teie tehnika.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
Hendri
Posts: 637
Joined: 14 Jul 2006, 01:03
Location: Keila

Post by Hendri »

Lips on stiilne ja pealegi, kui lipsu vaja siis vähemalt ei unusta koju.
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

minuarust on ka stiilne... võiks mingi lips peal olla isegi :D ... või siis tavaline sõlma 1 kordne ... noh siis oleks nagu lipsu mõlemad otsad ripakil ... või nii ... :P
tahaks omalegi sellist akusti :P
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Post by Velkus »

Rihard wrote:
blindside wrote:Midagi siis minu poolt kah.

Image

Kitarriks siis Vintage V100 mida veidike muudetud. Ebay kaudu sai tellitud uus must pickguard, pingutid ja knobid. Pillipoest tellisin helipeade raamid ja IS- ist sai kallikese jaoks ostetud EMG 89/81. Peal on 9-sed keeled, mugavam soolosid mängida ja duure võtta. Pedaaliks Rocktron Metal Planet ja võimendiks Peavy Bandit 112 (80w) Kitarris veel nii palju et tulevikus on idee proovida peale üht bigsby tremolot, aga see veel vaid idee faasis.


Päris ilus pill, kavatsen ise ka midagi sarnast teha. Üks asi mind siiski häirib ka, kerepoolne sadul on kullatud, kui se sind ka häirib siis selle saab poleerimis pastaga väga lihtsalt maha, pärast tuleb ilus ja läikiv kroom/nikkel, kuidas keegi nimetab.

E: seff põrandaliist :wink:


Häirib jah :D . Plaan ongi osta peale bigsby must vibrato ja uus must tune-o-matic. Kui bigsby jaoks nii pea raha ei teki siis pean leppima tailpiece ostmisega, aga no eks näis.
User avatar
Rihard
Posts: 192
Joined: 05 Sep 2008, 20:08
Location: Saaremaa

Post by Rihard »

blindside wrote:
Rihard wrote:
blindside wrote:Midagi siis minu poolt kah.

Image

Kitarriks siis Vintage V100 mida veidike muudetud. Ebay kaudu sai tellitud uus must pickguard, pingutid ja knobid. Pillipoest tellisin helipeade raamid ja IS- ist sai kallikese jaoks ostetud EMG 89/81. Peal on 9-sed keeled, mugavam soolosid mängida ja duure võtta. Pedaaliks Rocktron Metal Planet ja võimendiks Peavy Bandit 112 (80w) Kitarris veel nii palju et tulevikus on idee proovida peale üht bigsby tremolot, aga see veel vaid idee faasis.


Päris ilus pill, kavatsen ise ka midagi sarnast teha. Üks asi mind siiski häirib ka, kerepoolne sadul on kullatud, kui se sind ka häirib siis selle saab poleerimis pastaga väga lihtsalt maha, pärast tuleb ilus ja läikiv kroom/nikkel, kuidas keegi nimetab.

E: seff põrandaliist :wink:


Häirib jah :D . Plaan ongi osta peale bigsby must vibrato ja uus must tune-o-matic. Kui bigsby jaoks nii pea raha ei teki siis pean leppima tailpiece ostmisega, aga no eks näis.


Osakd sa õelda palju need jupid maksavad, mõtlen just bigsby vibratot. Tune-o-matic on ma eeldan se, millele keeled toetuvad, selle värvimisega saab ise ka hakkama :D
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

Milline see EMG 89 oma helilt ja olemuselt on võrreldes 85 või 60'ga ?
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Post by Velkus »

No bigsby B700 see mida mina soovin maksab nt ebays koos transadega no nii pea 2000 eeku.

Emg 89 ma väga võrldus 85 ja 60 ei oska tuua. 85-te pole proovinud, 60-t aga küll, kui see oli ühe RGR seeria Ibanezu peal ja kuna kere materalid on erinevad siis see muudab oma jagu soundi. Aga nii palju võin öelda, et ta suht bassine on :). Imelik on see et singel teeb ikka märksa lahjemat häält, kui humbucker (kas see peabgi nii olema? või on asi lihtsalt minu hetkeses helipea asetuses).
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

No 85 teeb ka päris paksu häält tegelt, vähemalt minu pilli peal. EMG on üldse päris vali võrreldes teiste humbuckeritega, õrn gain on alati olemas.
User avatar
smackerr
Posts: 162
Joined: 14 Mar 2007, 20:06
Location: Tartu

