Stagg

Erinevate firmade pillid
Boing
Posts: 35
Joined: 18 Apr 2006, 18:16

Post by Boing »

Nojah lõhkuma ma seda ei hakanud... :P Aaaa siis võib juu öelda, et paljude kitarride pinguti"need" osad on seest plaastmassist.
Mis teha, kui kurb see ka ei ole on igal ühel õigus oma arvamusele :D :twisted:
(Kroom on metalliline aine :P nii, et mingil määral siiski ka metallist ;) .)
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

rait1 wrote:
Boing wrote:hahaaa mine ***** ma võtsin selle pinguti maha ja testisin. Testisin kas see osa laseb signaali ja elektrit läbi, üllatus ülletus laseb kyll järelikult metall ;)


Need on üle kroomitud ja kroom juhib elektrit :wink:
Aga see selleks - mina arvamus jääb ikka selle juurde, et Stagg ON sitt pill - imege või sitta, mina oma arvamust ei muuda :P


Oot, aga mis sellest siis on, kui häälestuskruvid on seest plastikust. Klassikalistel pillidel on nad enamasti üleni plastikust (kallimatel pillidel vist luust?) ja keegi ei räägi, et oi kui sitad pillid on.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Boing
Posts: 35
Joined: 18 Apr 2006, 18:16

Post by Boing »

Faded wrote:Oot, aga mis sellest siis on, kui häälestuskruvid on seest plastikust. Klassikalistel pillidel on nad enamasti üleni plastikust (kallimatel pillidel vist luust?) ja keegi ei räägi, et oi kui sitad pillid on.


Kus juures selle peale olen ma ka mõelnud :D
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Mul on Staggi kitarrikott :)
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

Ostsin täna Staggi akustilise kitarri, vasakukäe oma. 1990.- krooni maksis. Esimene kitarr, ilus. Hea kõlaga.

Stagg SW203LH-BK

Image
indrek02
Posts: 32
Joined: 09 Apr 2006, 11:31
Location: iisaku

Post by indrek02 »

ise olen ka ühe odavama staggiga mänginud ja keeled on küll hästi madalal ning kõla on isegi osadest yamahadest ja williamsitest parem (kui hinnaklass samaks jätta). minu arust täiesti korralik pill on.Aga saan ka midagi staggide vastu öelda nimelt poes kui valimas käisin siis ühel oli näiteks staggi metall logo liimist lahti ja ära tulnud, ning teisel oli ühest kohast värv maha tulnud. Need vead olid muidugi tühised , ei tea kas viga oli tootjas või transportijates, kasutajates. Aga sellised need pillid olid. Ühed odavamad nad on ilselt odavad liimid ja värvid aga noh kitarrimeistrid võivad samas head olla. Eks suurematel firmadelgi on praaki, aga need võetakse ilmselt enne laiali vedamist juba välja aga vb Stagg ei saa endale seda lubada :lol: . Tegelt kes teab, rait1 vb sulle sattusid kehvad pillid näppu. Aga selge on ka see et suurema raha eest saab ka parema pilli:) niiet kvaliteedi küsimus on võrdeline suuresti hinnaga
User avatar
Paneaga
Posts: 130
Joined: 17 Mar 2006, 22:02
Location: Pärnust Tartuni

Post by Paneaga »

AXYB wrote:Image

Stagg sw203ce-tr

Mina siis sellise pilli omanik...
ostsin umbes pool aastat tagasi ja olen väga rahul...
On selline mõnus heli ja kael on ka hea mugav
Hinnaks oli 3000.-
Kitarril siis veel kahte sorti input, erinevad sätted ja selline nupp nagu phase, mis on mõne võimendi puhul vägagi kasulik.



Käisin eile Viljandis Billy poes ning proovisin seal seinal rippuvaid pille. Raha oli mul kaasas 4000 ja sellest hinnaklassist jäi mulle ka sama pill silma. Natuke proovisin ning nüüd lamab ta mul juba kodus voodil 8) Ainuke asi oli see, et poes oli pime ja ma ei märganud üht kohta, kust oli värv praak. Muidu ok, hääl meeldib. Hetkel kasutan ajutist võimu ja seal taga hakkas ta sahisema ja plõksuma. See phase nupp võttis aga sahina ja plõksud ära :) Olen ise ka väga oma ostuga rahul. MA ei väida, et Stagg nüüd üle prahi on aga kõige halvem ta ka nüüd ei ole. Mugavam on ka, kui mu "Hohner" western. Nüüd tuleb ainult relakas ja keevitus tööle ajada ning üks hark juurde valmistada, et ta ka seinal koha saaks ;)
DropD
Posts: 121
Joined: 10 Mar 2006, 18:31

