pedaal?

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

nu kas tahad efekti vöi efekte lisada?
kui yhe efektiga pedaale otsid, siis vaata behringeri omasi. need on bossi koopiad, aga lihtsalt odavamatest juppidest ja odavam plastmassist korpusega. need peaks päris odavad olema..
multiefekti on juba kallimad, ja nende kohta ei oska ma rääkida kah midagi, kuna ple uurinud hindasi. aga vaata Pillipoest, sealt näed umbkaudsed hinnad ära...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Võta alguseks mingi eriti odav multiefektikas, ma ei tea kasvõi mingi zoom. Või kui arvuti kannatab, siis Guitar Rig 2, ja saad selgeks umbes, et mis effekte sul vaja on ja siis võid vaikselt hakkad analoogepedaale vaatama, et mis esmalt osta. Umbes 500 maksab täitsa korralik bossi analoogpedaal, kasutatud.
VintageLP
Posts: 212
Joined: 23 Nov 2006, 15:22
Location: Tartu

Post by VintageLP »

Mul on endal ToneWorks AX1500G multieffekti protsessor ... päris tore on ja võrdlemisi kvaliteetne heli kah .. omalajal sain selle 4000 kätte

aga sa võid ju ka poes neid proovida ja nõu sealt küsida
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Mina läheksin zoomi multifx asju saviaugu poest, hind on vähemalt pillipoest ütleme et way better.

Proovisin mõninga aja eest seda g2 zoomi asja hinnaks 1.4k vist , avaldas muljet muideks, võibolla mingi parema varustusega on selgelt kuuldav vahe sees, aga mina ei suutnud kvaliteedivahet digil drivel ja fender fm100+412cab drivel mängituna mingise ibanez gax70 küll märgata.
Locked