Quelle kataloogis 500 eegune kitarr

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

üldiselt küsi emalt-isalt-onult-tädilt-vanaemalt-vanaisalt-jne. raha et kitarri osta ja siis seda õppima hakata, ma arvan et saad ikka rohkem raha et parem kidra osta :)
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

assassin wrote:kott, rihm, keeled... need on üksi üle 500 krooni.

Täpselt. Kui kuskil on täielik kitarrikomplekt müügil nii odava hinna eest, siis on kaks varianti. Esiteks, et tegu on tõesti ülisoodsa pakkumisega; teiseks, et asi on hinnasildi vääriline. Kahjuks on see teine variant kordades tõenäolisem. Kui tegu oleks tõesti korraliku pilliga, saaks kataloog selle sama edukalt müüdud ka kaks-kolm korda kallima hinna eest, ja kasum peaks ju nende eesmärk olema.

On küll jah selliseid diile, et ostad kitarri ja saad tasuta koti, rihma, keeled jne. Aga et ostad koti ja muu kama ning saad kitarri tasuta... :?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
mati
Posts: 416
Joined: 24 Mar 2005, 15:47
Location: tallinn

Post by mati »

vaatasin ka sealt kataloogist seda pilli, kõlakast tundus kuidagi kitsavõitu. Seal oli muidu kirjas mis puudest ta tehtud on ja mis firma keeled, aga ei jäänud meelde, kuusk oli igatahes kuskil
6pack
Posts: 42
Joined: 04 Apr 2005, 13:06
Location: Tallinn

Post by 6pack »

minu arvamus asjast on selline et 500 eeki eest on see üks igati lahe lõkke pill millega algus saab mängida ja kui ta pärast kogemata vihma kätte jääb või lõkkesse kukub siis pole nagu eriti kahju kah..
tahaks proovida seda odavat pilli :D mul olekski üht lõkke pilli vaja vana läks niiskuse käes veidi katki .
ANdrus
Posts: 150
Joined: 21 Mar 2005, 21:45

Post by ANdrus »

a huvitav kui hea kott sel kaasas. ise maksin koti eest 350 krooni, et kui seal enam vähem kott kaasas ei peaks väga nutma kui sitt pill on Natuke saab ju ikka mängida? :)
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

miks on sinna "kvaliteet" kirjutatud???
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
zomps
Site Admin
Posts: 130
Joined: 13 Mar 2005, 12:05

Post by zomps »

See teema küll uudiste alla ei kuulu
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

kle

Post by christiansaarne13 »

antilla omadel mängid hästi mõtled mis viga?
tegelt on asi pillis :D
ärge elu sees ostke williamsit sest see on viimane variant
User avatar
Robi
Posts: 77
Joined: 09 Jun 2005, 15:34
Location: Tartu
Contact:

Re: kle

Post by Robi »

christiansaarne13 wrote:antilla omadel mängid hästi mõtled mis viga?
tegelt on asi pillis :D
ärge elu sees ostke williamsit sest see on viimane variant


Kui käisin Liivamäe juures pilli ostmas, siis rääkisime ka kataloogi-pillide teemal. Ta seletas päris pikalt, kuidas inimesed on käinud nende pillidega tema juures ja kurtnud, et kael kõver jne. Parandamine läheb sinna 2000.- kanti, mis on äärmiselt kallis lõbu, arvestades seda, et see on pillist kallim. Niiet jah, kannatust ja investeerigem kvaliteeti (mitte kvantiteeti). 8)
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

Julgen siiski vastu vaielda Williams osas. Ma ostsin endale Wiliams 4100 ja ma ei saa mitte midagi halba öelda. Keeled, kvaliteet viimistuls on hea. Mis käib keelte kauguse kohta kaelast siis see on maksimaalselt 3 mm. Kael on täiesti sirge.
Kuigi ma ei tellinud seda kataloogist aga siiski arvan et Wiliams on hea pill ja kui on veidi vähem raha siis tasub võtta keegi kes asja tunneb ja ikkagi ka Williamsit vaadata sest kui alustad siis sa pole kindel kuna lõpetada. Äkki on varsti isu läinud
ja siis on kallis pill raisus. Mina mängin ja olen õnnelik.
User avatar
holger15
Posts: 770
Joined: 12 Jun 2005, 14:33
Location: Tallinn

Re: kle

Post by holger15 »

Niiet jah, kannatust ja investeerigem kvaliteeti (mitte kvantiteeti). 8)[/quote]
Minu arust algaja ei peaks ostma mingit mitme tuhandest kidrat, enne teadmata kui kauaks huvi ja viitsimist jätkub. Esimese kitarri võiks küll, veidi liialdades kasvõi kadaka turult osta. Palju on ju inimesi kes vaadanud et oh kui lahe rokkida, aga pärast kuud aega või kauemat märkavad, et kõik polegi nii kerge ja võtab aega ja viitsimist ning jätavad asja katki...
seesamune
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

WiReD
Posts: 4
Joined: 25 Sep 2005, 13:15

Post by WiReD »

sain just sellise Western tyypi isendi nagu Stagg SW201RDS
Ise kui algaja ei oska sellest midagi arvata, oskab keegi öelda kas see on normaalne, või läheb varsti ahju :)
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

sai siis sõber selle pilli kätte. 500.- eest mängib küll. lähiajal üritan sellest ka mõned pildid siia panna.
User avatar
Marx
Posts: 44
Joined: 04 Apr 2005, 12:53
Location: Tallinn, Nõmme

Post by Marx »

WiReD wrote:sain just sellise Western tyypi isendi nagu Stagg SW201RDS
Ise kui algaja ei oska sellest midagi arvata, oskab keegi öelda kas see on normaalne, või läheb varsti ahju :)


Ise sai alustatud miski Kapok´i pilliga (Anttilast, 900 eeku), rõõmu kui palju. Oleks siis asjatundjate käest väga küsima hakanud, et kas on ka hea pill (mida ta tagantjärgi väga ei olnud), oleks see ehk nii maha tehtud, et oleks üldse huvi kaotanud. Sedasorti küsimusi tasub enne ostu esitada. Kui pill juba käes, siis on ükskõik mis teised arvavad, väljaarvatud juhud, kui midagi head on öelda. :)
Locked