teie tehnika.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
karlapoiss
Posts: 2247
Joined: 17 Feb 2008, 18:14
Location: kuressaare ( 1-2korda kuus tallinn)
Contact:

Re: teie tehnika.

Postby karlapoiss » 07 Sep 2010, 19:53

Täna liitus üks Fender Squier Standard Stratocaster, Vägagi rahul olen, lähiajal panen pildid ka.

User avatar
sipelgas
Posts: 910
Joined: 02 Dec 2007, 17:45
Location: Tartu
Contact:

Re: teie tehnika.

Postby sipelgas » 07 Sep 2010, 20:38

tee omale sg strati kaelaga nüüd :D

Denis
Posts: 232
Joined: 29 Mar 2009, 17:08
Location: Rakvere

Re: teie tehnika.

Postby Denis » 11 Sep 2010, 14:30

Jäin haigeks ja kodus on täiega igav, seega otsustasin oma pillidest fotoshooti teha :D
Image
See kõige vasakpoolsem (stagg) on mu esimene kitarr, selle sain ostetud omale 14. sünnipäevaks.
Ma lihtsalt läksin poodi ja võtsin esimese ettejuhtuva kidra :D mängida ma muidugi ei osanud. Mängisin ma seda kidra nii, et vajutasin astmetraatide peale, mitte vahele ja häälestamisest ma vapse ei teadnud midagi. Siis ta vedeleski mul 2 aastat voodi all kuni otsustasin ta uuesti kätte võtta. Nüüd on ta mul aasta aega sellisena seisnud, värv maas, krihvid maha kistud ja pingutid ära võetud.

Vintage v100 on mul teine elektrikas, pool aastat minu käes olnud umbes. Hiljuti otsustasin seda "tuunida" ja võtsin sillahelipea katte maha, minu rõõmuks oli see sebra mustriga.

Yamaha akusti ostsin nädal aega tagasi. Maailma esimene bambusest kerega kitarr, millega Yamaha firma küll puusse pani(hinna suhtes) kuna List price oli tal 999 dollarit. Mina sain ta 3500 krooniga. Muidu väga korralik, hästimängitav ja ilus kitarr.

Zoom MRS-8 sain ülihea diiliga. Ostsin jõuludeks M-Audio helikaardi, mida absull kasutada ei osanud ja otsustasin ta 1200 krooniga maha müüa. Peagi tuli pakkmine vahetada helikaart pmst tutika Zoomi vastu, mille hind poes 4500 krooni. Sain siis vahetatud ja ei kahete üldse. Effekte on zoomil sitaks + bassi simulaator, akustilise simulaator ja 8-rajaline salvestus. Lisaks sisseehitatud häälestaja, mälukaardipesa ja trummimasin.

Ukulele on selline tore Harley Bentoni mänguasi, mida on lahe igale poole kaasa vedada:D

Ma olen kindel, et keegi seda pikka möla lugeda ei viitsi, aga mina sain oma tund aega sisustatud :D

User avatar
Sir.
Posts: 262
Joined: 07 Jan 2009, 19:13
Location: Tallinn
Contact:

Re: teie tehnika.

Postby Sir. » 11 Sep 2010, 23:03

wow ... ilus akust :)
saaks endale ka sellise :D

Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39
Contact:

Re: teie tehnika.

Postby Marvin » 06 Nov 2010, 00:51

Tänasest Roger Mayer'i Voodoo Vibe'i õnnelik omanik. Hendrixi Band Of Gypsys'i UniVibe saund ja väga ehe tremolo ja vibrato.
Kuigi hind soolane, on pedaal fantastiline.

Image

User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: teie tehnika.

Postby voice » 06 Nov 2010, 12:12


Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39
Contact:

Re: teie tehnika.

