et otsin ühte head elektroonilist häälestajat...

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

et otsin ühte head elektroonilist häälestajat...

Post by janek87 »

proovisin selle lehe pealt seda Daseini aga seal hakkab see osuti edasi tagasi hüppama, kuigi mikri seaded on paigas. et tahaks ühte korralikku mis töötaks iga arvutiga
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

mul minituner , töötab väga hästi, kuigi In-Tune oli ka, too oli parem aga tollel sai prooviaeg otsa
ANdrus
Posts: 150
Joined: 21 Mar 2005, 21:45

Post by ANdrus »

AP Guitar Tuner
ainuke mõistlik
indro
Posts: 47
Joined: 15 Mar 2005, 17:14
Contact:

Post by indro »

nagu ka kuskil mainitud sai: stagna telefon(laua) lööb kõik üle. pole miskit muud tarvis..
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

stagna telefon muidugi kõigil kodus olemas jah?:P

mis seal ikka vanaema poole kitarri häälestama:D
-mina-
Posts: 14
Joined: 26 Apr 2005, 16:09

Post by -mina- »

Guitar Pro-le on sisseehitatud häälestaja, aga see tunnistab vist aint standardit (eadgbe). Siis on mul selline asi nagu Guitar FX Box 2.6, mida kasutan läbi arvuti mängimiseks ja sellel on suht viisakas tuuner. Muidugi võid googlest ka otsida ;)
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

lihtsuses peitub võlu

http://www.hotfrets.com/tuner.asp
Kruvi

Post by Kruvi »

Ap tuner on küllaltki normaalne.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Mul on BOSS TU-80, ostsin Tallinnast IS Music Teamist ja maksis vist mingi 400.-. Sellel on metronoom ka küljes. :P
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
seldon
Posts: 1252
Joined: 20 Mar 2005, 20:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by seldon »

Frusciante wrote:Mul on BOSS TU-80, ostsin Tallinnast IS Music Teamist ja maksis vist mingi 400.-. Sellel on metronoom ka küljes. :P

Mul sama.
Please excuse Jimmy for being. It wasn't his fault.
yeahyeahyeahs
Posts: 7
Joined: 31 Jul 2005, 20:30

Post by yeahyeahyeahs »

seldon wrote:
Frusciante wrote:Mul on BOSS TU-80, ostsin Tallinnast IS Music Teamist ja maksis vist mingi 400.-. Sellel on metronoom ka küljes. :P

Mul sama.


Tahtsin ka sama osta, aga jäi kalliks esialgu. Müüge keegi oma häälestaja mulle :roll:
etc
Posts: 107
Joined: 14 Mar 2005, 23:07

Post by etc »

Korgi GA-30 on täitsa korralik
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

yeahyeahyeahs wrote:Tahtsin ka sama osta, aga jäi kalliks esialgu. Müüge keegi oma häälestaja mulle :roll:

Kahjuks ei saa müüa, endal läheb vaja. Muidu mul on arvutil ka häälestaja, aga arvutit ju metsa kaasa ei võta. :)
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
yeahyeahyeahs
Posts: 7
Joined: 31 Jul 2005, 20:30

Post by yeahyeahyeahs »

Frusciante wrote:
yeahyeahyeahs wrote:Tahtsin ka sama osta, aga jäi kalliks esialgu. Müüge keegi oma häälestaja mulle :roll:

Kahjuks ei saa müüa, endal läheb vaja. Muidu mul on arvutil ka häälestaja, aga arvutit ju metsa kaasa ei võta. :)


Just, selles peitubki arvutihäälestajate suur miinus. Miski ei ületa ikka poes müüdavate häälestajate lihtsust. Võtavad küll patareisid, aga vähemalt töötab ükspuha kus. Ei ole raske kaasas kanda, kerge. Ainult üks mure, nad võiks odavamad olla :D
User avatar
Ritso
Posts: 117
Joined: 22 Apr 2005, 20:50
Location: Elva/Tallinn
Contact:

Post by Ritso »

yeahyeahyeahs wrote:
Frusciante wrote:
yeahyeahyeahs wrote:Tahtsin ka sama osta, aga jäi kalliks esialgu. Müüge keegi oma häälestaja mulle :roll:

Kahjuks ei saa müüa, endal läheb vaja. Muidu mul on arvutil ka häälestaja, aga arvutit ju metsa kaasa ei võta. :)


Just, selles peitubki arvutihäälestajate suur miinus. Miski ei ületa ikka poes müüdavate häälestajate lihtsust. Võtavad küll patareisid, aga vähemalt töötab ükspuha kus. Ei ole raske kaasas kanda, kerge. Ainult üks mure, nad võiks odavamad olla :D


Ma pole end nende häälestaja hinnaga kurssi ajand, et Tartus, kui palju ma peaks raha kaasa võtma, et üht häälestajat saaks osta. Mingist paarist sotist ei piisa?

Arvutiga häälestad ära, aga siis topid kotti ja lähed näiteks proovi ja võibolla jälle tibake häälest ära läind. Jälle üks eelis sellele nagu "päris" häälestajale!
Locked