sellest alafoorumist saab, ei hakka enne mingit jura ajama. Hetke seisuga>FULL OF BS on see ikka praegu, ma ei tea Andre, võib-olla sa lihtsalt tahad poste koguda, et kõva äss olla, aga selle mitte ühegi vastuseta teemade nimekirja vaadata ajab lihtsalt tuju halvaks.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Selline küsimus, et mis kitarri soovitate osta kuni 10 000.- eest? Palun mitte strate pakkuda, sest lihtsalt vihkan neid. :)
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Epiphone Les Paul? Ise ostaks selle.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Goldec wrote:Epiphone Les Paul? Ise ostaks selle.

Täitsa mõeldav, aga kuna praegu ka Les Paul, siis võib-olla tahaks mingit muud. Äkki kellegil on veel pakkumisi?

Muidugi mõtlen ma ka veel selle Epiphone G-400 Custom üle. Igal pool on päris head hinnangud sellele.
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

mine vaata, ehk on muusikapoodides epi firebirdi. olen sellest nii mõndagi head kuulnud.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Aga kus muusikapoes sellist asja võiks olla? Ainus normaalne kidrapood Tallinnas on mu arust Raua tänava Stanford, teistes poodides müüakse mingeid jamade firmade pille ju.

Saviaugus on vabsee suur valik. :P
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

Frusciante wrote:Selline küsimus, et mis kitarri soovitate osta kuni 10 000.- eest? Palun mitte strate pakkuda, sest lihtsalt vihkan neid. :)


kas see pill peab kohe poest tulema? selle papiga saaks juba väääga häid kasutatud pille. aga kui sa ise ka ei tea mida sul kohe vaja on, siis on raske soovitada või midagi
šhuubiduubi
Locked