Postby Marvin » 08 Nov 2010, 02:37

Tõsi, ma ei näe praegu küll võimalust, veelvähem vajadust, sellelt pedaalilt kuskile kõrgemale tõusta. Kui, siis väiksema pedaali poole (see on umbes kahe kõrvuti oleva wah pedaali suurune + vb. exp. pedaal, kui Fulltone'il on üks, mis on ehitatud põhimõtteliselt wah pedaali sisse). Aga see-eest on see esimene analoogeffekt, millest ma pole kohe esimese minutiga head saundi saanud. Kõik peab kuidagi tasakaalus olema, kui keerad intensiivsust, nihkub "sweet spot" ja vaja bias nuppu ka keerata... aga see annab väga palju erinevaid võimalusi kõikvõimalike UniVibe soundide saamiseks, sest modulatsioonilaine sümeetriat saab väga täpselt seadistada. Lisaks suurepärased Tremolo ja Vibrato, mis kõlavad nagu Fenderi võimul.

User avatar
sipelgas
Posts: 910
Joined: 02 Dec 2007, 17:45
Location: Tartu
Contact:

Re: teie tehnika.

Postby sipelgas » 12 Nov 2010, 14:56

lisandus dunlop zakk wylde signature crybaby
Image

User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Re: teie tehnika.

Postby fleik » 15 Nov 2010, 22:44

Flying V asendus LP standardiga...
http://flake.juhe.ee/files/LP.jpg
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill

User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Re: teie tehnika.

Postby fleik » 17 Nov 2010, 21:30

Ja lisandus ka Voxi AD30VT
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: teie tehnika.

Postby RockaRolla » 18 Nov 2010, 23:34

Olen koguhulga poolest vaeseks jäänud:
Aria Pro 2 Fullerton (90 algusest), Walden D350, Rocktron RT122c
Throw the Jew Down the Well

User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Re: teie tehnika.

Postby fleik » 19 Nov 2010, 09:37

Kuidas Aria end ülal peab? ;)
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: teie tehnika.

Postby RockaRolla » 19 Nov 2010, 10:39

Throw the Jew Down the Well

User avatar
sipelgas
Posts: 910
Joined: 02 Dec 2007, 17:45
Location: Tartu
Contact:

Re: teie tehnika.

Postby sipelgas » 07 Dec 2010, 21:08

lisandus Emg 81 aktiiv p.u

User avatar
EvilKatarn
Posts: 523
Joined: 23 Jun 2008, 15:32
Location: Tallinn -> Nõmme

Re: teie tehnika.

Postby EvilKatarn » 15 Dec 2010, 20:04



Ma täis pilti siia ei postita. Minu 2 aastat ja 6 kuud vana kitarr, millele Ibanezi Indoneesia tehases anti nimi RGR321. Tegu pole kõige sitema ega kõige parema mudeliga.
Asi, mis mulle tema juures üldse ei meeldinud oli helipeade üliõhuke hääl ja seetõttu ostsin sellel suvel EMG ALX helipea, mis oli kindlasti parim investeering pilli eales. Sellel on peale helipea veel kaasas ABQ klots, mille küljes on sageduseselektorid, milledega annab erinevaid hääli proovida, gain boost ja kitarrist välja turritav push-pull pote, mis siis aktiveerib soovi korral gainboosti. Hea, hea ja hea.
Rahulolu pilliga tõusis ikka väga kõrgele ja vajadus Jacksoni RR V'le kadus... noh, peale kujueelistuse. Soolode ajal oleks palju parem tõsta V uim vasaku jala peale, et kõrgematele krihvidele ligipääs kergem oleks, aga noh saab ka ilma.
Krihviplärin on olemas päris mitmes kohas kuid ma ei tee sellest erilist probleemi veel.
Aah ja veel see, et võite märgata pildil pickupswitchi ja toonipote puudumist. Kaelahelipead ma nii või naa ei kasuta ja seega ei hakanud EMG ALXi kõrvale veel seda installeerima, sest juhtmed, tinutamine ja mina ei sobi kokku. Küll olen mõelnud, et võiks selle kaelahelipea siis ära võtta ja selle augu kuidagi lahedalt ära peita aga pole siiani veel mingi laheda idee peale tulnud.
Ibanez RGR321EX + EMG ALX w/ ABQ
Marshall MG10KK