Guitar Pro 5

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Guitar Pro 5

Post by daedalus »

on keegi saanud näppida-uurida.. katsetasin demo`t ja visuaalne külg oli hea.. täna sain ka täisversiooni kätte.. see RSS tugi andis päris hästi juurde.. oleks veel korralik helikaart ka.. ja Wah efekt oli juurde pandud.. kellel võimalus soovitan hankida.. ja mitte piraatversioon, eks..
etc
Posts: 107
Joined: 14 Mar 2005, 23:07

Post by etc »

Olen ainult demot proovinud. Endiselt olen pettunud selles, et kindlaid takte printida ei saa. Isegi nüüd, kui korraga saab mitmeid noote/takte selekteerida.
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

aga sa võid ju kopeerida soovitud taktid uude faili ja selle printida..
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Pidin juba küsima, et mida see RSS tugi seal teeb, aga sattusin siis kodulehelt lugema. Sa mõtled hoopis RSE-d (Realistic Sound Engine)?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
krs
Posts: 170
Joined: 25 Mar 2005, 09:37
Location: Põlva

Post by krs »

Mul full versioon olemas. Parem kui gp4 aga need reaalsed helid mis seal on need ei ole just kõige parema kvaliteediga. Trummid jäävad paljude lugude puhul nõrgaks isegi siis kui trummide heli kõvemaks panna. Põhiline probleem oli vist trummidel see et bass trumm ei kosta yle ja snare drum on siis kõige viletsam nendest, nii palju kui mina olen aru saanud. Aga eks te proovige ise.:D Minu teada peaks se veel pragugi torus olema
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

RSE jah.. :oops: kui kirjutasin siis mõtlesin et millest see lühend tuleb aga laiskus ei lubanud kontrollida.. RSS ju see blogide jublakas..
ANdrus
Posts: 150
Joined: 21 Mar 2005, 21:45

Post by ANdrus »

daedalus wrote:RSE jah.. :oops: kui kirjutasin siis mõtlesin et millest see lühend tuleb aga laiskus ei lubanud kontrollida.. RSS ju see blogide jublakas..

OT: Ehk võtad ikka end kätte ja uurid täpselt mis see RSS on.
Pidevalt mööda lahmida ka ju nõme.
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

ANdrus wrote:
daedalus wrote:RSE jah.. :oops: kui kirjutasin siis mõtlesin et millest see lühend tuleb aga laiskus ei lubanud kontrollida.. RSS ju see blogide jublakas..

OT: Ehk võtad ikka end kätte ja uurid täpselt mis see RSS on.
Pidevalt mööda lahmida ka ju nõme.


lehelt xml.com RSS is a format for syndicating news and the content of news-like sites, including major news sites like Wired, news-oriented community sites like Slashdot, and personal weblogs

mina olen sellega kokku puutunud ainult seoses blogiga.. nii et :roll:
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

RSS = Really Simple Syndication

Universaalne XML-il põhinev formaat andmete publitseerimiseks. Andmete alla lähevad enamasti blogide-foorumite sissekanded, uudised jne. aga võib olla ka näiteks veebipoes uued tooted, orkutis-reidis uued sõbrad-pildid, või palju muud.
Ühtne formaat tagab selle, et vastava klientprogrammiga saab ükskõik millise lehe RSS-i lugeda. Samuti on edastatav andmehulk väiksem (ainult tekst, pole lehe kujundust ennast, reklaame jm.) ja seega jõuab see ka kiiremini kohale.

Teine sarnane formaat on näiteks Atom. http://www.atomenabled.org
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

Proovisin ka ära juab mõni aeg tagasi. On siiamaani peal kuid kasutan siiski nelja... Miks?
Kogu oma suurepärase soundi ja mai tea mille muu juures on GP5 aeglane ja ressursse nõudev. Kuna pole supperheli vaja, et tabi kuulata kõlbab tavaline midi väga hästi.
Lõpetuseks, ei soovita. Ei ole uuendamist väärt.
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
Kuperjaanov
Posts: 174
Joined: 03 Sep 2005, 12:36
Location: suht igalpool

omk

Post by Kuperjaanov »

krustokil aegluses õigus, ja ruumis ka.. aga kui ruumi on, on see täitsa äge. Esmamulje on küll hea.
Auto varuosad ja küttepuud
56158990
seldon
Posts: 1252
Joined: 20 Mar 2005, 20:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by seldon »

Muidu on normaalne, aga see RSE kitarridel on täielik p**k, no overdrive veel kõlbab kuskile, kuid distortion on juba liiga kärisev. Akust ja eletric clean on paremad muidugi.
Please excuse Jimmy for being. It wasn't his fault.
D#m
Posts: 82
Joined: 20 Jun 2006, 10:57
Location: Tartu

Post by D#m »

Endal täisversioon olemas, kuid kõik vajaliku saab ka GP4-ga tehtud. See RSE küll oluliselt midagi juurde ei anna.
User avatar
ore211
Posts: 129
Joined: 07 Jun 2006, 10:10
Location: Kuressaare
Contact:

Post by ore211 »

Mul on kah täisversioon. Täitsa hea tundub (see on esimene GP mida üldse proovinud olen).

Ainuke asi mis annab soovida on minu helikaart,kui oleks parem siis saaksin seda natuke rohkem näppida. :lol:

Kiired 150-200 tempolised noodiread jätab mängimata, sest helikaart hakkab kärssama. :lol:
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

aga kas seal selline võimalus ka on,et mul on nagu raamatus noodid ja tahaks need sisestada gp-sse ja siis GP näitaks mulle ära kitarri tabid...ma olen kuskil näinud sellist nagu nootide rida,et muudkui võtad sealt tabelist ühekaupa noote jm märke ja sisestad terve loo sisse...aga oli see gp-s? :?
Locked