EPIPHONE LP STD EB Bundle

Erinevate firmade pillid

On mõtet osta? Ise olen natuke edasijõudnud mängija

Jah
19
42%
Ei
26
58%
 
Total votes: 45

User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Seee ka, et ma ei taha niipea uut osta... niiet kasutan seda mis praegu ostan võimalikult kaua :oops:
User avatar
smackerr
Posts: 162
Joined: 14 Mar 2007, 20:06
Location: Tartu

Post by smackerr »

Panin ka Ei vastuseks, sest nii palju kui ma neid epiphone LP näppinud olen on juba kooste kvaliteet soovida jätnud ja saund pole ka suurem asi. Pilli soovitan vaadata Schecter -ite ja yamaha -de seast, mis sellest hinnaklaasis kindlasti kvaliteetsemad. Võim ka nii ja naa aga võim on pilli kõrval vähem tähtsam nii et seda pead ise mõtlema. Kas sa muidu kuskilt poest osta ei taha, saad ise näppida pilli enne ostu ja äkki saad odavamalt kah.Aga muidu edu sulle.
Ibanez RG2550 Prestige with EMG81 - Dr Boogie - Phase90 kloon - Boss NS2 - HB GA5.
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Poega on mul selline lugu, et ma elan ilusas Lõuna-Eesti keskonnas, peaaegu lätis :P .Niiet poodidega läheb raskeks. Tartusse veel saaks mingitmoodi poodi aga Tallinnas käivad inimesed harva. :roll:
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Mulle jäi nüüd kaks tükki silma:

http://www.thomann.de/gb/gretsch_g5235t_pro_jet.htm
http://www.thomann.de/gb/yamaha_aes420_bl_egitarre.htm

Mis nendest arvatakse? :roll:

Või pakkuge ise mingit pilli. Soov oleks LP ja umbes
6500 krooni ja võim 3500eeku. Kõik on oodatud. :P
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

http://www.thomann.de/de/ibanez_arc_300_dvs.htm
ja
http://www.thomann.de/de/vox_ad15vt_valvetronix_gitarrencombo.htm

Jääb alla 10k ja heliliselt lööb selle Epi komplekti laua alla.
Pilliga saad koti ja rihma kaasa, endal on juurde vaja veel juhet, häälestajat ja medikaid, siis on sama nali, mis seal komplektis. Kokku tuleb siis ikkagi odavam kui see Epi.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Inglise lehel on pill 18 eurot odavam :D võim kah. Aga ilus mulle meeldib :P
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Unustasin öelda, panin meelega saksa lehe, kuna meile Eestis kehtivad need hinnad, ükskõik milliselt lehelt tellida.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

Olen nüüd kaks tundi aega veetnud, lugedes igasuguseid reviewsid ja kommentaare teemadel
Epiphone Les Paul Standard vs Vintage V100 Icon
Üldiselt öeldakse, et 10 aastat tagasi ostetud Epi LP on hea. Nüüd ostetud epi aga paneb ennast alandama, täielik jahu pidi olema, seevastu aga Vintage'it kiidetakse taevani, kasutajad oleksid nõus selle eest kaks ja kolm korda nii palju maksma. Paljud ongi just kõhelnud Epi ja Vintage vahel, üks maksab ju tsipa rohkem kui teine, ja on siis proovinud ja võrrelnud neid omavahel. Üsna kindlalt võib öelda, et Vintage jääb peale, nii kummaline kui see ka pole. Üks pikaajaline Epi kasutaja vahetas Epi välja - Vintage'i vastu ja kommenteerib:

"If you want an epiphone, for the label or the link to gibson, then buy it. If you want a better guitar for the fraction of the price, just buy Vintage."
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
smackerr
Posts: 162
Joined: 14 Mar 2007, 20:06
Location: Tartu

Post by smackerr »

Tartus liivamäe poes pakkutakse juba Vox ad30 3500eeku, mis selle raha eest üli kõva asi tellimise hinnavahel ei ole vast mõttet üldse rääkida. Aga muidu tartu pillipoodidest nii palu ,et neid tervelt 4 tükki siin on ja kõik bussijaamast kerge sügisese jalutuskäigu kaugusel. Iseenesest soovitan küll sellise käigu ette võtta, kui mingi suvaline pillipoest tellida ja pärast ei meeldigi.
Ibanez RG2550 Prestige with EMG81 - Dr Boogie - Phase90 kloon - Boss NS2 - HB GA5.
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Ma häbenen, et tean kitarridest nii vähe :oops: :oops: :oops: Mis on vintage?
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

Üsna jh madalama poole kitarri firma, kui arvestada Fenderit, Gibsonit jne.

http://www.jhs.co.uk/vintageelectric.html
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Või siis Custom. Paksem kui Standart - tummisem..
http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?t=5667
- EmM9 -
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Peab jah Tartus ära käima :D . Eks ma sealt vaatan mis sobib ja mille ostan.
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

aga kas vintaget ei saa tõesti netilehtedelt ? ... vaid peab kuskile poodi minema :S ??
kas pärnus ka poodi on kus vintage les paule on ? ...
sest elan saarel ja pärnu on ligemal :D ... natuke ... no igatahes on kavas ka minna pärnu ... niiet ... netilehelt ei saaa ? ja kas pärnust saab :P ?
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

Pärnus ju olemas IS Music filiaal ja see pood müüb ka Vintaget.
Locked