kitarri sound

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

lihtne... halb pill, halvad helipead ja halb võim.
no ja kui keeled on ka mitu kuud vanad, siis võib neid ka süüdistada
šhuubiduubi
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

J. wrote:lihtne... halb pill, halvad helipead ja halb võim.
no ja kui keeled on ka mitu kuud vanad, siis võib neid ka süüdistada
keeled said just uued...hea seegi 8)
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

ei tea, kas see nüüd näitab midagi erilist, aga mul on nii, et kui on overdive peal ja gain põhjas, siis volume võimu pealt juurde keerates jääb käinat aina vähemaks. Kui volume on põhjas siis on asi peaaegu nagu Clean, nii et mida väiksem on volume, seda parem on mul overdrive. See peaks ikka olema sellst, et mul on väljund nõrk peadel... :evil:
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

janek87 wrote:kahjuks on see isend ilma kangita...helipäid olen poovinud regulerida küll ja ega see eriti suurt mõjuta küll.

Sain miagist linti nüüd...kui midagi ei kuule siit, siis lindistan midagi uuesti, aga esialgu siis see...

http://www.filmiveeb.ee/janek87/proov.wav
tahaks teada mis laulu nimi?
tahaks kah ära õppida selle :twisted:
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

Nightwish- Walking in the air
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

janek87 wrote:...overdive peal ja gain põhjas, siis volume võimu pealt juurde keerates jääb käinat aina vähemaks... See peaks ikka olema sellst, et mul on väljund nõrk peadel...
Ei, see on võimu probleem. Nõrk väljund sellist asja teha ei tohi. Marshall MG näitab oma tõelist palet lihtsalt.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

liivainimene wrote:
janek87 wrote:...overdive peal ja gain põhjas, siis volume võimu pealt juurde keerates jääb käinat aina vähemaks... See peaks ikka olema sellst, et mul on väljund nõrk peadel...
Ei, see on võimu probleem. Nõrk väljund sellist asja teha ei tohi. Marshall MG näitab oma tõelist palet lihtsalt.
+1 Sellele
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

ega odava raha est palju ei saa jah... :lol:
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

janek87 wrote:Nightwish- Walking in the air
ok, äitäh!
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

Mis te arvate sellisest plokist, nagu Marshall Jackhammer? Kuulasin netist mõningaid helinäiteid, aga tahaks teie arvamust ka kuulda. On selle ploki overdrive ja distortion head? Kas selle plokiga annab mängida ka sellist rahulikumat rocki ja ka soolosid?
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

janek87 wrote:Mis te arvate sellisest plokist, nagu Marshall Jackhammer? Kuulasin netist mõningaid helinäiteid, aga tahaks teie arvamust ka kuulda. On selle ploki overdrive ja distortion head? Kas selle plokiga annab mängida ka sellist rahulikumat rocki ja ka soolosid?
Jackhammer on hea! Me teeme bändiga ka sellist rahulikku rokki ja teine kidramees kasutab jackhammerit. Mõnus saund, selline kerge overdrive..mulle meeldib.
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

njah...eks tuleb proovida siis. Netist ka selle kohta midagi halba ei leidnud :roll:
Isegi Darknessi põhimees pidi JH plokki kasutama :P
Locked