programmi?

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

programmi?

Post by janek87 »

ehk on mingit programmi mis tunneks lugudelt ära mitte akordid vaid tabid.Soolod ja introd jne.? Kas adobe auditioniga on see võimalik?
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Re: programmi?

Post by meisterjaan »

janek87 wrote:ehk on mingit programmi mis tunneks lugudelt ära mitte akordid vaid tabid.Soolod ja introd jne.? Kas adobe auditioniga on see võimalik?

AA'ga see kindlasti võimalik ei ole. Ma arvan tegelikult ,et sellist proget ei olegi olemas. On jah mõned asjad ,mis suudavad mõne laulu kuidagi vigaselt midiks teha ja siis hiljem saaksid GP's tabina vaadata ,aga ma kahtlen ,et sa niimoodi häid tulemusi saavutaksid.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

pmst kui kitra on suht puhtalt kuulda võid ju sagedusi võtta ja noote välja arvestama hakta :)
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

mty wrote:pmst kui kitra on suht puhtalt kuulda võid ju sagedusi võtta ja noote välja arvestama hakta :)
Mis jama sa ajad:P
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Seda et A on 440Hz ja oktav kõrgemal olev A on 880Hz ;)!

Ikkagi, sellist programi mis normaalselt töötaks ei ole olemas. Ma üht kunagi proovisin(win 3.1 nõeldud :D) pangestas mu arvuti(mis muideks ei olnud win 3.1) mitmeid kordi. Ja mingeid tulemusi ka ei andnud.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Mingi variant on IntelliScore Polyphonic. http://www.intelliscore.net

Demot olen proovinud, ei ole suurem asi.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

ddes3 wrote:Seda et A on 440Hz ja oktav kõrgemal olev A on 880Hz ;)!
Nojah, aga niimoodi mingit lugu ümber kirjutada on ju nonsens. Seda pidasin silmas.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

ma usun et ega need programmidiki teistmoodi töötada saa.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

teine võimalus on "Slow wav" programmid paned loo tohutult aeglaselt käima ja siis ajad noot noodi haaval järge
Locked