custom püssi projekt aka "lucky"

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

custom püssi projekt aka "lucky"

Postby pingviin » 16 Jan 2014, 01:37

jaa.. jälle mina -.- ..sorri

teavitan.. et käima läks sõbrale pilli tegemise stopper

tulemas on kliendi visiooni baasil telecasterist inspireeritud tagasihoidliku väljanägemisega 6keelne kitarr, kuid viimastel andmetel tuleb sisse taaskord emg alx signatuur set ( niiet küte! ), schalleri pingutid/ fixed bridge, mahagoni kere, vahtrakael jaaaa ..sõrmlauda veel vaatame. viimistlus samuti tagasihoidlikult spets-õli selle teema jaoks jaa.. mmhmhmmmm... pildid galeriis varsti üleval ka. valgustatud inlay vastu on ka huvi ning spetsjom inlay veel mujalegi.

vaatab mis saab..

edu kõigile!,

k.

User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald
Contact:

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby Velkus » 16 Jan 2014, 22:58

Tee kael through .)

pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby pingviin » 17 Jan 2014, 09:38

klient on kuningas. pealegi bolt-on tuleb päris sügav ja mu oma lemmikpillil on samuti poltidega :P ..siiani :D

pildid as promised

https://plus.google.com/photos/11824679 ... banner=pwa

edu!

k.

eestibloke
Posts: 111
Joined: 24 Jul 2005, 14:24

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby eestibloke » 18 Jan 2014, 15:22

Hei,

Tore, et sa jätkuvalt viitsid postitada siia, ei lase foorumil päris unne vajuda.
Veel toredam on aga sinu omapärane disain ja tahe teha head tööd.
Jätka samas vaimus!

Tervitades

Kristjan Kapp

pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby pingviin » 19 Jan 2014, 01:49

Teretere

Ma tänan! ..aga mis te nüüd. Midagi peab ju passimise vahepeal tegema. Postitamisega jääb lihtsalt väike märk maha ..ja kui keegi küsib "misteed" siis on hea link anda lihtsalt :D. Ma olen seletamises kohutav

Disaini kohapealt: see on siuke sõbraga kahepeale tema vihjete ja soovide läbi teostatud kuju telecasteri baasil. Kusjuures ma varem üldse ei sallinud telede kaelapead, kuid nüüd seda natuke korrigeerides ei häirigi enam :P

Päris akustide maale veel ei trügi ;)

Päikest teilegi!

K.

User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby voice » 19 Jan 2014, 04:01

Kusjuures kerekuju meenutab mulle Peavey Wolfgangi...

pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby pingviin » 19 Jan 2014, 14:33

Guugeldasin..On tõesti sarnasus olemas! Is muusikus nägin sarnase sarvega Godin´it ( ma usun et oli ikka Godin ) ka mõni aeg tagasi, ülejäänud kere oli küll mälu järgi pigem LP poole

Cheers

K.

pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby pingviin » 15 Feb 2014, 16:10

Nii..

Vahepeal sain kätte cnc proovitükid. Kõik klapib kenasti, inlay läks tihkelt pessa. Käepärase taskulambiga valgustades läbi saab juba efektist mõiku ka.
Iga hetk nüüd peaks kiri tulema, et kõik on valmis ja tule ainult hakemaan. Kui kõik sujub siis panen pleksi epoga paikka ja jään ootama, et sõrmlaua saaks seest tiba tühjemaks freesida.

EL paneel pole usast ikkaveel kohal.. kõik pm seisab selle taga

Tervitused,

K.

pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby pingviin » 12 Mar 2014, 02:12

TULEEEDD.. jõudsid märtsi alguses.. Ülinapilt. Äärepealt oleks tagasi saadetud. Pikk jutt. Igatahes kokkuvõttes el. paneeli inverter ei tööta.. meilidele ei vastata. Niiet tellisin mujalt uue inverteri.. niikauaks sain elfast ühe miniinverteri, et töökäigu ajal toimivust kontrollida ja muidu silma peal hoida.

Igatahes on vahepeal ära liimitud pleksist inlay roosipuusse.. Mätserdasin mitu ringi epo ja roosipuutolmuga ei kõik vahed viisakal täis saaks kuna valgustus on mängus ja seestpoolt peab kõik puhas olema, muidu tulevad vead kõik välja.

Kaelatappi ei tahtnud enne teha kui kael on valmis, aga kuna reaalselt kuu aega läks aega tulede postitamisega siis kannatus andis järgi ja lõin freesile hääled sisse. Kõvera joonega helipeapoolne ots tuli täitsa ..huvitav. Ei olnud nii hull teha kui enne arvasin.

Proovin pilte ka laadida juurde.

Cheers,

K.

pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: custom püssi projekt aka "lucky"

Postby pingviin » 19 Mar 2014, 03:55

https://plus.google.com/photos/11824679 ... banner=pwa

meeldetuletuseks link ka uuesti üles
vahepeal jälle tehtud nipet