VEider

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Motu
Posts: 212
Joined: 10 Feb 2007, 14:35

Post by Motu »

maddo wrote:
Motu wrote:Võib vabalt olla mõni AM raadiojaam, need levivad ju sadade, kui mitte tuhandete kilomeetrite kaugusele. Neid on väga vähe alles jäänud, aga siiski.


Kas ameerikas mitte ei ole suurem osa tänaseni AM?


Ei usu, aga minu arvamus põhineb "kohaliku" kirjaniku e. Stephen Kingi kirjutisel:
"....Eriti siinkandis, kus AM sagedusel võis ikka veel kuulda raevukaid vanamehi maailmalõppu kuulutamas"
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

cobra_vello wrote:mu sõber kuulab sihilikult oma võimendiga raadiot

:lol: Hea kokkuhoid ju :D miks ka mitte.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Ostad omale triple recto ja hakkad sellega raadiot kuulama :twisted:
Samoot
Posts: 15
Joined: 06 Jun 2007, 16:18

Re: VEider

Post by Samoot »

Sander.S wrote:Kas keegi oskab mulle seletada mix mu line 6 spider III's hakkas täna mingi naine inglise keelses rääkima :lol: :lol:


Sul on kas hästi suur võim, või on see naine seal sees hästi pisike. Igaljuhul soovitan kasti lahti monteerida ja järgi vaadata.
henria
Posts: 102
Joined: 15 Aug 2006, 17:51

Post by henria »

Minu retro fuzz/wah pedaal püüab ka raadiolaineid imehästi kinni, olen saanud kätte rootsikeelset raadiot ja venekeelset ning isegi inglisekeelset ka 8)
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

henria wrote:Minu retro fuzz/wah pedaal püüab ka raadiolaineid imehästi kinni, olen saanud kätte rootsikeelset raadiot ja venekeelset ning isegi inglisekeelset ka 8)


Mul on ka üks see väike Ibanezi kast võtnud igasuguseid imelikke keeli , vägev on muidu :D
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Minu võimendil see veel õnnestunud ei ole. "Ehk siis mingi lahjem võim ja ei püüa raadiolaineid" 8) :lol:
Locked