Helipead

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
Locked
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Helipead

Post by haandi »

jutt siis selline, et mul on üks tavaline odav strat tüüpi Stagg ja sellel on mönus surin sees, ja olen plaanind et lähiajal vahetada natuke helipäid. küsimus siis järgmine: mis helipead oleks sinna soovitatav panna,. arendage seda teemat, sest ma olen suht võhik selles valdkonnas
User avatar
Cheehad
Posts: 398
Joined: 02 Jun 2005, 21:53
Location: Kuressaare

Re: Helipead

Post by Cheehad »

electrik14 wrote:jutt siis selline, et mul on üks tavaline odav strat tüüpi Stagg ja sellel on mönus surin sees, ja olen plaanind et lähiajal vahetada natuke helipäid. küsimus siis järgmine: mis helipead oleks sinna soovitatav panna,. arendage seda teemat, sest ma olen suht võhik selles valdkonnas

Pakun, et suht mõttetu on panna Staggile uusi helipäid.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Dimarzio on kõige möllum firma, mida kogu maailm kasutab ja enamus guitarherosi
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Oled kindel et surin on kitarris/helipeades? Erinevaid võime oled proovinud? Äkki see üks helipea ei sobi kokku mingi võimuga :D

Karta on et uus helipea on kallim kui odav stagg :D
KidraJobu
Posts: 132
Joined: 25 Jul 2005, 11:42

Re: Helipead

Post by KidraJobu »

electrik14 wrote:jutt siis selline, et mul on üks tavaline odav strat tüüpi Stagg ja sellel on mönus surin sees, ja olen plaanind et lähiajal vahetada


enne tuleks selgeks teha mis asi selle surina tekitab. fenederi oma strat suriseb nii, et vahe pole(ja seda surina ei tekita mitte helipead vaid kaabelduse omapara) ja selleks, et surinat maha saada on terve hunnik napunaiteid guugliga leitavad. minu strati surinat tekitas vahepeal efektibloki toitekas mis sisend kaabli(saatjaga) korval vedeles. ja koigeparemt surinat tekitab mul arvutik kui selle juures kidraga istuda.
Locked