El.kitarri võimendi

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

El.kitarri võimendi

Post by served »

Ma siis tahaks teada mida ma vajan elkitarri mängimiseks, kui mul on olemas elkitarr ja kõik? Ja kui palju peab võim võimendama? Mul on kodus üks venelaste leiutis nimega "BE26" . Muidu nagu on proovitud et ühel peol ja s-90 toitis normilt ära. Nüüd tahaks teada kas kidrale sobiks?
seldon
Posts: 1252
Joined: 20 Mar 2005, 20:27
Location: Tallinn
Contact:

Re: El.kitarri võimendi

Post by seldon »

served wrote:Ma siis tahaks teada mida ma vajan elkitarri mängimiseks, kui mul on olemas elkitarr ja kõik? Ja kui palju peab võim võimendama? Mul on kodus üks venelaste leiutis nimega "BE26" . Muidu nagu on proovitud et ühel peol ja s-90 toitis normilt ära. Nüüd tahaks teada kas kidrale sobiks?

No ühesõnaga el.kitarrist ainuüksi ei piisa..
Please excuse Jimmy for being. It wasn't his fault.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

mis siis vajalik veel on? See vibra effekti blokk peab ka olema ja kõlarid.
Mis siis veel vajalik?
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

osta mõni väiksem kohvervõim. ma sinu võimust midagi ei tea a üldiselt võid kidra signaali lasta võimendisse sisse ja samuti heli tuleb. A kohervõim on mugavam, mõningaid effekte kaasas, saab hõlpsalt teise tuppa viia kui vaja ja muud värki...
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

alati saab ju võimu kõlari külge monteerida ja tuleb sama välja, va effektid :wink:
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

ei ole sama.
Elektrikitarri võimu ja õige kõlari kooslus muudab kõlapilti(heli mis tuleb pillist) päris kõvasti!

Õiget võimu oleks vaja või siis mõnda 'cabinet simaluator'it...
Kui joota oskad võta ühendust :wink:
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

hehh elektroonikaga olen "sina" peal :p
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Ma mõtlesingi et Tevalo foorumist tuttav nimi :) !
Kui tahad tavalise võimendi taha(Hi-Fi, see tähendab et mis sisse läheb, tuleb sama moodi välja ka) kitarri pista siis vaata: http://www.runoffgroove.com/condor.html

Seal lehel muudki huvitavat :wink:
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

äkki siis pakud ka mõne lahenduse sellest plokist tahaks proovida seda ka algul meisterdada. Kas on selline asi olemas et kui ma nagu hakkan seda plokki ehitama siis et alguses teen mingi paar efekti ja siis kui vajadus lisan mõned komponendid ja on võimalusi rohkem? See oleks nagu üli hea lahendus.
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Sa said vist natuke valesti aru!
Seda saad kasutada võimu asemel ja arvuti taga lindistamiseks kuni sa ostad korraliku võimendi ;)

Aga jah, sinna võib teisi plokke ka ette panna! Vaata mu postitusi tehnika foorumi all, seal on delay teema all hea link kus seletab kõk efektid ära :)
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

ok ma siis uurin aga pmst ma ei hakka võimu vast ehitama sest arvan et saan kusagilt selle võimu ikka kätte aga selle plokiga on probleeme :p
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

äkki täpsustad oma postituse lingi tevalos ei suuda seda kuidagi leida.
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

kui juba jutuks tuli siis ma arvan et ei hakka midagi ise kokku leiutama ja küsin parem et kas äkki ei tea kust saaks mõne lihtsama skeemi et see ise kokku joota?Ei pea mingi väga pro asi olema, lihtsalt et ajaks kuidagi asja ära. Esinemis soovi veel ei ole :lol:
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

served wrote:ok ma siis uurin aga pmst ma ei hakka võimu vast ehitama sest arvan et saan kusagilt selle võimu ikka kätte aga selle plokiga on probleeme :p

ma võin sulle müüa Ibanes TS7 - hea plokk
Ära möödu mu'st lähedalt
Locked