STRAPLOCKS

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
karlapoiss
Posts: 2247
Joined: 17 Feb 2008, 18:14
Location: kuressaare ( 1-2korda kuus tallinn)

STRAPLOCKS

Post by karlapoiss »

tahaks teada straplockide kohta, leidsin siuksed.

WARWICK SECURITY STRAPLOCKS CHROME

http://www.thomann.de/gb/warwick_securi ... chrome.htm


on need head? 8)

EDIT:
http://www.thomann.de/gb/schaller_security_locks_v.htm need on välja valitud. :)
Last edited by karlapoiss on 15 Jan 2009, 15:21, edited 1 time in total.
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by donkey »

Vot ei tea, aga kui sa tahad häid rihmalukke, siis osta need. Siin foorumis peaks mitmel need olema. Ka minul on need ja olen rahul.
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by renn »

viewtopic.php?f=12&t=9257&start=30 Siit vaata minu postitust :wink:

Scallerid pidid ka päris head olema ja sama hinnaga, mis marvelid: http://www.thomann.de/gb/schaller_security_locks_v.htm
FIGHT THE SYSTEM!
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by Faded »

donkey wrote:Vot ei tea, aga kui sa tahad häid rihmalukke, siis osta need. Siin foorumis peaks mitmel need olema. Ka minul on need ja olen rahul.

Kusjuures ma võtsin oma pillilt Marvelid ära. Alguses olid head küll ja võrreldes mõnede teistega on väiksemad ka, aga ajapikku hakkasid logisema ja rihm tuli järjest kergemini küljest ära. Ega ma pilli ei loopinud ka, straplocke kasutasin selleks, et rihma kergemini ära saada, kuna pill koos rihmaga kohvrisse ei taha mahtuda. Aga praegu seisavad nad sahtlis ja pillil on tavalised rihmanupud tagasi.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by renn »

Schalleri eeliseks on just see, et nendel pole kitarri mahakukkumisohtu, kuna nendel rihma külge käivatel osadel on selline servadega pesa kuhu pilli küljes olev nupp sisse käib. Isegi kui lukustuv osa katki läheb ei tähenda see pilli maha kukkumist. Schallereid kasutab ka härra Frusciante(mitte selle foorumi kasutaja :D (kuigi võib-olla ka tema)) ja arvestades kui palju ta kitarriga ringi vehib ja pill pole maha kukkunud, siis ei tohiks need ometi halvad asjad olla.
FIGHT THE SYSTEM!
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by donkey »

Faded wrote:
donkey wrote:Vot ei tea, aga kui sa tahad häid rihmalukke, siis osta need. Siin foorumis peaks mitmel need olema. Ka minul on need ja olen rahul.

Kusjuures ma võtsin oma pillilt Marvelid ära. Alguses olid head küll ja võrreldes mõnede teistega on väiksemad ka, aga ajapikku hakkasid logisema ja rihm tuli järjest kergemini küljest ära. Ega ma pilli ei loopinud ka, straplocke kasutasin selleks, et rihma kergemini ära saada, kuna pill koos rihmaga kohvrisse ei taha mahtuda. Aga praegu seisavad nad sahtlis ja pillil on tavalised rihmanupud tagasi.

Huvitav, mul pole küll veel mingeid probleeme olnud nendega. Ma ka ei loobi kitra ega midagi, lukud on sellepärast, et rihm on mõned korrad lahti tulnud ise ja kidra õnnetult maha kukkunud. Siiamaani väga mugavad ja asjalikud lukud.
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by fleik »

mul on Dunlopi straplockid ja väga rahul nendega.
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill
Blink182ää
Posts: 650
Joined: 31 Mar 2008, 22:43

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by Blink182ää »

fleik wrote:mul on Dunlopi straplockid ja väga rahul nendega.

Jah, soovitan ka neid.
Pole mingeid jublakaid ja mutreid mis ära saaksid kaduda.
Hoiavad hästi kinni ka.
User avatar
karlapoiss
Posts: 2247
Joined: 17 Feb 2008, 18:14
Location: kuressaare ( 1-2korda kuus tallinn)

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by karlapoiss »

renn wrote:http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?f=12&t=9257&start=30 Siit vaata minu postitust :wink:

Scallerid pidid ka päris head olema ja sama hinnaga, mis marvelid: http://www.thomann.de/gb/schaller_security_locks_v.htm


ma vist ostangi ned siis :) nüüd tuleb natuke koguda ja ühistellimusse minna:D
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by Faded »

renn wrote:Schallereid kasutab ka härra Frusciante(mitte selle foorumi kasutaja :D (kuigi võib-olla ka tema)) ja arvestades kui palju ta kitarriga ringi vehib ja pill pole maha kukkunud, siis ei tohiks need ometi halvad asjad olla.

Iseasi, ja millest ei räägita, on see, kui tihti herr Frusciante oma pillidel straplocke vahetab (või laseb vahetada).

Mulle Schallerid ei meeldi, see nupp ulatub nii kaugele välja, nagu tšello tugi juba. Ilma statiivita pilli kuhugi eriti ei toeta.

donkey: kaua nad sul olnud on? Mul olid umbes aasta aega, enne kui hakkasid logisema.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by renn »

Kui oleks mingisuguseid paremaid rihmalukke, mis kauem kestab, küll siis ta kasutaks neid. Hetkel on tema jaoks ilmselt Schallerid parimad. See nupu asi on maitseasi. Arvatavasti selle peale pilli toetada pole tõesti hea, aga kui on olemas pilli statiiv, mõni horisontaalne pind kuhu pill panna või üldse rihm ära võtta seisma panemise ajaks, siis ei tohiks probleemi olla.
FIGHT THE SYSTEM!
User avatar
Ropka
Posts: 72
Joined: 26 Nov 2008, 16:38
Location: Tallinn

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by Ropka »

mul juhuslikult on warwikud ja pole veel probleeme ette tulnud (mõne kuuga )
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by donkey »

Faded wrote:donkey: kaua nad sul olnud on? Mul olid umbes aasta aega, enne kui hakkasid logisema.

Uh, ei mäleta, aga aastat küll pole olnud ma arvan. Kunagi sai sinu kaudu tellimus tehtud..
Nojah, eks näis mis saab, siiani ei nurise igatahes.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by liivainimene »

Mul on Schallerid, lukustuse ja rihmaga manageerimise mugavus on viis pluss.

Nupud on veidi pikad tõesti, aga mul ripub pill nagunii seinal tavaliselt, kui ei mängi.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Re: WARWICK SECURITY STRAPLOCKS

Post by TnX »

Samuti kasutan Schallereid http://www.thomann.de/gb/schaller_security_locks_v.htm. Väga mugavad kasutada ja töökindlusega probleeme pole olnud.
Kes siis pilli kuhugi suvaliselt sedasi toetab, et straplock võib segada? :shock:
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
Locked