Post by DropD »

Minu kaelas ripub juba üle poole aasta selline pill:
http://www.deanguitars.com/userpics/lib3/Stagg%20L400-BK%202.jpg
Ja ma olen ääretult rahul selle pilliga. Keeled on väga madalal ja ei plärise, sound on minu jaoks küll hea, mingeid defekte küljes pole. Väga lahe pill minu meelest.
Võrdluseks: mu sõbral on minust hiljem ostetud LTD ja see on juba korra paranduses käinud, sest kael oli kõver ja vol potekas tuli lahti. Nii et ei tasu viriseda, Stagg teeb oma hinnaklassis väga normaalseid pille.
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Endal on SW206CBB-VS

http://www.staggmusic.com/images/12289.jpg

Vaga hea kitarr minuarust Ma ei tea elektrikitarridest suurt midagi, aga antud akust on vaga hea kolaga ja mugava kaelaga. Maksis 4500 standfordis.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

DropD wrote:Minu kaelas ripub juba üle poole aasta selline pill:
http://www.deanguitars.com/userpics/lib3/Stagg%20L400-BK%202.jpg
Ja ma olen ääretult rahul selle pilliga. Keeled on väga madalal ja ei plärise, sound on minu jaoks küll hea, mingeid defekte küljes pole. Väga lahe pill minu meelest.
Võrdluseks: mu sõbral on minust hiljem ostetud LTD ja see on juba korra paranduses käinud, sest kael oli kõver ja vol potekas tuli lahti. Nii et ei tasu viriseda, Stagg teeb oma hinnaklassis väga normaalseid pille.


Miks selle staggi pilt deanguitarsi kodukale üles on pandud :?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Need on foorumi kasutajate üles pandud pildid.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

Kakun natuke vanat teemat ülesse . :D

Ei tea, see vist oleneb täiesti kuidas ja millise saad selle kidra .

Ma ise ostsin suvel oma esimese kitarri Stagg S300 + igat nodi sai kaasa . Ja siis veel ca 10W võim millel oli üllatavalt HEA heli, Gain põhjas on nagu normaalne distortion . EQ on küll väike aga sound on kõva .

Kidra ka suhteliselt hea aga jah, helipead pole kõige paremad , koguvad igast muud heli . Aga sellist probleemi mul küll selle 4-5 kuu kasutamise jooksul pole olnud et koguaeg pill laguneks , võibolla on mulle mingi korralik joppand . Juhe ja rihm mis kaasas olid olid täielik saast nagu tavaliselt aga muidu täitsa hea .Aa, see on nõme et kui väga suured keeled panna peale siis nt 52-10 see pole ültse hea ma ei tea kas on natuke liiga suur kakkus silla üles aga kruvide timmimisega sai asja paika . Pinguti sisu on küll plastikust aga ülejäänd mingi metalli ikka . Hääles püsib ka kahtlaselt hästi, igatahes selle hinna kohta väga hea diil oli .
Washburn & Randall
frenzy
Posts: 123
Joined: 08 Mar 2007, 12:37
Location: Tartu

Post by frenzy »

Image

see on sitt kitarr, samas ei pruugi ka, soomes olles tõi üks tüüp umbes sellise vana juustu mulle näitamiseks, üllatavalt hea kõlaga oli ja see pill maksis 3000euri!

Endal ka staggi akusta ja SELLES hinnaklassis norm. Ja ei saa võtta ju võrdluseks 20k pilli ja 2,5k pilli, ma ütlen kohe kummal parem kõla on 20k pillil!
Last edited by frenzy on 22 Jan 2008, 17:32, edited 1 time in total.
User avatar
tatirull
Posts: 79
Joined: 31 Aug 2006, 13:44

Post by tatirull »

Kaevakem teema üles. Kas keegi oskab jagada arvamust Stagg sw201 n kohta?
User avatar
rennu
Posts: 3
Joined: 22 Jan 2008, 16:41
Location: esti,hiiumaa

Post by rennu »

sa imed ka ipris k6vast heli on staggil muidu suht hea olen ise kunagi mingi staggi kidraga m2ngind ja oli t2itsa norma maksis 3000 :roll:
endal praegu ainult yamaha F 30P akust
Locked