Oktoobri interpretatsioon

User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Ma vahepeal ütlen, et mulle tundub, et terve kuu, on nagu liiga pikk aeg, või mis?

Muide, Jaan, huvitav lähenemine ;)
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

donkey wrote:Ma vahepeal ütlen, et mulle tundub, et terve kuu, on nagu liiga pikk aeg, või mis?

Muide, Jaan, huvitav lähenemine ;)

N-ö lindistamise akti jaoks on see jah pikk aeg, aga mõnel näiteks võib minna päris kaua aega enne kui tekib tuju selle asjaga tegeleda. Et ehk tuleb rohkem salvestusi, kui inimestel on kaua aega leida seda teemat või endas viitsimist.

Lähenemise idee üle olen ma ausaltöeldes ise ka päris õnnelik, aga nüüd tagantjärgi kuulates hakkan kohe mõtlema, et mis kõik oleks võinud huvitavamalt teha ja kuulen kui mustalt on lauldud jne.. aga no suva :P
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Isegi soolofestil on ju kaks nädalat aega, ja terve loo tegemine-lindistamine on ju oluliselt aeganõudvam tegevus. Minu arust on kuu aega täitsa paras. Lindistatud saaks ka kiiremini, aga aega läheb vast ka inspiratsiooni leidmisega ja oma töötlusest mingi visiooni kujundamisega. Mina näiteks alustasin alles eelmine nädal, ning see nädal sain õige hoo sisse.

Kusjuures, ma teadsin siiani enda arust kindlalt, et tähtaeg on 17. november. Poleks ma tunaeile Ivo poole läinud, mikrit laenama, polekski ehk teada saanud, et tegelikult on 11. november hoopis.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
jyrtoxxl
Posts: 193
Joined: 28 Feb 2006, 14:17

Post by jyrtoxxl »

Ei saanud soovitud tehnikat kokku aga teema rikastamiseks kasvõi huumoriprisma poolt esineb nüüd teile Jürto alterego Hulio Pascal, kes mängib peale kitarri veel ukulelet, parmupilli, plokkflööti ja kurat teab veel mida kui piisavalt õlut on joodud.

Ehk siis napsine Hulio Pascal esitleb:"Viimane khm tramm"

http://jyrtoxl.anartrade.ee/upup/Hulio% ... 0tramm.mp3
wierd-O
Posts: 123
Joined: 28 Jun 2007, 16:20

Post by wierd-O »

Kas peab laulma kah? :d Voi voib aint viis olla.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ise jah. Täna just lindistasin vokaali ja miksisin kõik kokku.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Näedsasiis, 11. ongi käes. Numbrid:

krustok: 7 - mõnus rahulik, aga samas..maitsekas, või midagi niisugust.
faded: 5 - võimas, väga võimas. Muidu väga hea, aga põhjus, miks krustok rohkem sai, on see, et mulle meeldis tema loo rahulikkus rohkem fadedi
kaarel: 4 - lihtne, aga nii heade vokaalsete võimetega, polegi tarvis väga hiilgavat tausta:P
quagmire: 3 - suht kaareliga ühe pulga peal..kvaliteet halvem
meisterjaan: 2 - mõte väga hea, aga jah, teostus jätab soovida
jyrtoxxl: 1 - hmm..natuke..ah, ma ei ütle midagi

Olin subjektiivne, nagu esimeses postituses kästud:P

E: tegin quagmire'i pärast mõned muudatused
Last edited by donkey on 11 Nov 2007, 01:31, edited 1 time in total.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ma vaatan, et quagmire on oma esituse maha võtnud. Kui kellelgi jäi kuulmata, siis ma panin ta siia üles:
http://pub13.havocaos.com/quagmire.mp3
Loodan, et autor ei pahanda.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Faded 7
quagmire 5
Krustok 3
donkey 2
meisterjaan 1
...................
Kaarel
jyrtoxxl

