EPIPHONE LP STD EB Bundle

Erinevate firmade pillid

On mõtet osta? Ise olen natuke edasijõudnud mängija

Jah
19
42%
Ei
26
58%
 
Total votes: 45

User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

ohoh ... tänan ... aga 1 asi veel .. palju need vintage lp'd ulatuvad ... noh hinna suhtes ... xxxx - xxxx eeku ?
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

4450.-
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

IS Music müüb Vintage'i pille, ja Pärnus on neil kontserdimajas pood olemas, vaata sinna.

Kuna Vintage on briti firma, võid ka inglise eBay'st (http://ebay.co.uk) ka otsida. Mulle on jäänud mulje, et britid ei ole eriti vaimustuses mandri-Euroopasse saatmisest, aga ehk joppab.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

Diktaator wrote:Epiphone Les Paul Standard vs Vintage V100 Icon


Esimese asjana on epi lp poehind kuskil 3.5..4tonni rohkem kui vintage poehind.

vintage elektroonika pole just ta kõige tugevam külg, potet hakkavad alles kuskilt alt võtma. helipead on üsnagi arvestatavad, eriti silla oma. kaela oma kisub vähe mudaseks kui palju gaini anda. epi stock helipead on natukene rokilikuma ja lespoolilikuma saundiga, aaaaga mingit tähelepanu väärset vahet neil pole minu arust.

igast plastik jupid ja raudvara on neil mõlemal vist küllaltki nõrk. epi sild annab igatahes tunduvalt paremat sustaini. tuneritega vintage puhul on nii kuidas kunagi, võivad tulla täiesti korralikud, võib juhtuda et 1..2 kuuest on sitad. mul nt on tipp-topp.

epil on natukene raskem kere, ma nüüd väga täpselt ei tea kuidas see tooni mõjutab, äkki keegi targem oskab öelda. aga niipalju kui ma vintage reviewsi olen lugenud, siis öeldakse et ta kere on väga kvaliteetsest mahagonist ehk siis alus on olemas, kui kõik muud jubinad ära vahetada, oleks tulemuseks midagi üllatavalt head.

nii ja lõpetuseks, kui lähed pilli ostma ja sul on 8,5 tuhhi, siis sul ei jää enam raha üle, et epil midagi muutma hakata. ostad vintage poest 4,4tuhhiga, jääb neli üle, mille eest saad vastavalt maitse järgi customizeda teda. korralik kere, võtad uued helipead(~180euri), poted(~30euri?), 40 jääb veel üle, millele võiks juurde koguda ja uue stopbari ja bridge vms osta.
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

Henri wrote:
Diktaator wrote:Epiphone Les Paul Standard vs Vintage V100 Icon


Esimese asjana on epi lp poehind kuskil 3.5..4tonni rohkem kui vintage poehind.


No mitte päris. Vintage V100 (mis ilmselt sulgi on) maksab tõesti 4000.- karvadega, Vintage V100 Icon (vaata ülevalt poolt, millest jutt) maksab 7250.-, nii et nii suur hinnavahe siiski pole, see 4000.- on muidu peaaegu sama mis seitsmene, helipeadel on siiski vahe.
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Minu arusaama järgi oli vahe ainult helipeade ühendusviisis, nii et kui nagunii tuunima hakata, siis pole keeruline ka seal paar muudatust teha. St. sisulist vahet ei ole.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

Image
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

See kinnitab mu arvamust.
Tehnilise poole pealt ei ole mingit vahet.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

Diktaator wrote:
Henri wrote:
Diktaator wrote:Epiphone Les Paul Standard vs Vintage V100 Icon


Esimese asjana on epi lp poehind kuskil 3.5..4tonni rohkem kui vintage poehind.


No mitte päris. Vintage V100 (mis ilmselt sulgi on) maksab tõesti 4000.- karvadega, Vintage V100 Icon (vaata ülevalt poolt, millest jutt) maksab 7250.-, nii et nii suur hinnavahe siiski pole, see 4000.- on muidu peaaegu sama mis seitsmene, helipeadel on siiski vahe.


mu viga jah, ei pand tähele et iconist on jutt
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

aga tahaks nii et kui mul oleks kuskil 6 tuhhi ja ma ei kogu juurde :D ... ostaks poest kas epi või vintage ... ma tahaks et poest ostes ei peaks midad muutma ... mis ma teen ... kumma valin ... kui kalli ... sest ma ei tahaks ise nokkida juhtmejura ja proffi kätte viimine ,.. ei hakka :D ....
what should i do ? :D
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Arvatavasti ostaks ka vintage, aga ma ei saa nüüd kah aru :D , et kas peaksin ostma selle odavama ja vahetan helipead ära või ostan kallima ja kõik???
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

ma tahaks midad 6 tonni eest ja nii et ei peaks vahetama ... see on kindel et ma ei vaheta midad :D ! kuigi saaks hakkama küll :P
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

tegelt see kõik on maitse asi, mõlemaid pille tuleks enne proovida, standfordis saab epiphone proovida, vintaged on ISis. siis küsida hästi palju seal nende töötajate/ekspertide käest, arvatavasti oskavad nad targemat nõu anda kui mina ja kindlasti mitte kõike uskuda, kuna nad on ka mingil määral ju müügimehed. ja kui tõesti kavatsete vintage osta ja asjad välja vahetada, siis tuleks uurida asendavate helipeade kohta, igast sampleid, reviewsi jms uurida. siis selle tehnika vahetamine väidetavalt ei pidanud raske töö olema(ma küll ei tea ega oska), aga kindlasti kuskil suguvõsas või tutvusringkonnas on keegi, kes oskab jootekolbi käes hoida ja skeemi järgi asi ära teha. kitarri ostmisel kindlasti varuda palju aega, võtta mõni teadjam sõber kaasa.. kuna tõenäoliselt jääb see kitarr teile pikemaks ajaks ja oi seda jama kui üks hetk lihtsalt tüütab ära, kuna sitt toon on..
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

nja ... mul suveni aega ka ju ;)
ok tnx anyway
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Diesel Znake wrote:Arvatavasti ostaks ka vintage, aga ma ei saa nüüd kah aru :D , et kas peaksin ostma selle odavama ja vahetan helipead ära või ostan kallima ja kõik???

Kui sa räägid Vintagedest (V100 vs V100 ICON), siis selle 3000 sinna juurde maksad sa ainult kulunud välimuse eest. Helipead on neil samad, ainult teistmoodi ühendatud. See ei tähenda, et kallim oleks parem, ta on lihtsalt teistsugune, nii et kui tahad soundi parandada, siis tuleb vahetus mõlemal juhul ette võtta.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Locked