Kuidas õppida kitra?

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
Locked
kriisaMa
Posts: 1
Joined: 25 Oct 2008, 19:34

Kuidas õppida kitra?

Post by kriisaMa »

Nonii eile sain kidra.Asi on selles et mängin jumala esimest korda kidra kuidas siis seda õppida või millest alustada?


Tänud Ette
crypton
Posts: 56
Joined: 10 Apr 2008, 19:25

Post by crypton »

Lemmik lugu on ?
Mis hoiab sind motiveerituna ongi see kui sul on lugu mida mängida.
Mina valisin endale kohe alguses "3 Doors Down - Be Like That" alguse. Pusisin ise nädal aega ja sain ta mängima. Tasapisi arenedes.

Soovitatavalt harjuta sisse käes asend, et sul ranne ei väsiks liiga jne. Ära ole mängimise ajal liiga pinges ja kontrolli igat oma liigutust.

Vahepeal võta käsile akordid. D, Em, E, G, A, C, jne

justinguitar.com -ist võid ette võtta beginnercourse ja saad seal niimõndagi häid näpunäiteid ja soovitusi.
samuti on seal harjutusi, mida alguses nt iga päev mingi 10 minutit tehes arendab päris hästi mängimist.

See on hetkel mida oskan soovitada. Nii sain ise alguse tehtud.
Uue Yamaha FG700MS omanik siis.
User avatar
Leib
Posts: 120
Joined: 06 Jun 2008, 18:17

Post by Leib »

Sebi omale selline raamat, nagu "kitarrimäng võhikutele". See on suureks abiks kindlasti. peaks kuskil 300.- maksma, seal on kõik ära seletatud ja näidatud, mida alustuseks vaja.
Üldjuhul veel kurjem, kui jänes avataril.
User avatar
Hemp
Posts: 247
Joined: 05 Jan 2007, 16:28
Location: Kloostri taga metsas.
Contact:

Post by Hemp »

Aldo Järve "Rännakud kitarriga" on minu meelest kõige parem.

Ma võtsin vaevaks hakata koguma eestis välja antud kitarriõpikuid, Ning neid võrreldes ja proovides tundubki see kõige söödavam algustamiseks. Nt. akrodivahetuste harjutamine jne.


Siit ka üleskutse: kellegil mõni vana kitarri või mõne teise pilli õpik kuskil vedeleb, siis võite meili saata ja rääkida sellest lähemalt ja teha ka pakkumise.

Eriti olen huvitatud Uno Loobi raamatust.

henri@kleepsuvabrik.ee
http://www.lasteasi.ee
http://www.kleepsuvabrik.ee
Henri tel. 5070884
Müügiks:
Klassikalise kitarri kohver.
VOX DA5
Locked