Fingerstyle

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
Locked
Whistler
Posts: 5
Joined: 04 Mar 2007, 23:25
Location: Tallinn

Fingerstyle

Post by Whistler »

Tere

Tekkis selline küsimus, kas siit foorumist äkki keegi praktiseerib ka Fingerstylei? Ma ise avastasin hiljuti enda jaoks Don Rossi, Andy Mckee jt. Peale seda nagu ei taha enam elektrikitarri peale mõeldagi. Äkki keegi oskab anda linke kust saaks häid õpetusi ja lugusid mida harjutada? Või kui kellegil on endal nõuandeid on kõik teretulnud..
Kllrkpp
Posts: 4
Joined: 05 Mar 2007, 10:59

Post by Kllrkpp »

k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

otsi travise asju
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Soovitan ka Merle Travist, teda on YouTubes omajagu, Olen neid videosid sealt tömmand ja Travise näpujooksu hoolega jälgind.

Ahjaa, unustasin. Chet Atkinsi asju vöid ka vaadata, ühe video vaatamine annab juba meeletult inspiratsiooni ja tahet harjutada.
User avatar
WqEst
Posts: 348
Joined: 15 Jan 2007, 23:21
Location: Tallinn/Tartu/Veskimäe

Post by WqEst »

kas acoustic fingerstyle ka huvitab? kui jah, siis vaata: michael hedges ja thomas leeb. esimene onväga kõva tegija ja temalt on tabe kah saada. Rootwich .
kui ma "Peg Leg Speed King'i" ära mängisin, siis ma olin nagu pilves nädal aega :lol: vaata kindlasti!
Iwan Suli
Posts: 69
Joined: 26 Oct 2005, 13:57
Location: Tallinn

Post by Iwan Suli »

Minu arust peaks kõige kõvem fingerstyle mees olema Steve Stevens ehk siis Billy Idoli kidramees.
astar.ee/kitarr Greatest Hits vol I: blaa blaa blaa ... füüsikal ei ole sellega mingit pistmist...
User avatar
Ecko
Posts: 264
Joined: 08 Apr 2007, 00:17

Post by Ecko »

Tommy Emmanuel on minu iidol. Mängib 10 sõrmega sama, mida klaver.
leho
Posts: 40
Joined: 20 Mar 2008, 11:55

Post by leho »

ärgem unustage ikka mark knopflerit ja tema kuulsat sultans of swingi :D
Locked