Jutud...

Erinevate firmade pillid
User avatar
wahur
Posts: 193
Joined: 19 Mar 2006, 10:35
Location: Tallinn/Kiviõli
Contact:

Post by wahur »

Samicu kustutasid ära :(
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

wahur wrote:Samicu kustutasid ära :(


Võin tagasi ka panna :D
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

kuskohast sa need hinnad võtsid? :roll:
Ära möödu mu'st lähedalt
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Andre wrote:
wahur wrote:Samicu kustutasid ära :(


Võin tagasi ka panna :D


Pane tagasi jah. Ja jällegi, "Samick", mitte "Samic".
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
wahur
Posts: 193
Joined: 19 Mar 2006, 10:35
Location: Tallinn/Kiviõli
Contact:

Post by wahur »

Faded wrote:
Andre wrote:
wahur wrote:Samicu kustutasid ära :(


Võin tagasi ka panna :D


Pane tagasi jah. Ja jällegi, "Samick", mitte "Samic".


heh
lausa häbi :oops:
oma kidra nimegi korralikult kirjutada ei oska :D
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

See oli Andrele mõeldud, sest Samicku teemas oli enne kirjaviga sees.

Mis pill sul on, wahur? Huvi pärast küsin. Mul on endal Samick akustiline.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
wahur
Posts: 193
Joined: 19 Mar 2006, 10:35
Location: Tallinn/Kiviõli
Contact:

Post by wahur »

Faded wrote:See oli Andrele mõeldud, sest Samicku teemas oli enne kirjaviga sees.

Mis pill sul on, wahur? Huvi pärast küsin. Mul on endal Samick akustiline.


Mul on Samicku elektriline, Ultramatic-4 Wilkinsoni tremelo/tremolo (kurat ma ei tea kumb see eesti keeles õige on?) süsteemiga. Mõnus, kaks humbuckerit on peal ja päris odavalt sain võrreldes pärishinnaga kah :D
***
One dog barks at something, the rest bark at him.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

haandi wrote:kuskohast sa need hinnad võtsid? :roll:


Mõned hinnad pillipoest siis stanfordist siis saviaugust ja siis muusikust ja igaltpoolt .
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Äkki sa siis mainiksid, kust konkreetset pilli just sellise hinnaga saab? Muidu pole asjal erilist mõtet.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Guest

Post by Guest »

selles suhtyes et pilditada on kyll mõtetu, parem pane lingi,sest pildi ootamine teeb rahutuks need firmad võivad veel jääda.
Krt annad sõrme võtab käe
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

Te kõik olete nii negatiivsed... Rääkige ikka positiivsetest asjadest ka. On ju tore kui inimestel on võimalus hinnata kitarre, rääkida nendest. Tuua välja head küljed ja halvad küljed. Siis kui keegi tahab kitarri osta läheb ja loeb, mida keegi arvab ühe või teise pilli kohta... Noh.. Iseenesest niisama hakata pille ritta laduma pole mõttet. Neid pilte võib näha ka pillifirma kodulehelt.. Pigem võisk süsteem nii olla, et kui keegi omab nt Fenderi pilli, siis ta läheb ja teeb Fenderi teemasse sissekande kus on ta pili nimi, pilt, ostukoht, hind, plussid, miinused, kirjeldus heli koha pealt, välimuse koha pealt ja üldine arvamus. Eriti hea kui pilt ei oleks netist võetud vaid enda pillist. Nii ei pea ainult kitarridega tegema vaid võivad ka võimendid, effektiblokid jne. Otsingut kasutades leiaks kiirelt õige teema ja õiged kommentaarid.
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

krustok wrote:Te kõik olete nii negatiivsed... Rääkige ikka positiivsetest asjadest ka. On ju tore kui inimestel on võimalus hinnata kitarre, rääkida nendest. Tuua välja head küljed ja halvad küljed. Siis kui keegi tahab kitarri osta läheb ja loeb, mida keegi arvab ühe või teise pilli kohta... Noh.. Iseenesest niisama hakata pille ritta laduma pole mõttet. Neid pilte võib näha ka pillifirma kodulehelt.. Pigem võisk süsteem nii olla, et kui keegi omab nt Fenderi pilli, siis ta läheb ja teeb Fenderi teemasse sissekande kus on ta pili nimi, pilt, ostukoht, hind, plussid, miinused, kirjeldus heli koha pealt, välimuse koha pealt ja üldine arvamus. Eriti hea kui pilt ei oleks netist võetud vaid enda pillist. Nii ei pea ainult kitarridega tegema vaid võivad ka võimendid, effektiblokid jne. Otsingut kasutades leiaks kiirelt õige teema ja õiged kommentaarid.


Njh mõni normaalne vend ka siin foorumis kes aru sai mida ma mõtlesin
taimz
Posts: 34
Joined: 10 Oct 2005, 17:19
Location: Tallinn/Rakvere

Post by taimz »

jep ... Idee on iseenesest hea aga selle pildirea ma küll kõrvaldaks. Esiteks pead sa seal ju esiteks tegema mingi suht subjektiivse valiku, vähemalt ma ei usu et sa sinna ühte postitusse kogu ühe firma toodamgu üles paned...Teiseks teeb see asja aeglaseks ja tüütuks.

Ja siia foorumisse postitamise kohta peaksid kehtima mingid reeglid(Sticky'na) sellekohta mida üks postitus sisaldama peaks(pildid, link, palju maksis, plussid, miinused jne), selleks et asi oleks võimalikult imformatiivne. See, et keegi xxx on oma xxx firma xxx seeria pilliga väga rahul, ei sisalda minu jaoks mitte midagi kasuliku.

Ps lisada võiks veel Squier'i ja Gretsch'i (kuigi mõlemad kuuluvad Fenderile)
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

taimz wrote:jep ... Idee on iseenesest hea aga selle pildirea ma küll kõrvaldaks. Esiteks pead sa seal ju esiteks tegema mingi suht subjektiivse valiku, vähemalt ma ei usu et sa sinna ühte postitusse kogu ühe firma toodamgu üles paned...Teiseks teeb see asja aeglaseks ja tüütuks.

Ja siia foorumisse postitamise kohta peaksid kehtima mingid reeglid(Sticky'na) sellekohta mida üks postitus sisaldama peaks(pildid, link, palju maksis, plussid, miinused jne), selleks et asi oleks võimalikult imformatiivne. See, et keegi xxx on oma xxx firma xxx seeria pilliga väga rahul, ei sisalda minu jaoks mitte midagi kasuliku.

Ps lisada võiks veel Squier'i ja Gretsch'i (kuigi mõlemad kuuluvad Fenderile)


Ma mõtlesin et panen nagu iga firma ostetumaid pille vms...
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Lisasin siis Squieri ja Gretschi ka !
Locked