medikaga mängimine

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
User avatar
EvilKatarn
Posts: 523
Joined: 23 Jun 2008, 15:32
Location: Tallinn -> Nõmme

Re: medikaga mängimine

Post by EvilKatarn »

mty wrote:
EvilKatarn wrote:Täiesti haige. Mul nüüd 9 kuuga on ESP 1mm nüriks läinud.
Vend peksab neid roosasid tortexeid aga ühe päevaga nüriks.
a sa muidu vahepeal kitarri ka mängid? 9 kuud on nats ulme.
Ei, see seisis laua peal ja läks ise nüriks.


Feil nali.


Nii palju mängin, kui kooli kõrval aega jääb. ~pool tundi päevas. Nädalavahetustel rohkem.


Edito: Vabandust. Mul on 2 picki hoopis. 1 ESP .8mm-ne kah, millega sai kaua raiutud.
Siiski suht kaua on 9 kuud kahe medika kohta...
Ibanez RGR321EX + EMG ALX w/ ABQ
Marshall MG10KK
St 35
Posts: 189
Joined: 07 May 2009, 17:40

Re: medikaga mängimine

Post by St 35 »

Ise alustasin kitarri mängimise sõrmedega, kuid sõrmedega ei saanud ma väga kiirelt mängida ja kõla oli liiga vaikne (akustilise kitarriga). Eks võtsin medika ja suudan mängida palju kiiremini valjemini jne.
AIXX
Posts: 406
Joined: 30 Mar 2009, 16:47
Location: Paldiski

Re: medikaga mängimine

Post by AIXX »

Kuna kitarri õpetaja mulle medikaga mängimist veel ei ole õpetanud, siis üritan ise proovida. Midagi ma oskan, aga ma ei tea kas ma hoian medikat õieti. :)

Äkki keegi saaks saata mõne pildi või õpetuse, kuidas õieti medikat hoitakse.
Epiphone G400
Marshall MG10
Marshall Jackhammer
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Re: medikaga mängimine

Post by mty »

AIXX wrote:Kuna kitarri õpetaja mulle medikaga mängimist veel ei ole õpetanud, siis üritan ise proovida. Midagi ma oskan, aga ma ei tea kas ma hoian medikat õieti. :)

Äkki keegi saaks saata mõne pildi või õpetuse, kuidas õieti medikat hoitakse.
kurat sul on kitarriõpetaja ja sa ajad sellist iba. KÜSI TEMA KÄEST SIIS!. vaevalt keegi siin oskab öelda kas sa hoiad seda õigesti.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
AIXX
Posts: 406
Joined: 30 Mar 2009, 16:47
Location: Paldiski

Re: medikaga mängimine

Post by AIXX »

Suve puhkus on :evil:
Epiphone G400
Marshall MG10
Marshall Jackhammer
User avatar
Yamaha1
Posts: 626
Joined: 05 Jan 2008, 18:35
Location: Tallinn/Laulasmaa

Re: medikaga mängimine

Post by Yamaha1 »

Epiphone LP Standard->Yamaha häälestaja->Rocktron Tri-Wah->Boss MT-2->Roland Microcube
Yamaha fg-411(akustiline)
Casio süntekas

8)
Image
St 35
Posts: 189
Joined: 07 May 2009, 17:40

Re: medikaga mängimine

Post by St 35 »

Nja, thomannist saab Pick of Destiny 9 euroga kätte :D
http://www.thomann.de/gb/tenacious_d_th ... ecklet.htm
Seti saab veel odavamalt http://www.thomann.de/gb/tenacious_d_th ... estiny.htm
:P
Blink182ää
Posts: 650
Joined: 31 Mar 2008, 22:43

Re: medikaga mängimine

Post by Blink182ää »

St 35 wrote:Nja, thomannist saab Pick of Destiny 9 euroga kätte :D
http://www.thomann.de/gb/tenacious_d_th ... ecklet.htm
Seti saab veel odavamalt http://www.thomann.de/gb/tenacious_d_th ... estiny.htm
:P
Setil pole LED-i sees :D.
tonis_soots
Posts: 1047
Joined: 15 Aug 2007, 17:38

Re: medikaga mängimine

Post by tonis_soots »

mty wrote:
AIXX wrote:Kuna kitarri õpetaja mulle medikaga mängimist veel ei ole õpetanud, siis üritan ise proovida. Midagi ma oskan, aga ma ei tea kas ma hoian medikat õieti. :)

Äkki keegi saaks saata mõne pildi või õpetuse, kuidas õieti medikat hoitakse.
kurat sul on kitarriõpetaja ja sa ajad sellist iba. KÜSI TEMA KÄEST SIIS!. vaevalt keegi siin oskab öelda kas sa hoiad seda õigesti.

