Custom Stratocaster, ise tehtud. Jutt, pildid. Pill nr 1

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Rx.
Posts: 78
Joined: 02 Feb 2010, 12:09

Re: Custom Stratocaster, ise tehtud. Jutt, pildid. Pill nr

Postby Rx. » 08 May 2012, 19:09

Kitarri materjalist, toonist ja kõigest muust soovitan lugeda
http://my.safaribooksonline.com/book/-/9781435456150 - Guitar Tone: Pursuing the Ultimate Guitar Sound by Mitch Gallagher
Muuhulgas seletab lahti lahti või lükkab ümber hulga "foorumimüüte". Aga päeva lõpuks loeb ikkagi tunne ja emotsioon. Klassikalised kitarriheerosed mängisid oma esimesed ja paljude arvates parimad salvestused suhteliselt suvaliste pillidega sisse. Ja Allan Holdsworth jõudis traditsiooniliste Gibsoni ja Fenderi juurest karbonfiibrist Steinbergerini ikkagi sellepärast, et saab sellest enda jaoks "selle õige" saundi kätte.
stratt ja romu

User avatar
S.S.D.D.
Posts: 148
Joined: 07 Jul 2007, 10:55

Re: Custom Stratocaster, ise tehtud. Jutt, pildid. Pill nr

Postby S.S.D.D. » 10 May 2012, 09:33

Piisavalt võime ja palju (el.)kitarre, kitarrimängu oskusi on oluliselt vähem:)

User avatar
S.S.D.D.
Posts: 148
Joined: 07 Jul 2007, 10:55

Re: Custom Stratocaster, ise tehtud. Jutt, pildid. Pill nr

Postby S.S.D.D. » 29 Sep 2012, 21:49

Nii, aega on taas mõõda läinud, ei ole saanud oma uute projektidega tegeleda suurt, sest vahepeal sündis mul pisipoja kellele kulub kogu vaba aeg ja kellele õigupoolest selle kitarriprojekti teen :wink:

Põhimõtteliselt sain oma kere kätte, tegu ei olnud aga sellise ploomikarva tumelilla kerega nagu fotol vaid reaalsuses suht rõve helelilla. Viimane kord, kui kellegilt viimistuse tellin.

Ise tehtud hästi tehtud.Võtsin kitarrikere paljaks lakist värvist, tänaseks on kere ka peitsi all, peits kuivab ca nädala ja siis lakk otsa.
Tuleb kuldse hardware , musta pickguardi ja heledast vahtrast kaela ja astmelauaga projekt.Tonerider Blues helipeadega. Teine projekt mul siis. Kolmas tuleb veel aga sellest hiljem. Siin teemas enam mulli rohkem ei aja, kui on aeg mu uut Strati projekti tutvustada, siis teen uue teema.
Paar pilti aga peale lilla värvi-laki eemaldamist ja peale peitsimist.
Damn, mulle meeldib see saare puusüü, patt oleks seda kere värviga katta 8)

Image
Image

Peitsitult:
Image
Image
Piisavalt võime ja palju (el.)kitarre, kitarrimängu oskusi on oluliselt vähem:)

User avatar
S.S.D.D.
Posts: 148
Joined: 07 Jul 2007, 10:55

Re: Custom Stratocaster, ise tehtud. Jutt, pildid. Pill nr

Postby S.S.D.D. » 10 Feb 2013, 12:29

Paar gunsztilist pilti samuti teeme lõpetamiseks. Kokkuvõtteks, mänginud sellega juba aastakses, sigahea mängitavuse ja heliga pill. Entwistle helipea oli liiga tavaline sai teiste inglismannide single coilide vastu vahetatud, ps. allpool ka paar pilti uute nuppude ja rihveldatud helipeade katete-helipeadega. Enjoy:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Piisavalt võime ja palju (el.)kitarre, kitarrimängu oskusi on oluliselt vähem:)

markomere
Posts: 31
Joined: 08 Aug 2010, 20:28

Re: Custom Stratocaster, ise tehtud. Jutt, pildid. Pill nr

Postby markomere » 29 Sep 2013, 10:33

S.S.D.D. - Saatsin teile priva.