line 6 võimendid

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

line 6 võimendid

Post by martra »

Mida te arvate line 6 võimenditest. Välja näevad nad küll väga ilusad. Vaatasin billy poe leheküljelt, et üks selline nimega LINE 6 SPIDER II 15 maksab 3390 krooni. kas tasuks sellist asja osta. Olen ka huvitatud, et kas see 15 seal järel tähendab, et mitu w see võimendi on. :P
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Selle asemele soovitaksin mina Voxi AD15VT, Stanfordis maksab 3180. Seesama Ämblik Teine Viisteist maksab sealsamas 3120.
Seal näitab 15 jah vatte.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Dünamiit
Posts: 25
Joined: 26 Dec 2006, 13:33

Post by Dünamiit »

Aga kas sa minult sama seeria spideri 30W ei tahaks ära osta? :P
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Soovitan ka ennem ostma minemist VOXi proovida.

Endale üldse Spider II ei meeldi. III pole ise proovinud, aga see pidi natuke parem olema.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Vox on poollampvõim, tal on üks topelttriood jagatud eel- ja lõppvõimu vahel. Osa võimendusest toimub ikkagi transsidega, aga lamp suudab siiski toonile korralikult juurde anda. Pealegi, Voxil on rohkem võimendisimusid (nö. kanaleid) - 11 Spaideri 4 kanali vastu ja efektimajandus on ka parem.
Näiteks suudab see Vox teha tunduvalt paremat Marshalli soundi kui MG'd :P

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

liivainimene wrote:Näiteks suudab see Vox teha tunduvalt paremat Marshalli soundi kui MG'd :P
+1 :D

Aga VOXi 1 miinus on see, et pea kõik efektid ja nende seaded on topitud ühe nupu alla. Kui näiteks efektil on rohkem kui üks muudetav parameeter, siis tuleb all hoida mingit nuppu ja kõik on väga segane.
Kas ei oleks võinud iga asja jaoks eri nuppu panna siis? :roll:
Igatahes jah.. ära ilma manualita efekte sättima hakka :D

amuide. Räägitakse, et VOXi soundi annab lambi väljavahetamisega millegi parema vastu kõvasti kenamaks muuta ;)
User avatar
elektri
Posts: 324
Joined: 04 Feb 2007, 21:21
Location: Pärnu

Post by elektri »

marshall näeb parem välja ja teeb niikuinii paremat saundi ka, nii, et +2 marhallile :)
ja veel +1, sest hinna-kvaliteedi suhe on hea.
Ärge tulistage pianisti, ta teeb kõik, mis suudab.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

elektri wrote:marshall näeb parem välja ja teeb niikuinii paremat saundi ka, nii, et +2 marhallile :)
ja veel +1, sest hinna-kvaliteedi suhe on hea.


Sinu jutule -17

Odav Marshall EI tee legendaarset head Marshalli soundi. MG seeria on lihtsalt Marshalli moodus vaesematelt marginime kasutades roppu raha pumbata. Ja oma kvaliteedi kohta maksavad nad palju.
Tegelikult näeb Vox lahedam välja ka. AD - seeria Voxid on neist Marshalli plärakastidest veel nii palju mitmekülgsemad küllalt kvaliteetse digitaaltehnika tõttu pluss soundile juurde andev lamp, mitte transsidega wannabe-lambisimuleerija.

Goldec, minumeelest ei ole see seadistamine üleliia keeruline, rääkimata sellest, et lisaks põhjalikule kasutusjuhendile on neil veel see paber, mis sobib kujult täpselt võimu peale nii et ta juhtpaneeli ära ei varja ja seal on kõik tähtsamad asjad kirjas.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
elektri
Posts: 324
Joined: 04 Feb 2007, 21:21
Location: Pärnu

Post by elektri »

no ma ei ole mingist legendaarsest saundist midagi kuulnud, aga see junn, mis mul kodus on, teeb üle prahi saundi võrreldes teiste junnidega. ok, ma ei ole neid kõiki proovinud ka, selles suhtes võiksin muidugi vait olla, aga isegi odav marshall on hea kodus mängimiseks.
ja see vox ei näe midagi poarem välja.
Ärge tulistage pianisti, ta teeb kõik, mis suudab.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

irw, marshall mg on hea? :lol:
proovi sama hinnaga teisi vigureid ja sa muudad oma arvamust :wink:
kui sa seda mingi stagg ca10-nega võrdled siis omab jah täiega XD
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
void
Posts: 258
Joined: 14 Aug 2006, 12:51

Post by void »

Ma nõustun vox ad15vt soovitusega, see on üsna hea võim. aga isiklikult ostaks ma selle asemel epiphone valve junior lampvõimu(pillipoes oli 3500 eeku vist... masendavalt kallis võrreldes selle hinnaga usas aga ikkagi oma hinnaklassis minu teada parim).

kangema distortioni jaoks on rolandi kuubikud head võimud, väga vastupidavad ka erinevalt voxist.

voxi ad-vt seeria tehniliselt sisaldab küll ühte lampi aga olgem ausad, see on rohkem reklaamijutt. sellegipoolest teeb ta normaalset häält, aga täislampvõim nagu epiphone valve junior on tooni poolest igatepidi parem, eriti kui on endal viitsimist natuke selle kallal nokitseda (netis on kõvasti õpetusi selle modimiseks). tal on küll ainult helitugevuse nupp, aga seda valjemaks kangutades saab mõnusa naturaalse lamp-overdrive'i.

võibolla on mõni teine hea odav lampvõim ka mida keegi oskab soovitada? oleks huvitav kuulda.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

ei julge soovitada, aga muidu olemas veel ibanez valvebee. 2200 oli muusikus.

Samas mu oma võim, lc15, kah pole väga kallis, 5k muusikus.
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

Tegelikult ma olen vaadanud et võibolla ostan MARSHALL MG15DFX võimendi.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Palun ära tee seda. Selle kohta on ju siinsamas juttu, see pole midagi muud kui reklaamitrikk, see MG!
Epi Valve Junior on ka hea valik, aga Voxi kasuks räägib tema tunduvalt laiem soundide valik, see on hea eriti alguses, kui sa veel täpselt ei tea, mida tahad. Sellega saad palju asju läbi proovida ja tunduvalt rohkem sounde kui Epist.
Endiselt, kui otsid head Marshalli soundi, osta kas Vox või suur Marshalli lampvõim, aga mitte MG.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Mul endal selline võim , aasta alguses sai ostetud ja kõvasti parem kui see Marshalli MG seeria..see
Line6 Spider II 150W Head ja 4x12 Cabinet ...
Soovitan Line6-te ennem kui mingit Marshalli junni vms. Marshalli ostaks siis kui oleks megalt palju raha ja ostaks kvaliteetse Marshalli...
Image
Locked