Jutud...

Erinevate firmade pillid
külaline nr.456

Post by külaline nr.456 »

Kui sa neid pilte sinna juba paned, siis pane nad põikipidi, mitte püsti. Veebilehe vaatamise suhtes on ikka väga ebamugav kogu seda pikka joru kerida. Ühes pilli teemas olid nad ilusti pikali (ei mäleta hetkel, millises). :wink:
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Kuule, tühja neist ostetumatest pillidest. Idee on muidu hea, aga teeks just nii nagu teisedki on pakkunud, et räägime oma pillidest mingite kindlate teemapunktide järgi!

EDIT: Ja kellel võimalus, võiks kindlasti heliklippe ka panna koos märkustega, kuidas (läbi milliste helisüsteemide) see just salvestatud on.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
mati
Posts: 416
Joined: 24 Mar 2005, 15:47
Location: tallinn

Post by mati »

mulle tundub et andre on asja vähemalt ilusti läbimõelnud, nii et minumeelest ei tasu ka veel väga kriitiline olla, eks parandusi, ideid ja esijalgse plaani muutusi ikka tuleb ette, see on normaalne
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Tegelikult üks probleem on küll.., et kui andre paneb neid kitarride pilte siia siis mingi aja pärast uuendatakse lehte või muudetakse midgai ja siis kaovad need kõik ära...targem oleks pildid avrutisse salvestada netti uppida ja siis, kuigi see on poole suurem töö ja seda vaevalt viitsib teha keegi..
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

AXYB wrote:Tegelikult üks probleem on küll.., et kui andre paneb neid kitarride pilte siia siis mingi aja pärast uuendatakse lehte või muudetakse midgai ja siis kaovad need kõik ära...targem oleks pildid avrutisse salvestada netti uppida ja siis, kuigi see on poole suurem töö ja seda vaevalt viitsib teha keegi..


Seda ma vaikselt teengi siin kodus .. kõik eradli firmad eraldi kaustades ja ja kõikidel tüüpidel on oma pilt ja lisainfo , hind ja kus poest seda saab osta ...
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ma tahaks ikkagi teada, mille järgi sa neid pille valid? Enim ostetud, ütled? Kuskohas? Eestis, mujal maailmas?

Ja kui sa need pildid omal arvutisse salvestad, ole hea, pööra nad külje peale siis ka, nagu üks külaline enne mainis.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Ma tahaks ikkagi teada, mille järgi sa neid pille valid? Enim ostetud, ütled? Kuskohas? Eestis, mujal maailmas?
Ja kui sa need pildid omal arvutisse salvestad, ole hea, pööra nad külje peale siis ka, nagu üks külaline enne mainis.


Enimostetud kitarrid , need saab kohe ise aru kui palju neid ostetekse ju. Aga jah igal pool foormuites on ka näha kui palju mingeid pille ostetakse. Ja juba ütlesin et panen need pillid külili :P
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Kas nii ongi nagu sa panid Ibanez teemasse? Sel juhul võiks ju kogu pillipoe kopeerida siia. Seal kah eesti keelsed kirjeldused täitsa olemas ju osadel kidradel, on ka inglise keelsed. Thomannist saab saksa keeles vaadata. Võõrkeeled ju üldjuhul enamikel suus...Pealegi, kui ikka huvi tunned ostmise kohapealt, siis ju loogiline, et uurid hinda kohalikest poodidest, selle jaoks ju pole eraldi teemat vaja.

Mina pooldaks siiski seda, et pole miskit mõttetud infi, mida saab igalt poolt, vaid iga teema alla kirjutaks inimesed omadest kogemustest selle firma kidradega ja kustutada ära teemad, mille all pole ühtegi tutvustust.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

TnX wrote:Kas nii ongi nagu sa panid Ibanez teemasse? Sel juhul võiks ju kogu pillipoe kopeerida siia. Seal kah eesti keelsed kirjeldused täitsa olemas ju osadel kidradel, on ka inglise keelsed. Thomannist saab saksa keeles vaadata. Võõrkeeled ju üldjuhul enamikel suus...Pealegi, kui ikka huvi tunned ostmise kohapealt, siis ju loogiline, et uurid hinda kohalikest poodidest, selle jaoks ju pole eraldi teemat vaja.

