Uue kitarri valimisel oleks vaja targemate abi.

Erinevate firmade pillid
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Sinu valikust:
Epi LP Custom, sest strat sul ju on...
(Ja kuna Floyd võis ka olla, siis kindlasti pakutakse sulle ka Ibaneze)
- EmM9 -
mels
Posts: 78
Joined: 01 Apr 2007, 13:46
Location: Tallinn

Post by mels »

Ma ei usu, et mex standart strat oleks eriline edasiminek. Otsi parem ebayst kasutatud usa strat.
Mell
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Ma olen lugenud, et kui Epile uued helipead ja väheke muud ka nokitseda siis mõnel juhul väntab isegi mõnest Gibsonist eest ära. Samas ei tea, mina igatahes seda oma Epiga katsetama hakkan.
Throw the Jew Down the Well
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Hentsik wrote:EPIPHONE LES PAUL ULTRA II FADED CHERRY
See on mingu uue ajastu tehnnoloogiaga varustatud vist. Helipea on kinnitatud kaela lõppu ja mingid erilised outputid.
http://www.thomann.de/gb/epiphone_les_p ... cherry.htm

Tavaline, seest õõnes LP-mudel. Põhimõtteliselt Ultra, aga lisaks on NanoMag. See peaks siis akustilise kidra saundi
emuleerima (my ass! pakun parodeerima!)
- EmM9 -
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Hentsik wrote:EPIPHONE LES PAUL ULTRA II FADED CHERRY
See on mingu uue ajastu tehnnoloogiaga varustatud vist. Helipea on kinnitatud kaela lõppu ja mingid erilised outputid.
http://www.thomann.de/gb/epiphone_les_p ... cherry.htm

Shadow NanoMag helipea, sama mis Slashi signatuurmudelil.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Ken.
Posts: 1
Joined: 05 Feb 2008, 20:34

Post by Ken. »

Ise olen ka asja juures uus ning sooviksin teada, kas pillipoest üldse on mõtet osta? Või siis parim variant tellida. Millist kitarri soovitatakse algajatele, elektrikatest, sooviksin mängida Rocki. Hind ainult kitarri jaoks kuskil 3000.- või kui midagi sinna lähedal satub ja on kallim võiks ka selle kindlalt ära nimetada.

Väga kogenud mängijad, kitarri asjatundjad võiksid ka msni lisada , oleks kergem rääkida :)
leibleib
Posts: 592
Joined: 15 Sep 2006, 18:06
Location: TALLINN

Post by leibleib »

http://www.thomann.de/gb/fender_squier_ ... p90_bb.htm
ma ostaks selle vast, paremat roki jaoks selle raha eest ei saa ka vist, ilus näeb välja ka raisk
User avatar
arch0
Posts: 310
Joined: 20 Mar 2007, 21:43

Post by arch0 »

Ken. wrote:Ise olen ka asja juures uus ning sooviksin teada, kas pillipoest üldse on mõtet osta? Või siis parim variant tellida. Millist kitarri soovitatakse algajatele, elektrikatest, sooviksin mängida Rocki. Hind ainult kitarri jaoks kuskil 3000.- või kui midagi sinna lähedal satub ja on kallim võiks ka selle kindlalt ära nimetada.

Väga kogenud mängijad, kitarri asjatundjad võiksid ka msni lisada , oleks kergem rääkida :)


Mina soovitaks yamaha või vintagede seast pilli otsida.Hea hinna kvaliteedi suhtega(ka Mätliku raamat kinnitab et on)
rokk
Posts: 95
Joined: 11 Jul 2005, 23:27

Post by rokk »

miks sa nii väga tellida tahad, stanfordis on kohapeal ka epi'sid, mine sinna ja proovi.

Ja Ken. uuri endale mingi kasutatud elektrikat parem, selle raha eest ei saa poest midagi normaalset.
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

Code: Select all

ma ostaks selle vast, paremat roki jaoks selle raha eest ei saa ka vist, ilus näeb välja ka raisk


no ma ei saa tõesti aru miks paljud arvavad et see nii ilus pill on. Vabandan kui kedagi solvan aga minu meelest on see pill lihtsalt kole. nagu oleks midagi vajalikku puudu.
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Minuarust Tele ongi see pill, kus on nii palju kui vaja ja nii vähe kellasid ja vilesid, kui võimalik (nn klassikaline Tele siis) - ei mingeid sarvi ega kange ega üleliigset ilustust. Tele on see pill, mis läheb hommikul kell kaheksa tööle ja tuleb kell kuus ära - lihtne töömees.

Washburn archtop > VoxAC30
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Antud tele on küll kõike muud kui klassikaline (kaks P90 helipead ja LP-stiilis potekasüsteem).

Aga muidu olen eelkõnelejaga nõus - Telecaster kehastab kitarrina ütlust "lihtsuses peitub võlu".
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

maitse asju pole mõtet arutada. aga, kasutatud pilli ei taha osta või? saad sama asja palju odavamalt või sama raha eest palju rohkem.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
mels
Posts: 78
Joined: 01 Apr 2007, 13:46
Location: Tallinn

Post by mels »

Muuseas, ka uus asi võib sitt olla.
Mell
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

7-8k? Väga ebatõenäoline.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked