Elektrikitarr ja bass koos.

Erinevate firmade pillid
Locked
sixshooter
Posts: 22
Joined: 10 Jan 2010, 12:43

Elektrikitarr ja bass koos.

Post by sixshooter »

Image
Kas keegi oskaks öelda kus eestist saaks(või et ei saa üldse :( ) sellist kitarri. Ei pea olema täpselt samasugune. Lihtsalt sarnast kahe kaelaga kus ühel kaelal bass ja teisel tavaline elektrikitarr. Või on tegu lihtsalt mingi eritellimus mudeliga?
User avatar
madonna
Posts: 878
Joined: 22 Jul 2009, 13:28
Location: Tallinn

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by madonna »

Eesti kitarripoodidest ei leia sellist asja elusees. Stanfordis olen ma näinud 2-kaelaga elektrikitarri.
Blues is easy to play, but hard to feel.
Jimi Hendrix
User avatar
sipelgas
Posts: 910
Joined: 02 Dec 2007, 17:45
Location: Tartu

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by sipelgas »

Ma ei ole isegi thomannis sellist näinud.
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by Uku »

See on ju legendaarne Geddy Lee oma Rickenbacker 4080-ga, mis loodi 1975. aastal. Tegemist on äärmiselt haruldase kitarriga, väidetavalt toodeti neid 15 aasta jooksul alla saja isendi. Olen natuke selle eksoodi kohta uurinud.
Pakuti kolme erinevat mudelit.
1) Elektrikitarr (6/12 keelt)
2) Basskitarr + elektrikitarr (4/6 keelt)
3) Basskitarr + elektrikitarr (4/12 keelt)
Teemaalgataja pildi peal on näha 4/12 mudel, mis oli 4080 seeria esimene eksemplar. See must haruldus läks otse Lee käsutusse, mida ta aeg-ajalt kasutas. Tänapäeval maksavad need eksemplarid tuhandeid dollareid, odavalt neid kätte ei saa. Kahtlemata üks väga eriline kitarr, mis jääb silma.

Image
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
sixshooter
Posts: 22
Joined: 10 Jan 2010, 12:43

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by sixshooter »

Okei aitäh.
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by Velkus »

Uku wrote:See on ju legendaarne Geddy Lee oma Rickenbacker 4080-ga, mis loodi 1975. aastal. Tegemist on äärmiselt haruldase kitarriga, väidetavalt toodeti neid 15 aasta jooksul alla saja isendi. Olen natuke selle eksoodi kohta uurinud.
Pakuti kolme erinevat mudelit.
1) Elektrikitarr (6/12 keelt)
2) Basskitarr + elektrikitarr (4/6 keelt)
3) Basskitarr + elektrikitarr (4/12 keelt)
Teemaalgataja pildi peal on näha 4/12 mudel, mis oli 4080 seeria esimene eksemplar. See must haruldus läks otse Lee käsutusse, mida ta aeg-ajalt kasutas. Tänapäeval maksavad need eksemplarid tuhandeid dollareid, odavalt neid kätte ei saa. Kahtlemata üks väga eriline kitarr, mis jääb silma.

Image


Sixshooteri pildilt tundub pigem nagu 4/6 variant.

Vahepeal oli siin mingi suur huvi Bakers kitarride vastu. Ehk alustuseks saaks sihukesega siis hakkama :D http://www.topsoundseller.com/absolut-selten-feinster-qualit%C3%A4t-begrenzt-verf%C3%BCgbar-bass-gitarre-vereint-p-218.html

Sellist sorti pillide puhul on häirinud minu puhul see fakt, et on ühendatud kaks pilli ja pandud neile üks output, ometi igapäeva elus toimivad nad eri sorti võimendusega. Kas siis on loodud mingi spets võim või hoopis ampswitch (võimendi vahetuseks) ?!?
sixshooter
Posts: 22
Joined: 10 Jan 2010, 12:43

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by sixshooter »

Velkus wrote:Sixshooteri pildilt tundub pigem nagu 4/6 variant.

Vahepeal oli siin mingi suur huvi Bakers kitarride vastu. Ehk alustuseks saaks sihukesega siis hakkama :D http://www.topsoundseller.com/absolut-selten-feinster-qualit%C3%A4t-begrenzt-verf%C3%BCgbar-bass-gitarre-vereint-p-218.html

Sellist sorti pillide puhul on häirinud minu puhul see fakt, et on ühendatud kaks pilli ja pandud neile üks output, ometi igapäeva elus toimivad nad eri sorti võimendusega. Kas siis on loodud mingi spets võim või hoopis ampswitch (võimendi vahetuseks) ?!?


4/6 varianti ma tegelt mõtlesingi. Aga on see Bakers kitarr muidu hea kitarr kitaristile kes on natuke üle kahe aasta akustilist kitarri mänginud ja kas ma pean siis nagu kaks eraldi võimendit ostma?
Ning kus kohast seda saaks osta(topsoundseller.com Eestisse ju ei saada).
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by Velkus »

Saadab ikka, inimesed varemgi seal tellinud. http://www.topsoundseller.com/shipping.php seal eesti kenasti listis olemas.
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by ErkoP »

Velkus wrote:
Uku wrote:See on ju legendaarne Geddy Lee oma Rickenbacker 4080-ga, mis loodi 1975. aastal. Tegemist on äärmiselt haruldase kitarriga, väidetavalt toodeti neid 15 aasta jooksul alla saja isendi. Olen natuke selle eksoodi kohta uurinud.
Pakuti kolme erinevat mudelit.
1) Elektrikitarr (6/12 keelt)
2) Basskitarr + elektrikitarr (4/6 keelt)
3) Basskitarr + elektrikitarr (4/12 keelt)
Teemaalgataja pildi peal on näha 4/12 mudel, mis oli 4080 seeria esimene eksemplar. See must haruldus läks otse Lee käsutusse, mida ta aeg-ajalt kasutas. Tänapäeval maksavad need eksemplarid tuhandeid dollareid, odavalt neid kätte ei saa. Kahtlemata üks väga eriline kitarr, mis jääb silma.

Image


Sixshooteri pildilt tundub pigem nagu 4/6 variant.

Vahepeal oli siin mingi suur huvi Bakers kitarride vastu. Ehk alustuseks saaks sihukesega siis hakkama :D http://www.topsoundseller.com/absolut-selten-feinster-qualit%C3%A4t-begrenzt-verf%C3%BCgbar-bass-gitarre-vereint-p-218.html

Sellist sorti pillide puhul on häirinud minu puhul see fakt, et on ühendatud kaks pilli ja pandud neile üks output, ometi igapäeva elus toimivad nad eri sorti võimendusega. Kas siis on loodud mingi spets võim või hoopis ampswitch (võimendi vahetuseks) ?!?

Natuke nokitsemist ja ongi 2 outputi, või mängid läbi bassivõimu.
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
radok
Posts: 130
Joined: 05 Feb 2009, 16:32
Location: Haapsalu

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by radok »

Huvi pärast, kus võib näha sellist mängimas?
Google ja Youtube ei näidanud mulle videosid.
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Re: Elektrikitarr ja bass koos.

Post by Velkus »

Locked