Harley Benton Hbl500 Bk

Erinevate firmade pillid
User avatar
RockDude
Posts: 41
Joined: 18 Aug 2006, 23:58
Location: Viljandi

Harley Benton Hbl500 Bk

Post by RockDude »

Tere,
Küsimus selline, et olen tükk aega otsind pilli, mis oleks minu maitsele .. ja kujult olen ühe ka leidnud. Nimelt on silma jäänud selline pill nagu Harley Benton HBL-500 Bk
Siin ka pilt sellest
Et kas kellelgi on olnud selle pilliga kogemusi ja et mis arvate !? :)
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Re: Harley Benton Hbl500 Bk

Post by donkey »

RockDude wrote:Tere,
Küsimus selline, et olen tükk aega otsind pilli, mis oleks minu maitsele .. ja kujult olen ühe ka leidnud. Nimelt on silma jäänud selline pill nagu Harley Benton HBL-500 Bk
Siin ka pilt sellest
Et kas kellelgi on olnud selle pilliga kogemusi ja et mis arvate !? :)

LP koopiad on jah toredad...aga Harley Benton'i kohta head üldiselt ei räägita...
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Harley Benton on vist kõige sitem pill üldse. :P
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Matu
Posts: 252
Joined: 22 Apr 2006, 20:47

Post by Matu »

Frusciante wrote:Harley Benton on vist kõige sitem pill üldse. :P

BINGO! :D Mul on ka HB ja see on täielik saast.
User avatar
RockDude
Posts: 41
Joined: 18 Aug 2006, 23:58
Location: Viljandi

Post by RockDude »

Selge .. Nüüd vähemalt tean ! :D
User avatar
RockDude
Posts: 41
Joined: 18 Aug 2006, 23:58
Location: Viljandi

Post by RockDude »

Aga muidu, äkki keegi soovitaks siis pilli vahemikus 3000-4000 Eek? Põhiliseks mängustiiliks on rock. :)
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Raskemat sorti rock või veits kergem?
User avatar
RockDude
Posts: 41
Joined: 18 Aug 2006, 23:58
Location: Viljandi

Post by RockDude »

No põhiliselt sellist kergemat ma arvan ! :P
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Niii, ma leidsin midagi suhteliselt head sulle, mis mahub su hinnapiiridesse, mida soovitatakse üldiselt, sest see on hea pill ning seda ei pea tellima kuskilt kaugelt.

Nimelt Yamaha Pacifica 112. Ma tean, et Stanfordis peaks olema Pacifica seeria nagu koduleht ütleb, aga ma loodan, et 112 on ka seal ikka olemas. Muuseas, mis võimendit sa plaanid osta? Või on IS Music Teamis laiem yamahade valik.
User avatar
RockDude
Posts: 41
Joined: 18 Aug 2006, 23:58
Location: Viljandi

Post by RockDude »

Võimu pole veel nagu uurind, esialgu tahaks leida sobiva pilli, kuigi kõige enne on vaja vastav rahasumma kokku ajada :D .
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Muuseas, enamus heli tuleb võimust, seega olgu kitarr halvem, aga see eest korralik võimendi.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Mängumugavus, väga oluline asi, oleneb samas täielikult kitarrist... Kui kael on ikka paks ja rõveda kleepuva lakikihiga, nupud jäävad mängides ette, oktave on võimatu paika keerata, juhe logiseb ja ragiseb pesas, siis ei päästa sind ükski suur lambifullstack, siis on lihtsalt võimatu mängida.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

liivainimene wrote:Mängumugavus, väga oluline asi, oleneb samas täielikult kitarrist... Kui kael on ikka paks ja rõveda kleepuva lakikihiga, nupud jäävad mängides ette, oktave on võimatu paika keerata, juhe logiseb ja ragiseb pesas, siis ei päästa sind ükski suur lambifullstack, siis on lihtsalt võimatu mängida.

Ning kõik need omadused kuuluvad Harley Bentonile. :P
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
Morgoth
Posts: 179
Joined: 04 Mar 2006, 14:46
Location: Tallinn

Post by Morgoth »

Frusciante wrote:
liivainimene wrote:Mängumugavus, väga oluline asi, oleneb samas täielikult kitarrist... Kui kael on ikka paks ja rõveda kleepuva lakikihiga, nupud jäävad mängides ette, oktave on võimatu paika keerata, juhe logiseb ja ragiseb pesas, siis ei päästa sind ükski suur lambifullstack, siis on lihtsalt võimatu mängida.

Ning kõik need omadused kuuluvad Harley Bentonile. :P


Ma ei usu, et kõik HB kitarrid on halvad. Mõni kallim kidra neilt võib täitsa korralik olla.
rait1
Posts: 85
Joined: 11 Apr 2006, 22:41

Post by rait1 »

Need kes siin eespool seda HB-d kõige sitemaks pilliks peavad, siis kas te teete seda ikka kogemuste põhjal? (ja ma ei pea kogemuseks seda, kui oled ainult omanud Harley Bentoni pilli ja ühtegi muud samast klassist pilli pole puutundki...)

Teist vist pole keegi siis mänginud Jolana(sellelt võis leida ka väga häid isendeid), Musima ja kes kurat teab mis veel pilliga---kui te HB-d kõige sitemaks peate
Locked