Post by smackerr »

Singel teebki ju lahjemat häält kui humbucker. Mis siin imelik on? http://nagi.ee/photos/smackerr/8828671/
Ibanez RG2550 Prestige with EMG81 - Dr Boogie - Phase90 kloon - Boss NS2 - HB GA5.
User avatar
kaze
Posts: 407
Joined: 20 Nov 2007, 20:28
Location: Pärnu

Post by kaze »

lõpuks, peale kaht kuud ootamist on mul BC Rich Stealth käes :3
Image
keeled on hetkel natuke liiga peenikesed minu jaoks, nii et vahetan need lähiajal välja, muidu igati hea pill tundub. Räigelt kerge on. Mu vana pill(ax-50) oli kerge võrreldes teiste pillidega, aga see on nagu sulg :D 2 asja häirivad ainult hetkel. sillal on nats teravad nurgad, nii et käel v6ib veits ebamugav hakata ja kaelal on yhelt küljelt, 12. 24. freti vahelt nats mingit lakki maas vms
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

Üldiselt ma kadetsen, tee mõni video ka
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
kaze
Posts: 407
Joined: 20 Nov 2007, 20:28
Location: Pärnu

Post by kaze »

ma vaatan kui hästi mul yks lugu välja tuleb täna, ehk siis indistan ka ;)
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

i look down in horror and there is never a scratch- it's super light weight (lighter than the sg), but built like a tank.


See siis stealthi kohta. See tundub hea pill olevat. Kuid kahjuks on kõik head BC Richid usas tehtud ja euroopasse neid eriti ei satugi.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
User avatar
kaze
Posts: 407
Joined: 20 Nov 2007, 20:28
Location: Pärnu

Post by kaze »

mul pole nii hea pill :P
Koreas tehtud. USA pill on kaks korda kallim
User avatar
Taavi15
Posts: 215
Joined: 20 Jan 2006, 09:43
Location: Pärnu

Post by Taavi15 »

sai hilja aegu endale selline pill soetatud. Vägagi rahul olen sellega :D

Washburn D200PRO-E BK

Image
Kitarrid:
ESP LTD Viper 1000
Ibanez S8QM
Roden Bass


Võim:
Laney IRT-Studio


Pedaal:


Stuff:
Lexicon Alpha Studio
roosakummik
Posts: 669
Joined: 15 May 2005, 12:29
Location: Raplamaa/Lelle/Tallinn
Contact:

Post by roosakummik »

http://album.ee/album/289144/50144629

Restaureeritud tangelwood akust

Pilli sain Iirimaalt (elasin nimelt aasta aega iirimaal Corki linnas) ühest pillipoest- läksin pillipoodi, et vaadata mis seal müüa on. Ringi vaadates leidsingi selle tangelwoodi elektroakusti ja hinaks oli pandud "Free fix me" No ja siis ma küsisin poeomaniku käest, et kas ma võin selle endale võtta- võisin- nii ma siis võtsin ta endale.
Pill oli saanud paugu alla ossa kus oli kõlakaan murdunud ja sees tugiribid katki. Tugiribid sai ära parandatud ja kõlakaane peale liimisin mahagoni spoonist tüki sellise tuvi kujuga.
Pill oli ennem elektroakustiline ja seal kus olid hääle ja tämbri nupud oli auk jäänud, kuna pillipoe omanik oli ka pillide parandaja siis eemaldas ta pillilt kõik mis talle vajalik- sadula esimese ja tagumise, pingutid.
Küljepeale asetasin ka spoonist kaane, kuid selle liimisin mitmest kihist.
Pillil oli ka väljund juhtme jaoks sinna treisin mahagonist punni ette.Kõlakaanelt eemaldasin vana laki ja lakisin uuesti nitrolakiga.
Pingutid ostsin uued, samuti sadula (tagumise) esimese sadula tegin roosipuust.
selline ta siis välja tuli. :D
Vintage LP Lemon top,Omatehtud Telecaster,Ibanez Rg,Ibanez AW85ECE-RLG
HB GA 15P&Fender M80(Proovikas) Crate 15w(Kodus)
Marshall Jackhammer,Guvnor,Bluesbraker,Supervibe,Reflector,Ecohead,Regenerator,Vibratrem ,Compressor.
Locked