Pillid Mis On Siit Teemast Puudu...

Erinevate firmade pillid
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Pillid Mis On Siit Teemast Puudu...

Post by Andre »

Need firmad siis. Hetkel ei tulnud preagu midagi head pähe.. 8)
User avatar
allar21
Posts: 102
Joined: 12 Oct 2005, 21:09
Location: Saaremaa

Post by allar21 »

williamsid on puudu veel :D
Image
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Brian May, Dean, Fernandes, Heritage, Martin, Novax, Orville (kunagine Gibsoni tütarfirma), Ovation, PRS, Rickenbacker, Schecter, Shine, Takamine, Tanglewood, Valley Arts (käib vist Gibsoni alla), Warwick, Washburn, Zon.

Palun. Ilusti tähestiku järjekorras ka. Jah, enamus neist on eksootilised margid, aga seda on ka mitmed olemasolevatest, nii et erilist vahet vist pole.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Brian May, Dean, Fernandes, Heritage, Martin, Novax, Orville (kunagine Gibsoni tütarfirma), Ovation, PRS, Rickenbacker, Schecter, Shine, Takamine, Tanglewood, Valley Arts (käib vist Gibsoni alla), Warwick, Washburn, Zon.

Palun. Ilusti tähestiku järjekorras ka. Jah, enamus neist on eksootilised margid, aga seda on ka mitmed olemasolevatest, nii et erilist vahet vist pole.


Hea mõte , panen need kõik tähestiku järjekorda :D
Nii palju firmasid :shock:
Aga neid on vist ikka veel..
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Loomulikult on neid veel. Ja siis veel mõned. Ja siis jäävad ikka paar tükki kahe silma vahele. Ma küll ei näe erilist mõtet neid siia panna, sest pooli neist Eestis ei müüdagi, aga eks sa ise tea.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

aga tegelikult vaataks huviga teiste kasutajate oma tehtud / muudetud pille.
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

Ma arvasin isiklikult küll nii, et teemad tekivad ikka siis kui inimene omab mingit kitarri ja teeb teema vastavalt firma nimele... kui teema on juba olemas, on veel lihtsam... Vastad sinna teemasse.. Ma ei näe vajalikkust teha sadakümme teemat... Eestis ei ole minu teada palju Brian May kitarre... Ega ka teisi Fadedi poolt toodud kitarrimarke... Võibolal mõned üksikud. Isegi Rickenbacker on harv nähtus.
See asi läheb siin kiirelt läbuks kätte.
Minu ettepanek... Kustutada kõik teemad kus pole veel keegi vastanud... Võtta teemadest pildid maha.. ja iga inimene kes siis oma kitarri hakkab tutvustama paneb just sellest pillist pildi, mis tal endal on.. Ei pea just ise tegema selle pildi aga hea oleks.
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

krustok wrote:Ma arvasin isiklikult küll nii, et teemad tekivad ikka siis kui inimene omab mingit kitarri ja teeb teema vastavalt firma nimele... kui teema on juba olemas, on veel lihtsam... Vastad sinna teemasse.. Ma ei näe vajalikkust teha sadakümme teemat... Eestis ei ole minu teada palju Brian May kitarre... Ega ka teisi Fadedi poolt toodud kitarrimarke... Võibolal mõned üksikud. Isegi Rickenbacker on harv nähtus.
See asi läheb siin kiirelt läbuks kätte.
Minu ettepanek... Kustutada kõik teemad kus pole veel keegi vastanud... Võtta teemadest pildid maha.. ja iga inimene kes siis oma kitarri hakkab tutvustama paneb just sellest pillist pildi, mis tal endal on.. Ei pea just ise tegema selle pildi aga hea oleks.


Brian May kitarre müüakse eestis.. st Pillipoes.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

krustok wrote:Ma arvasin isiklikult küll nii, et teemad tekivad ikka siis kui inimene omab mingit kitarri ja teeb teema vastavalt firma nimele... kui teema on juba olemas, on veel lihtsam... Vastad sinna teemasse.. Ma ei näe vajalikkust teha sadakümme teemat... Eestis ei ole minu teada palju Brian May kitarre... Ega ka teisi Fadedi poolt toodud kitarrimarke... Võibolal mõned üksikud. Isegi Rickenbacker on harv nähtus.

Sama asja sai ka juba varem räägitud, ning välja pakutud, et teemad tekivad siis, kui kellelgi ka midagi asjalikku rääkida on.

Andre: see, et müüakse, on üks asi. Iseasi on see, kas keegi neid ka ostab ja siis siia foorumisse arvustama tuleb. Brian May pillide puhul on see tõenäosus praktiliselt olematu, samuti umbes poolte ülejäänud firmade puhul.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Laur.
Posts: 1199
Joined: 26 Mar 2006, 00:13
Location: Saku/Tartu

Post by Laur. »

Märkasin et minu Amada jaoks pole teemat :cry:
http://llaurits.wordpress.com
hufuufer ät gmail punkt com
d4v3
Posts: 463
Joined: 27 Nov 2005, 22:29
Location: Tallinn-Saaremaa

Post by d4v3 »

Minu kaablifirma akustilise jaoks ka teema puudub.Firmaks peaks siis Proel olema.
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

sunny crystal :wink:
Ossa
Posts: 181
Joined: 23 Apr 2005, 19:30
Location: Pärnu/Viljandi

Post by Ossa »

BEHRINGER
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ma oleks võinud vanduda, et Sunny Crystali teema oli mingi aeg olemas...
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Ma oleks võinud vanduda, et Sunny Crystali teema oli mingi aeg olemas...


Miks sa seda arvad? Ma pole teinud seda , sest jah sellist pilli? kes soovitaks seda?
Locked