Võim ja kõlar , on head ?

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Võim ja kõlar , on head ?

Post by indy123 »

http://www.thomann.de/gb/behringer_gmx1 ... 12_set.htm

tahaks osta neid ...
keegi oskab õelda midad selle behingeri võimu kohta ??...
vastake siia siis vähemaltki :D
User avatar
Atrac
Posts: 83
Joined: 09 May 2005, 21:30
Location: Tallinn

Post by Atrac »

Behringeri kohta ma ei oska öelda, aga see Harley Bentoni nimi mulle küll ei meeldi, seda nagu üksjagu maha tehtud, kuid võimalik, et nad teevad enamvähem okey asju ka. Ise soovitaksin Fender iFM212R võimu. :wink:
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

see et on harley bentoni kõlar ... see ei tähenda mulle midad ... aga tahaks just behingerist kuulda :)
Haterealm
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2007, 21:42

Post by Haterealm »

http://www.thomann.de/gb/harley_benton_ga5h_bundle.htm
Ei lähe väga teemasse aga kui palju sel võimul muidu võimu on, kui 200 watine kõll kaasa antakse?
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

ei tea :D ... kui komplektis 200w kõll ja 5w võim :D:D ... ei tea juu umajagu ikka xD ...


keegi ikka ei tea behingerist midagi ?
User avatar
interpol
Posts: 644
Joined: 01 Apr 2006, 16:24
Location: Kolga-Jaani

Post by interpol »

behringer on jama. võta see viimane pakutud variant
aidake mind rooli, ma sõidan ise!

make a pile and call it my life
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

ei tea ... kas ikka on jama .. harley bentonit ma küll ei tahaks ( võimu) kõll on savi
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Kõlar mängib soundis palju suuremat rolli, kui sa arvata oskad. Ja tolle GA5 kohta võivad päris mitu siinset kasutajat kinnitada, et on väga asjalik võim.

Aga misjaoks sul seda üldse vaja on? Kodus harjutamiseks? Proovikas kasutamiseks? Lives mängimiseks?
Ja mis tüüpi muusikat sa teed? On sul vaja hästi palju erinevaid sounde (et modelleerimisvõimu vaatad), või piisab ühest heast? On sul vaja, et võimus oleks efektid sees?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

esiteks ... kui hb. võim on hea miks siis kõll sitt peaks olema :D ? ... aga ma teen midagi roki poole ... aga jah ... ei ole mul vaja ilgelt effekte ja asju .. :D ... lihtsalt overdrivet on vaja XD ... okok ausalt õeldes ma ei küsikski ju siit foorumist kui ma midagi võimudest teaks , niiet ma ei tea ... aga niipalju ma tean et ma teada tahan xD .... lihtsalt mul on kodus 20w harley benton 20G :D ... ja ma tahan midad mis teeks rohkem häält ... ei ole vaja laiviks :D .sest pole bändi :D ....
aga kui see harley benton GA5 on hea siis :D .. hmm .. tasub mõelda .. aga kas kõll sobib ??
void
Posts: 258
Joined: 14 Aug 2006, 12:51

Post by void »

Selle behringeri kohta mujal netis on küll üsna negatiivsed ülevaated. kui sa tahad head naturaalset OD saundi, siis on see HB GA5 tõenäoliselt palju, PALJU parem. kuula kasvõi led zeppelini esimest albumit, see on tehtud fenderi champiga, mis on praktiliselt sama võim, ainult teise lõppvõimu lambiga.

kõlari koha pealt soovitatakse GA5-le (ehk epiphone valve juniorile) greenback-tüüpi valjukaid. celestioni enda greenback on küll üsna kallis(120 euri...), aga eminence'i paljukiidetud versioon sellest kõllist (legend GB12)on odava 60 eurose hinnaga. sel juhul pead sa muidugi kõlarikasti ise kokku klopsima või kuskilt mujalt ostma. epiphone'i enda poolt ettenähtud kabinet sellele võimule Lady Luck kõlliga on odavaim mõistlik valik, aga ikkagi tunduvalt kallim kui ise kasti tegemine.

selle kasti kohta mis sa pakkusid, ei oska ma midagi kosta. ei tea millised need kõlarid tal on ja nende kohta pole kuskil eriti infot kah, aga thomann ise pakub head 212 kasti celestioni vintage 30tega. ainult et vintage 30d ei ole eriti sobiv valik klassikalisema OD saundi jaoks, nad on rohkem orienteeritud modernsemale high-gain toonile oma tagasikeeratud bassi ja kesksageduse hüppega.
Ibanez SA120(Seymour Duncan Alnico Pro II Bridge, Ibanez AH5 Neck)
Digitech Bad Monkey
Zoom Hyper Lead HL-01
Isetehtud Germaanium Fuzz Face
Laney LC15R (Marshall JCM800 eelvõimuga)

There aint no rock and roll without glowin' glass!
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

tänks void ... vaatan asja teise külje pealt nüüd :D ...

aga sorry pole eriti tark mis tähendab OD :D:D ?
ma ju ei tea :roll:
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

OverDrive
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

ok tänks kert :D
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

AGA void .... sa mõtled ga5 või ga5h ? .... ma vaatan et ga5h on ikka see millele kõll taha panna ... :D ????
void
Posts: 258
Joined: 14 Aug 2006, 12:51

Post by void »

mõlemale annab panna. Ga5-le 4 oomise(mida on raske leida) või 8 oomise(kui väljundtrafost teine ots tinutada valjukapistiku juurde), ga5h-le annab panna kas 4,8 või 16oomine.
Ibanez SA120(Seymour Duncan Alnico Pro II Bridge, Ibanez AH5 Neck)
Digitech Bad Monkey
Zoom Hyper Lead HL-01
Isetehtud Germaanium Fuzz Face
Laney LC15R (Marshall JCM800 eelvõimuga)

There aint no rock and roll without glowin' glass!
Locked