Handymann müüb kitarre!

Erinevate firmade pillid
olevgolev
Posts: 64
Joined: 24 Jun 2007, 18:49
Contact:

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby olevgolev » 09 Jun 2009, 20:55

Ma ei julgenud Valgas seda hääldegi panna, asi hakkas täiega ragisema :D

User avatar
sirver
Posts: 824
Joined: 27 Jan 2008, 19:05
Location: Pärnu

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby sirver » 09 Jun 2009, 23:10

ütleks niipalju, et minu 1. kitarr sai ostetud handymannist (teades siis kitarridest täpselt nii palju, et neid saab mängida) ning ma ütleks et alustuseks on okei. vähemalt minu pill ei plärise, kael on üpriski sirge, häälestada saab ja hääles püsib ka päris pikalt. muidugi on tal sada häda, alustades kõige suuremast - tavaline vineerist kõlakast ja kõlakaaS/N, lõpetades ... kuid olgem ausad, mina ju õppisin sellega mängimise ära, vähemalt nii palju, et kitarrimäng huvitas mind edasi ning olen peale seda paar uut pilli omale soetanud, paari bändi teinud ja jätkan siiani. lõpetuseks on kitarril endale kohaselt päris ilus hind (muideks mulle meeldib see pickguard vägavägavägaväga) ning kui kitarrimäng ei peaks huvitama, siis selle raha eest pole ju kahju katsetada või leida uus kitarrivirtuoos ;)

User avatar
thepuma
Posts: 125
Joined: 04 May 2008, 16:39
Location: Põlva

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby thepuma » 11 Jun 2009, 12:40


User avatar
St 35
Posts: 189
Joined: 07 May 2009, 17:40

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby St 35 » 11 Jun 2009, 15:40

suht Sakura moodi on jah. aga kas Sakural punased kitarrid ainult pole?

User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby svennus » 13 Jun 2009, 12:44

karlapoiss, -everson- ja tykonu te olete kõik nii lollid eelarvamustega sitakad

-Eversor-
Posts: 70
Joined: 10 May 2009, 14:04

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby -Eversor- » 13 Jun 2009, 13:12

Müüa Epiphone LP Special II

User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby svennus » 13 Jun 2009, 16:19

ei, mul pole selline kitarr. see pill sobib täiesti hästi inimesele kes ei tea veel kas tahab kitarri mängima õppida kuid huvitub asjast. inimene tahab teada kuidas see kitarri asi käib üldse ning kui ei meeldi siis lühiajaliseks tinistamiseks sobib see väga hästi. pluss sinu välja toodud asi, et suvaline plastmass on peale pandud ja midagi kritseldatud? mis plastmass see olema peab siis? ja välimuselt lööb see kitarr enamusi odavama otsa kitarre pika puuga.

-Eversor-
Posts: 70
Joined: 10 May 2009, 14:04

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby -Eversor- » 13 Jun 2009, 16:46

nojah proovimiseks kyll aga kui kidral on ikka terve peetäis vigu kyljes siis pole see just eriti julgustav edasi õppima...
Müüa Epiphone LP Special II

User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby served » 14 Jun 2009, 12:16

minu esimesel kitarril oli 6 krihvi ja 5 keelt. Huvi tekitamiseks oli maa ja ilm. akordid sai selgeks jne.

Samas, ma ei näe põhjust miks keegi peaks sellise pilli omale Ostma harjutamise jaoks.
Kui tõesti on tugev plaan hakata pilli mängima, siis miks mitte kulutada see 2 tuhat ja siis on juba pilli paariks aastaks, mitte paariks kuuks. Loomulikult, et huvi tekitamine ja muu jama, aga kui juba mängima hakata, siis võiks veidi pikemasperspektiivis mõelda. Mingit träni pole mõtet kokku osta ju. Kellelegi kinkimiseks oleks selline asi ülim, kui teatakse et inimesel väike huvi on juba olemas.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/

User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare
Contact:

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby indy123 » 17 Jul 2009, 01:47

võin õelda et selline pill on VÄGA VÄGA ebakvaliteetne kuna mul isegi vist oli selline (novaluxist?) ja tõmbas mingi paari kuu pärast silla katki :) .... polnud väga lahe .. aga esimeseks kitarriks on ta parem kui mittemidagi ....
üldiselt võin õelda et see mahategemine siin ei vii ka kuskile. las siis müüvad kui tahavad. see on kitarr aga väga ebakvaliteetne ;)

User avatar
sirver
Posts: 824
Joined: 27 Jan 2008, 19:05
Location: Pärnu

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby sirver » 17 Jul 2009, 17:37


User avatar
duality
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2009, 19:19
Contact:

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby duality » 12 Aug 2010, 13:59

olen ise ka sellega mängida proovinud, ja see millega ma mängisin tegi suht ilusat häält, kael oli küll täiesti k6ver ja kõrgemaid akorde ei saanud võtta. Aga pm küttepuu hinnaga võib ju osta ka.

User avatar
Jurjev
Posts: 133
Joined: 10 Jun 2010, 15:38
Location: Kuressaare

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby Jurjev » 15 Aug 2010, 11:36

Isa ostis mulle umbes taolise kitarri Noxaluxist kui ma olin 11. Keeled tuli kohe ära vahetada, sest kui häälde panin, siis käis piu ja keel oligi katki :S Ostsin uued keeled, panin häälde, siis käis jälle pauk ja sild oli pooleks. Võtsin siis ühelt vanalt venekalt metallist vms materjalist silla, mis käis kitarri otsast kinni, mitte kruvidega kõlakasti pealt. Siis oli nagu enam-vähem korras pill, millega sai mängida, hääl hääleks, aga alustuseks oli kena :D
Image
~The Werg

Fender Classic 50S Strar SFG
Epiphone Dot Studio WSB
Aria 1803 T
Orange Crush PiX CR35LDX
Orange Micro
Boss SD-1
Gibson JP-335

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby RockaRolla » 15 Aug 2010, 11:51

Milleks ikka endale selline nuhtlus koju vedada.
Osta ennem muusikapoest kõige odavam.
Throw the Jew Down the Well

El viajero
Posts: 27
Joined: 20 Jul 2010, 18:31
Location: Siin ja seal

Re: Handymann müüb kitarre!

Postby El viajero » 15 Aug 2010, 12:41

Endal olemas võrdlusmoment Novaluxist ostetud alla-500-kroonise pilliga ning muusikapoest saadud odavama otsa (kuid sugugi mitte kõige madalama hinnaklassi) mänguriistaga. Novaluxi-pill – olgugi, et seda tuli enda vastu suruda kõlakasti tagaosa plärisemise vältimiseks – pidas kauem vastu. Lõpuks läks kael küll nii kõveraks, et viiendast astmetraadist ülespoole ei olnud mõtet proovidagi (kusjuures keeled olid jube kõrge asetusega), aga see lagunemisprotsess kestis paar aastat, mitte neli kuud.
Hea küll... toodud näide võib olla lihtsalt tingitud asjaolust, et ka pillipoodidesse satub praaki (kas tegu oli siiski praagiga või mitte, saab teada ehk aasta lõpuks), kuid arvestades ligikaudu viiekordset hinnavahet, siis paneb veidi mõtlema küll.
Igal juhul toetan eelkõnelejate seisukohta, et see on suurepärane pill (eelkõige hinna poolest), et teada saada, kas kitarrimäng üldse huvitab. Endale saigi Novaluxi-pill antud eesmärgil muretsetud.