Võimu küsimus

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
iRLK
Posts: 155
Joined: 21 May 2012, 22:07

Re: Võimu küsimus

Postby iRLK » 08 Jul 2013, 02:36

see on selline väga maitse asi siiski... fasttrack - logic/mainstage - klapp/2700w võimendi-2kontsertkõlarit oli huvitav alguses kindlasti igasugu pedaalide/võimude saunde näppida, et aru saada mida tahta ja kuidas selleni jõuda... aga ma olen vist lootusetu audiofiil/analoogipede, võim peab olema lamp, tiluliludeta ja pedaal ei saa olla digitaalne :D ja 99% asjadest mis kuulan on salvestatud lindile mitte mingisse DAWi... igatahes kodus (ja ka mujal) mängimiseks on mul peavey 50w lamp hetkel, alla 6e ei keera :D pole õige saund enam, kohas kus tuleb naabritega arvestada oleks mingi 0,5-2w lamp vast äge asi... aaaaga igasugu tilulilu võime ise küll ei vaataks, isegi mitte diivanil tinistamiseks, pigem ilma juba...

muidu 0,4 on häiriv juba jap... 0.12 peal peaks enamus masinad ikka ära vedama nagu, kui just kellelgi veel usb1.1 pole... aga samas ikkagi see on mõnele ikkagi juba häiriv... latency ei sõltugi prosest minumeelest väga... rämmi on vaja, rämmi, emaplaadile lähem usb oleks ka lahe

s01id
Posts: 74
Joined: 26 Feb 2012, 17:56

Re: Võimu küsimus

Postby s01id » 08 Jul 2013, 23:50

Kindlasti on su jutus mingi iva. Olen Fast Trackiga alles paar kuud mässanud, nii et esimene vaimustus on veel peal. Muidugi olen ma enda 15 vatise Pro Juniori saanud aeg-ajalt ka täiesti lahti keerata ja tean, et läbi arvuti mängimine ei kannata piiri peal töötava lampvõimuga võrdlustki välja. Paraku on aga minu elukohas helikaart läbi kõrvaklappide kõige praktilisem lahendus.

User avatar
taanielbormann
Posts: 53
Joined: 15 Jan 2012, 02:18

Re: Võimu küsimus

Postby taanielbormann » 15 Jul 2013, 14:26

Kiire küsimus. Kui ühendada omavahel see ja see , kas siis selline kooslus töötaks omavahel?
Punk-rock

iRLK
Posts: 155
Joined: 21 May 2012, 22:07

Re: Võimu küsimus

Postby iRLK » 15 Jul 2013, 17:24

ei näe küll ühtegi põhjust miks ei peaks... iseasi kas need beeringeri vidinad ka head on...

User avatar
taanielbormann
Posts: 53
Joined: 15 Jan 2012, 02:18

Re: Võimu küsimus

Postby taanielbormann » 15 Jul 2013, 19:14

No ma usun et mul koduseks sobib see küll ja ss vb ka bändiga mängimisest, aga põhimõtteliselt selline lahendus säästaks mind kitarrivõimu ostmisest koju.
Punk-rock