Minu meelest on üldse veider ,et selliseks asjaks mingit pilti või õpetust on vaja.
Ma pole näiteks kunagi kellegi käe all kitarri õppinud ometi tunnen mingil määral nooti, tean vajalikke asju teooriast ja olen omal käel hakkama saanud.
Nagu ei ole väga raske medika käes hoidmine ju:D.

Keegi näitab sulle akustiga ette kuidas medikaga mängida ja siis poole aasta pärast ostad elektrika ja hakkad uurima kuidas medikaga elektrikat mängida?

Näe: http://www.youtube.com/watch?v=UT4cGVNuSnA :D.
Squier Classic Vibe Tele 50's
Vox Tonelab LE
HB GA5
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: medikaga mängimine

Post by ErkoP »

tonis_soots wrote:Keegi näitab sulle akustiga ette kuidas medikaga mängida ja siis poole aasta pärast ostad elektrika ja hakkad uurima kuidas medikaga elektrikat mängida?
Kui kitarriõpetaja õpetab klassikalist kitarri siis ei oska jah medikat hoida, kuna seda mängitakse sõrmitsedes.
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
tonis_soots
Posts: 1047
Joined: 15 Aug 2007, 17:38

Re: medikaga mängimine

Post by tonis_soots »

ErkoP wrote:
tonis_soots wrote:Keegi näitab sulle akustiga ette kuidas medikaga mängida ja siis poole aasta pärast ostad elektrika ja hakkad uurima kuidas medikaga elektrikat mängida?
Kui kitarriõpetaja õpetab klassikalist kitarri siis ei oska jah medikat hoida, kuna seda mängitakse sõrmitsedes.
Ei ole vahet ju mida sa mängid.
Mu jutu mõte on see ,et igaüks ju saab nii lihtsa asjaga hakkama nagu kahvliga söömine või pealte sidumine.
Squier Classic Vibe Tele 50's
Vox Tonelab LE
HB GA5
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: medikaga mängimine

Post by ErkoP »

tonis_soots wrote:Mu jutu mõte on see ,et igaüks ju saab nii lihtsa asjaga hakkama nagu kahvliga söömine või pealte sidumine.
saab ikka vä?
kahvliga söömisega vb jah, aga kui paelu pole siduma õppinud, siis on see suht keeruline(umbsõlmed ei loe)
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
tonis_soots
Posts: 1047
Joined: 15 Aug 2007, 17:38

Re: medikaga mängimine

Post by tonis_soots »

ErkoP wrote:
tonis_soots wrote:Mu jutu mõte on see ,et igaüks ju saab nii lihtsa asjaga hakkama nagu kahvliga söömine või pealte sidumine.
saab ikka vä?
kahvliga söömisega vb jah, aga kui paelu pole siduma õppinud, siis on see suht keeruline(umbsõlmed ei loe)
Ma võin vist ennast päris andekaks inimeseks pidada kuna ma sain ilma õpetuseta hakkama medikaga mängimise.
Squier Classic Vibe Tele 50's
Vox Tonelab LE
HB GA5
User avatar
Myrka
Posts: 5
Joined: 31 Aug 2009, 15:19
Location: Põlva

Re: medikaga mängimine

Post by Myrka »

Kui sa just ei taha mingiks muusika õpetajaks hakkata siis hoia medikat nii kuidas endal mugav on. See "õige" hoidmine on mõtetu kui endal on ebamugav mängida
User avatar
thePusher
Posts: 427
Joined: 04 Nov 2008, 23:11

Re: medikaga mängimine

Post by thePusher »

Myrka wrote:Kui sa just ei taha mingiks muusika õpetajaks hakkata siis hoia medikat nii kuidas endal mugav on. See "õige" hoidmine on mõtetu kui endal on ebamugav mängida
Muusika õpetaja peaks ka soovitama seda hoida nii, kuidas mugav on ju.
Kui ta ikka jagab midagi :D
Epiphone Les Paul Custom Ebony, Williams W-1010, Marshall GV2, Vox V845 Wah-wah, VOX AD50VT
Locked