kas keegi on huvitatud klassikalise kitarri parandamisest?

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
casca
Posts: 31
Joined: 21 Aug 2005, 12:51

kas keegi on huvitatud klassikalise kitarri parandamisest?

Post by casca »

nimelt on paar ribi lahti tulnud ja nüüd need tekitavad kõrvalist heli. sadul on ka paigast ära aga selle parandamine olla väga tülikas ja aega nõudev töö. kitarr asub ise tartus. ma ei soovi mingit põhjalikku parandust vaid lihtsalt sellest helist vaja lahti saada, nagunii ostan varsti uue pilli . sellega harjutan lihtsalt. küsisin ka pillimeistri käest, et palju maksma võib minna, too ütles et kuskil 700 kui teeb kõik ja kui ainult ribid siis 300 kanti. aga nii palju ei taha maksta. et siis kas on keegi huvitatud parandamisest odavama raha eest?
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

osta osta siis parem juba minu pill ära 500kr
isegi hääles praegu
casca
Posts: 31
Joined: 21 Aug 2005, 12:51

Post by casca »

uus pill on juba tellitud ja selleks on el.kiarr. aga hea oleks kui vana ka korda saaks
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

casca minu soovitus sinule oleks selline, et küsi pillimeistrilt alet, mida nad annavad küll. minu parandus pillil pidi ka esialgu 1800 minema aga nüüd sain 300.- :D seal olid küll natuke teised asjad mängus, aga põhimõtteliselt on alati võimalik tingida
Ära möödu mu'st lähedalt
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Üks vöimalus on veel.
Mul istus mingi purjakil seltskond kunagi ühe bulgaaria päritolu kehva kvaliteediga klassikalise kidra sodiks. Ostsin uue kidra, aga seda katkist ära ei visand. Ühel päeval, kui igavuse käes vaevlesin, vötsin selle bulgaarlase juppideks lahti, saagisin vineerist uued jupid ja liimisin kokku. Sai parem pill, kui endine oli.
Kui sa nagunii uue ostad, siis soovitaks vana ise ära parandada, saad kogemuse vörra rikkamaks ja öpid samal ajal kitarri hingeelu ka paremini tundma.
Locked