Soolofest 2006 Detsember

User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

Triipriit - Sound oli suht ok. Need akordi kohad jms oli ka suht mõnus. Lõpp läks muidu käest ära.

Ritso - Sound oli muidu vist ok, aga jh, mikker oli hoopis mujal... Lõpus need kiired osad läksid tempoga suht metsa ja siis läks üldse sinna, aga tulid välja. :D

Kolp - Venitused olid nagu mööda vms. Muidu soolo oli suht pandav, kuigi kiiremad kohad olid suht mustalt jäänd.

-----

Triipriit 7p
Ritso 5p
Kolp 3p
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

Sry triip! tegelt ei taht sind üldse mitte ärritada!
Mina hindan rohkem loomingulist lähenemist, mitte mängupuhtust ja tehnika valdamist(mitte, et ma nüüd ise mingi hull virtuoos oleks selle poole pealt). Sinu soolo ei pakkunud mulle loomingulisest aspektist mitte midagi. ei ühtki huvitavat riffi, ega muud mõtet. jah oli küll puhtalt mängitud, kuid minu jaoks on vahe, kas mängin mingit jubalinnukese teemat puhtalt, või midagi omapärast väikeste vigadega. Mulle ei antud ka halastusest päeva lisaks, mil oleksin ehk midagi korralikumat üritanud.
ka ritso ja giga tegid vigu! ritsol oli kidra isegi mingil määral häälest ära, aga seda ma ei hindanud, sest see ei ole minu jaoks mingi näitaja. giga soolo oli meeldivam kõrvale kuulata. oleks ta vigu teinud, poleks see mind mingil moel häirinud. see on minu lähenemine asjale. kui vaja võin ka mingi jubalinnukese teema brilliantselt selgeks õppida ja seda siis igal pool soolona kasutada, nagu mõned eesti pillimehed teevad. niiet mitte midagi isiklikku.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

nii juba läheb :)

ega ma ei ütlegi üldse, et mu soolo hea oleks. ta ei meeldinud mulle algusest peale, tegin ta ka viimasel hetkel, aga see kriitika jah ajas marru veits kui üldse ei öelnud midagi.

igatahes väga hea.. nüüd siis tean :)
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

Mulle isiklikult meeldis kõige enam Ritso soolo :wink:
Ei teagi miks..ei ole nii kogenud veel, et oskaks siin puudusi ja vigu välja tuua. Aga annan siis punktid ka:
Ritso 7p.
triipriit 5p.
kolp 3p.
GigAHerz 2p.
Last edited by janek87 on 21 Dec 2006, 22:36, edited 5 times in total.
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

Kle, sa unustasid minu ära! :D:P

EDIT: Eem, kuhu 4 siis jäi? ma sain 5. koha punnid :D ja mu nimi käib muidu ilma t'ta...
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

Hääletage, hääletage nüüd! nii vähe hääli ei tohi jääda!
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

GigAHerZ wrote:EDIT: Eem, kuhu 4 siis jäi? ma sain 5. koha punnid :D ja mu nimi käib muidu ilma t'ta...
Punktid jooksevad 7-5-3-2-1. Kõik on õige.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

nüüd on jah õige... ta muutis oma posti... alguses ta mind ei hinnand, siis hindas 1 punniga ja siis alles peale minu posti muutis 2'ks
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

Ritso - 7
triipriit - 5
gigaherz - 3
kolp - 2

Ritso soolo oli mõnus ja ka triipriit oli vägea hea soolo valmis meisterdanud.Käigud olid mitmekesisemad kui gigaherzil ja kolbal. Lisaks kasutas Ritso kohati keerukamaid tehnikaid kui teised ja seepärast panin ta ka esimesele kohale. Kolp ja Gigaherz olid valinud kitarrile heli, mis minu maitse järgi väga polnud. Aga tubli töö kõigi poolt.
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

GigAHerZ - päris hea sound, aga soolo ise jäi veidi üksluiseks. Natuke kohmakust oli ka siin-seal kuulda. Põhikäik meeldis, ja üldiselt läks soolo taustaga kenasti kokku.

kolp - sound oli kole käre. Samuti võiksid miksimisele natuke rohkem tähelepanu pöörata - mind näiteks häirib, kui soolo mängib taustast üle, nagu sul oli.
Esimesed bendid olid jah mööda, ja kiired kohad olid väga mustalt mängitud. Samas oli tore kuulda, kuidas soolo käis dünaamika mõttes taustaga kaasas.

Ritso - tehniliselt kõige parem soolo. Paar bendi olid samuti mööda, ja heli kippus aeg-ajalt clippima (lindista vaiksemalt ja keera pärast volüümi juurde). Muidu oli väga mõnus soolo, midagi halba ei oskagi öelda.

triipriit - soolo jäi natuke üksluiseks, ja jättis kergelt hakitud mulje (mõned üleminekud ei tundunud loogilised). See rahulikum koht teises pooles oli jällegi täitsa kena, ja sound oli ka korras. Lihtsalt üldises mõttes oleks võinud soolo natuke vaheldusrikkam olla.


Ritso - 7
triipriit - 5
GigAHerZ - 3
kolp - 2
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Aeg punktid kokku liita.

Ritso - 47p.
triipriit - 35p.
GigAHerZ - 28p.
kolp - 18p.

Seekordne võitja on Ritso. Palju õnne!
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked