Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
xfreddyx
Posts: 286
Joined: 12 Jan 2009, 20:45

Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by xfreddyx »

mida oskate öelda ZOOM Multi-Effects for Guitar G1X ploki kohta ?või üldse zoomi plokkide kohta??
äkki oskate aidata:)
User avatar
preikar22
Posts: 501
Joined: 21 Jan 2009, 23:01
Location: tartu

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by preikar22 »

olen proovinud...noh talutav, aga võin öelda,et on paremaid... et hinde annaks 6-10nest
User avatar
xfreddyx
Posts: 286
Joined: 12 Jan 2009, 20:45

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by xfreddyx »

tnx..ise olen just sellepärast zoomi peale mõelnud kuna see väga paljude erinevate efektidega ja hind on soodne
User avatar
xfreddyx
Posts: 286
Joined: 12 Jan 2009, 20:45

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by xfreddyx »

äkki keegi oskab soovitada ploki kus oleks overdrive ja distortion üheskoos..hind võiks olla 1000-1500.- ?
User avatar
cooloox
Posts: 1125
Joined: 03 Nov 2008, 21:12
Location: Tartumaa, Ülenurme

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by cooloox »

seda ei tea aga zoomil on see hea efekt millega saad teha trumme taustax...
vajutad nuppu ja reguleerid löökide kiirust..väga kift oli kui ma mängisin.. :D
User avatar
xfreddyx
Posts: 286
Joined: 12 Jan 2009, 20:45

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by xfreddyx »

jap
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by renn »

xfreddyx wrote:äkki keegi oskab soovitada ploki kus oleks overdrive ja distortion üheskoos..hind võiks olla 1000-1500.- ?

Mahub väga hästi hinnapiiri ja kindlasti parem, kui mingi odav multiefekt:
http://www.thomann.de/de/boss_os2_overd ... ortion.htm
FIGHT THE SYSTEM!
User avatar
xfreddyx
Posts: 286
Joined: 12 Jan 2009, 20:45

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by xfreddyx »

tänud;)
Kaku
Posts: 67
Joined: 26 Jun 2006, 20:40

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by Kaku »

Plaan endale lähiajal mingisugune multiefektiprotsessor soetada, kuid ei suuda kuidagi valikut teha. Täpselt ei saa üldse aru kuidas see töötab, kui aus olla. Olen kogu aeg mänginud ainult läbi võimu (Vox AD30VT). Kas multiefektikaid saab kasutada ka nii, nagu üksikuid efekte, st mängid läbi võimu ja kui efekti vaja on, lükkad ploki nupust sisse ning hiljem siis uuesti välja? Või hakkab kogu mu soundi sättimine käima läbi multiefekti(e võimu ei näpi) ?
Pmst otsingi sellist lihtsalt kasutatavat multiefektikat. Praegu olen uurinud Vox tonelab st-d, Zoom G7.1UT, Boss ME-70, kuid ei suuda kuidagi valikut teha. Milliseid veel vaadata ?
User avatar
xfreddyx
Posts: 286
Joined: 12 Jan 2009, 20:45

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by xfreddyx »

vaata youtubes videoid nende kohta;).Seal on päris hästi ära näidatud kuidas need toimivad.
User avatar
Yamaha1
Posts: 626
Joined: 05 Jan 2008, 18:35
Location: Tallinn/Laulasmaa

Re: Oleks abi vaja efektiploki teemal..

Post by Yamaha1 »

Kaku wrote:Plaan endale lähiajal mingisugune multiefektiprotsessor soetada, kuid ei suuda kuidagi valikut teha. Täpselt ei saa üldse aru kuidas see töötab, kui aus olla. Olen kogu aeg mänginud ainult läbi võimu (Vox AD30VT). Kas multiefektikaid saab kasutada ka nii, nagu üksikuid efekte, st mängid läbi võimu ja kui efekti vaja on, lükkad ploki nupust sisse ning hiljem siis uuesti välja? Või hakkab kogu mu soundi sättimine käima läbi multiefekti(e võimu ei näpi) ?
Pmst otsingi sellist lihtsalt kasutatavat multiefektikat. Praegu olen uurinud Vox tonelab st-d, Zoom G7.1UT, Boss ME-70, kuid ei suuda kuidagi valikut teha. Milliseid veel vaadata ?

Saab jah kasutada üksikuid effekte. Sa paned ju effektika kahe juhtmega kidra ja võimu vahele ja saad sättida soundi nii võimu kui effektika pealt.
Epiphone LP Standard->Yamaha häälestaja->Rocktron Tri-Wah->Boss MT-2->Roland Microcube
Yamaha fg-411(akustiline)
Casio süntekas

8)
Image
Locked