Kui Meisterjaan oleks viitsind natuke rohkem vaeva näha, oleksin talle vöidupunktid andnud, esituses oli väga huvitavaid kohti.
Last edited by gitara on 11 Nov 2007, 18:14, edited 1 time in total.
User avatar
jyrtoxxl
Posts: 193
Joined: 28 Feb 2006, 14:17

Post by jyrtoxxl »

Faded 7
Tundub täpselt nagu reeglid nõudsid. Ei ole üks-ühele taasesitus, vaid tõeline ümbertõlgendus, pluss veel, et täismäng, taust, laul jne, nagu kuulaks päris bändi esitust. Peale Fadedi kuulamist läks isu ära üldse teisi hinnata. Ei olnud loomulikult pahad aga kuna siin võitja loeb ei pea vajalikuks rohkem punkte anda. Subjektiivselt mulle ükski teine ei meeldinud ka.

E:Kommentaar läks meelest ära.
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

Nii siis.
Üllatavalt tore, et esimesel korral nii palju osavõtjaid oli. Loodan, et järgmine kord on veel rohkem. Mõtlesin, et kuna järgmine kord on kuu detsember, mil me lõpetame (hindamine võiks nt lõppeda 24 dets). Siis võiks võitja valida mingi jõululoo ja siis kaverdame seda. Aga eks see jääb võitja otsustada.

Minu punktid siis sedasi.
7 punkti - Faded - Kurat... Annan andeks, et sa kolmapäeval kohal polnud :D Väga äge versioon ja see stereo kaja, mis clean kitarril peal on, oli ka hea leid. Paistab, et see tractioni läbi wah'i juhtimine töötas ägedalt, kord seletad mulle kuidas seda teha. Kas kasutasid seda lamp kompressori jäljendajat masterdamisel? Igatahes väga hea! Ainus, mis häiris oli hihat, mis oleks ehk veidi vaiksem võinud olla. Nii 2-3 dB.

5 punkti - Quagmire - Tõeliselt ilus taust ja väga hea vokaali harmoonia refräänis. Viis on ka andekalt lahendatud. Meeldib, väga.

4 punkti - Meisterjaan - Mulle on alati avant-garde meeldinud :D Oleks vast saanud paremini lindistada ja korralikumalt teha aga siis oleks vast osa võlust kaotsi läinud. Igatahes mõte oli väga hea!

3 punkti - Kaarel - Mõnus, rahulik ja väga hea hääl on sul. Kahjuks jäi minu jaoks veidi tühjaks ja viis oli kergelt nagu hüppav.

2 punkti - Donkey - Taust oli päris kena aga kuidagi selline tavaline. Sama võiks öelda vokaalipartii kohta. Polnud kehv esitus aga teistega võrreldes said 2 punkti.

1 punkt - Jyrtoxxl - Hulio Pascal on suhteliselt äge nimi ja nagu varem mainitud, meeldib mulle avant-garde aga päris minu teetass see lindistus siiski polnud. It had it's charms aga lõpuni ei jaksanud kuulata.
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Isadepäeva puhul annan kõigile 7.


Kui nüüd päris aus olla siis:
Faded 7
Krustok 5
Siit edasi olid kõik minuarust ühel pulgal.
Quagmire 4
donkey 3
Jyrtoxxl 1 - nalja sai esimesed poolteist minutit :P

Faded nägi kõige rohkem vaeva ja lugu oli tõesti hästi tehtud, sestap ka seitse.
Tegelikult meeldisid kõik ja hinnata on tobe.
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Post by andu »

Ma imetlen kõiki teid!
Kahju, et ma hiljaks jäin...
Ega tegelikult hea, et jäin, muidu oleks kõik naerda saanud :lol:
Faded lugu on ikka jah suht väga hea.


Kuidas te trummid taha leiutasite ja millega kitarri salvestate?
Tere!
Locked