Mina pooldaks siiski seda, et pole miskit mõttetud infi, mida saab igalt poolt, vaid iga teema alla kirjutaks inimesed omadest kogemustest selle firma kidradega ja kustutada ära teemad, mille all pole ühtegi tutvustust.


noju juba kirutavad oma arvamusi :) ja kogemusi
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Mõte oli vist rohkem selles, et pole tolku sellest, kui teemas on hulk pilte paarikümnetuhandekroonistest kitarridest, kuivõrd enamus siin ikkagi nii rikkad ei ole. Seda demostreeris edukalt Kidi teema, kus ta oma Ibanezi Les Paul koopiat müüs. Seks pill oli küll, aga hind oli 10000.- ja vähemalt siin ta seda minu teada müüdud ei saanud.

Ma ei tea, kust sa oma neid ostu-müüginumbreid võtad, aga hetkel tunduvad pooled teemad olevat lihtsalt ilusate piltide eesmärgil üles pandud. Et vaatame ja mõtleme, mis oleks, kui...
Last edited by Faded on 22 Mar 2006, 01:07, edited 1 time in total.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Mõte oli vist rohkem selles, et pole tolku sellest, kui teemas on hulk pilte paarikümnetuhandekroonistest kitarridest, kuivõrd enamus siin ikkagi nii rikkad ei ole. Seda demostreeris edukalt Kidi teema, kus ta oma Ibanezi Les Paul koopiat müüs. Seks pill oli küll, aga hind oli 10000.- ja vähemalt siin ta seda minu teada müüdud ei saanud.

Ma ei tea, kust sa oma neid ostu-müüginumbreid võtad, aga hetkel tunduvad pooled teemad olevat lihtsalt ilusate piltide eesmärgil üles pandud. Et vaatame ja mõtleme, mis oleks, kui...


No ma arvan küll nii et nagu kitarrid on nagu igaüks omas teemas ja igaüks nagu "kiidab" "kritiseerib" seda pilli et teised kes tahavad endale kitarri osta saavad sealt vaadata selle pilli kohta oma arvamusi ja seal on suht selle pilli ligikaudne hind. Selles mõttes et ühes poes on 4000 ja teises 3700 ja seal nii palju. siis panengi umbes ligikaudse hinna...votnii
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Andre wrote:Enimostetud kitarrid , need saab kohe ise aru kui palju neid ostetekse ju. Aga jah igal pool foormuites on ka näha kui palju mingeid pille ostetakse.

Vabanda, aga mitte midagi ei saanud aru. See "enimostetud" kriteerium ikkagi. Kas sa võtad ikkagi Eesti või maailma mastaabis?
Samuti, mina küll näiteks pillile peale vaadates aru ei saa, kui palju seda ostetakse. Ja kuskil foorumites pole ka märganud, et 39000-krooniseid Ibanezi kitarre või 23000-krooniseid Stratocastereid nii massiliselt liigub. Võib-olla ma ei käi õigetes foorumites siis :?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:
Andre wrote:Enimostetud kitarrid , need saab kohe ise aru kui palju neid ostetekse ju. Aga jah igal pool foormuites on ka näha kui palju mingeid pille ostetakse.

Vabanda, aga mitte midagi ei saanud aru. See "enimostetud" kriteerium ikkagi. Kas sa võtad ikkagi Eesti või maailma mastaabis?
Samuti, mina küll näiteks pillile peale vaadates aru ei saa, kui palju seda ostetakse. Ja kuskil foorumites pole ka märganud, et 39000-krooniseid Ibanezi kitarre või 23000-krooniseid Stratocastereid nii massiliselt liigub. Võib-olla ma ei käi õigetes foorumites siis :?


nu las olla see mõte mis ma selle alafoorumi all kõik mõtlesin nii nagu praegu on . ma teen selle teema valmis korralikult ja siis vaatab edasi ex? See pole mõttetu. ONJU
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Kui nüüd aus olla, siis need pildid on pisut mõttetud küll...

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

mis te materdate vaest meest siin nii hoolega. ootame tulemuse ära, siis teeme kisa.
Locked