Looper

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
Cheehad
Posts: 398
Joined: 02 Jun 2005, 21:53
Location: Kuressaare
Contact:

Looper

Postby Cheehad » 06 Oct 2011, 17:50

Tekkis huvi looperite vastu, aga suht segane on see värk mul, et kuidas üks looper õieti üldse töötab. Nagu ma olen aru saanud, et siis on mingi mitme kanaliga loopereid? Mis see tähendab? Või äkki kellel kogemus, seletaks natuke, mida ühe looperi ostmisel vaatama peaks? Ja näiteks lool on A B A vorm, ma lindistan looperisse A osa rütmipoole ja harmoonia ja mingi bassiliini, kas võimalik on ka pärast eemaldada näiteks harmoonia ja bassiliin ja B vormi peale hüpata? Või mul suht segane..

User avatar
jyrtoxxl
Posts: 193
Joined: 28 Feb 2006, 14:17

Re: Looper

Postby jyrtoxxl » 07 Oct 2011, 11:00

Oman Digitech Jamman Solo-t kui kunagi tahad selle kohta küsida.

Aga üldine looperi teema, mitte laiskusest ma ei kirjuta siia aga lihtsalt seda kraami on kõik kohad täis,
välismaa foorumid, lugematud tootetutvustused videote näol. Alusta youtubest ja vaata neid videosid,
kui tekib küsimus, võta ette vastava looperi manual ja kontrolli üle kas sinule vajalik funktsioon on olemas.

Alusta näiteks sellest http://www.youtube.com/watch?v=K4Cjkn7AJAg (suvaline video otsinguga tuli) ja hakka
klikkima teisi videosid jne jne.

Hea pildi saab ette kui otsid näiteks thomannist erinevad looperid välja, seal näed juba mis hinnaklassi sa lubada saad
ja keskendudki nende mudelite videotele ja manualidele.