guitar fx ja gutar rig2...........äkki keegi annaks nõu

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
axly
Posts: 2
Joined: 15 Dec 2006, 17:20

guitar fx ja gutar rig2...........äkki keegi annaks nõu

Post by axly »

Probleem siis selline et ei hakka need tööle olen lugend teistes teemadest et guitar rig tahab asio tuge (arvan et seda mul pole) tõmbasin siis selle asio mis peax andma mu helikaardile asio toe (nagu kuskil teemas kirjas oli) aga ei midagi ikka ei tööta.........ok

siis see guitar fx jällgi nagu lugesin kuskilt et sellel pidid nii madalad nõuded olema et iga arvuti peax selle ära jooxutama jällegi ei tööta ei tea mis jama on olen kõike proovind minu pea enam ei võta ..................võibolla on probleem selles et äkki tuleb nendes progedes midagi muuta või midagi et tööle hakkaks aga ma neid asju ei tunne.................äkki kellelgi on mingi hea idee kuidas see mul tööle hakkaks




tänud!!!!
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: guitar fx ja gutar rig2...........äkki keegi annaks nõu

Post by Faded »

axly wrote:Probleem siis selline et ei hakka need tööle olen lugend teistes teemadest et guitar rig tahab asio tuge (arvan et seda mul pole) tõmbasin siis selle asio mis peax andma mu helikaardile asio toe (nagu kuskil teemas kirjas oli) aga ei midagi ikka ei tööta.........ok

Kirjelda veidi täpsemalt, mis sul ei tööta, ja milles see väljendub.

Ma saan aru, et sul on asio4all installitud, aga Guitar Rig annab ikka kehva helikvaliteedi? On sul GR seadetest ka ära määratud, et ta ASIO draiverit kasutaks? Ma peast ei oska hetkel öelda, kus see täpselt käis; kui koju jõuan, võin järgi vaadata.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
axly
Posts: 2
Joined: 15 Dec 2006, 17:20

Post by axly »

Sain asja tööle ei tea mis viga oli tahtsin just hetk tagasi proovida veel näppida seal midagi aga arvuti ei last enam seda proge avada nii siis installisin uuesti ja nüüd töötab.................
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

Kui keegi teab kus võiks leiduda Guitar fx täisversiooni internetis võib PMis kirjutada mulle. :wink:
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

mulle ka ;)
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
AZB
Posts: 9
Joined: 19 Nov 2006, 16:16

Post by AZB »

Kas keegi juustu helikaardiga on Guitar Rigi korralikult käima saanud? Mul on Chaintech'i emaplaadil miskine integreeritud heli (VIA AC'97 Enhanced Audio Controller) ning läbi guitar rigi kõlas kitarr paksu mölana. Asio4All andis nii palju efekti, et lindistust kuulates oli kvaliteet enam-vähem, reaalajas endiselt ebakvaliteetne. Pärast uut installatsiooni ei saa enam lindistustki korralikuks.
Oskab äkki keegi öelda, missuguse kaardi poole peaks vaatama, et head kvaliteeti kätte saada? Kas piisab lihtsalt sellest, et kaardi product infos oleks ASIO support kirjas?
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

AZB, Täitsa kahtlane probleem. Üldiselt peaks iga helikaardi ja asio4all'iga saama suht hea kvaliteedi. (Kui just mingeid über-julmi teste ei tee kvaliteedi osas) Arvatavasti aitab ka see, kui lihtsalt ostad poest mõne odavama otsa helikaardi. (ala. ~150kr)

Endal suvaline int helikaart Realtek ALC850 (7.1 süsteemi toetab jms muidu) ja pole probleeme... Kasutan asio4all'i... ja enne sai kasutatud üht lisahelikaarti ~200kr'st ja samuti oli kõik täiesti korras. et pmst, see võib-olla niuke õnnetu juhus, et sul int. heli praegu jamab...

Samas, guitar rig'i ple kunagi vaadanud. Proovi asio4all'i draiveritega midagi muud käiata. (Vaata kasvõi windows media player'is option'is ringi, saad ka sättida asio4all'i peale) ja vaata siis, kas samasugune jama... kui siis on korras, on midagi guitar rig'is viga. Lase uuesti peale, kui ei aita, katsu kuskilt mujalt uuesti saada see, kui ikka ei aita, siis ikka vist vaja teist helikaarti. (ära loe "paremat", kuna odavad on siiski täiesti piisavad ja enamgi veel)
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
AZB
Posts: 9
Joined: 19 Nov 2006, 16:16

Post by AZB »

arvan ka et mingi suva low-end kaart peaks sobima, kui asio support olemas. Muud ju polegi tarvis. Proovin igaks juhuks paar testi veel kord installides-uninstallides, ehk läheb läbi.
Hetkel pole formati tõttu, nagu mainitud, kumbagi proget installitud. Mäletamist mööda oli ASIO4All'iga mingi väike tõrge. Kui õigesti mäletan, siis pärast GR käivitamist tuvastas A4A vale helikaardi ning ei lasknud seadeid muuta. Kas põmst peaks piisama sellest, kui A4A tööle panna ning tema järel GR?
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

AZB wrote:Kas keegi juustu helikaardiga on Guitar Rigi korralikult käima saanud? Mul on Chaintech'i emaplaadil miskine integreeritud heli (VIA AC'97 Enhanced Audio Controller) ning läbi guitar rigi kõlas kitarr paksu mölana. Asio4All andis nii palju efekti, et lindistust kuulates oli kvaliteet enam-vähem, reaalajas endiselt ebakvaliteetne. Pärast uut installatsiooni ei saa enam lindistustki korralikuks.
Oskab äkki keegi öelda, missuguse kaardi poole peaks vaatama, et head kvaliteeti kätte saada? Kas piisab lihtsalt sellest, et kaardi product infos oleks ASIO support kirjas?
Ma sain sama helikaardiga isegi ilma asio4alli installimata täiesti normaalselt oma 900mhz protsessoriga tööle.. Efekte ei saanud küll kuigi palju panna, muidu tõmbas prose umbe :D
Aga lagi polnud ning heli oli täitsa talutav.
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

asio4all ei nõua asio toega kaarti. ja proovi sellised step'id läbi: guitar rig uuesti, siis asio uuesti (ja guitar rig peale seda) ja lõpuks jääb üle teine helikaart.

btw, media player'iga proovisid asio4all'i?
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
AZB
Posts: 9
Joined: 19 Nov 2006, 16:16

Post by AZB »

GigAHerZ wrote:btw, media player'iga proovisid asio4all'i?

Ma ei suutnud WMP seadetest mingit asio viidet leida :oops:
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

Heh, praegu otsisin ja pagan, ei leia ka... Ma olen kindel, et kuskilt saab seda teha (olen seda teinud), kuid kust, praegu ei leidnud...

Kui sul on winamp, siis ka sellega peaks olema võimalik taolist asja teha...
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

soovitan selle mõnisada krooni kokku panna ja audigy või audigy 2 value osta.
AZB
Posts: 9
Joined: 19 Nov 2006, 16:16

Post by AZB »

madis wrote:soovitan selle mõnisada krooni kokku panna ja audigy või audigy 2 value osta.


Omad ise kaarti? Best bang for the buck?
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

jep, ühikas harjutan kitarr -> distro plokk bypassis (puhverdab signaali liinitasemele) -> audigy 2 value liinisisend.

kaart maksis miskine 400.- ja väga tore on native ASIO driveritega 4ms latencyga mängida. Isegi demosid kõlbab lindistada.
Locked