trummid

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Kui sul on FL'is see aken lahti, kus neid pattern'eid teed, siis valid ülevalt Channels -> Add One -> ezdrummer
Siis tekib sinna uus kanal ja ezdrummer tuleb ka lahti. Kui leiad endale sealt sobiva sämpli, siis lohistad ta sinna uude kanalisse ja edasi käsitled seda nagu tavalist pattern'it. Lihtne.
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

mis aken see olema peab? kas see piano roll või playlist?
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

see mis lahti tuleb siis, kui F6 vajutad

step sequencer
krs
Posts: 170
Joined: 25 Mar 2005, 09:37
Location: Põlva

Post by krs »

oskab keegi soovitada pogrammi millega saab klaviatuuril trumme peksta nagu süntesaatoril?

Mingi WinPDrums mul hetkel aga pole just kõige parem
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

FL-ga peaks saama minu teada.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

FLiga saab ja aga sellel on siuke viivitus sees, et teha ei kannata midagi.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

tjaah, see oleneb juba helikaardist.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Lumeveer
Posts: 8
Joined: 18 Jan 2007, 14:48
Location: Tallinn

Post by Lumeveer »

Leian ka,et võibolla FL'ga oleks okei teha,Guitar pro värk tundub üsna mõtetu,sest kvaliteet sämplitest nii vilets
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

sihukese igi vana programmiga nagu sound club oota aga miks neid toksida sisse tahad- sihukese tüüp trummi rütme nagu tõhh-ts-tõhh-tõhh-ts-ts, ala on terve nett täis oota kirjuta kasvõi kitarri tabina oma trummid: et snare, floor, hi-hat ja cybal ja ma teen sulle gp faili
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

mul selline küssa et kui ma tahan guitar prost trummid oma laulu sisse panna siis ma pean nagu mikriga sisse lindistama või? :?

ei saa nii et arvutist otse lindistab?
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

mis asja vali, file- export- midi. Ja siis ta teeb sul selle tracki midiks, midt saad igas programmis impordina kasutada
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

oh thanks a bunch :wink:


nüüd on selline jama, et kui ma MIDIna ta sinna sisse panen siis ta ei mängi seda koos... mängib ainult audio faili...MIDI peaks olema trummid, võetud guitar prost.

Image
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Esiteks, see MIDI track paistab sul tühi olevat. Oled kindel, et ta importis sul selle MIDI klipi ikka?

Teiseks, MIDI ise on ainult informatsioon selle kohta, millist nooti mis ajahetkel mis tugevusega mängida. Sul peab olema miski (näiteks sämpler), mis selle informatsiooni vastu võtab ja iga sissetuleva noodi kohta mingi helifaili (sämpli) mängib. Trummisämpleritest on siin juba juttu olnud. vaata ringi natuke.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

Panin guitar pro käima, keerasin need soundid nulli mida ma ei tahtnud, alles jäid ainult basskitarr ja trummid. Siis panin export MIDI, auditionis võtsin lahti ja ei midagi...
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Nagu ma ütlesin, MIDI on ainult informatsioon. Kui sa üritad MIDI-klippi, kus on sul koos basskitarri ja trummi noodid, lasta nt. läbi trummisämpleri, ei ole tulemus ilmselt eriti tore. Alusta sellest, et ekspordi mõlemad instrumendid eraldi MIDI faili.

Ma pole ise mitu aastat Auditionit kasutanud, ei mäleta enam täpselt, kuidas MIDI importimine käis. Ehk keegi teine oskab täpsemalt rääkida. Ja alati võid ka manuaali lugeda.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked