Stagg

Erinevate firmade pillid
rait1
Posts: 85
Joined: 11 Apr 2006, 22:41

Post by rait1 »

Andre wrote:Ise mängin igapäev mingi 7 erineva pilliga. Mis kõik endal olemas ja Stagg on ikka paljudest kidrafirmadest täiega üle. Ja see kes siin näitas seda et pingutid on plastmassist.... seda ma tahaks näha..


no vaata:

Staggidel on see osa plastmassist. Kui ei usu võta maha ja kontrolli järgi :wink:

PS: pildil näidiseks oli suvaline kitarr
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ma arvan, et Andre tahtis ikkagi konkreetset pilli näha, millel mainitud jupp plastikust on. Sinu antud pildil on, nagu sa isegi ütlesid, mingi suvaline pill.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
rait1
Posts: 85
Joined: 11 Apr 2006, 22:41

Post by rait1 »

Faded wrote:Ma arvan, et Andre tahtis ikkagi konkreetset pilli näha, millel mainitud jupp plastikust on. Sinu antud pildil on, nagu sa isegi ütlesid, mingi suvaline pill.


http://www.elton.com.ua/images/stagg_s300bk.JPG
Boing
Posts: 35
Joined: 18 Apr 2006, 18:16

Post by Boing »

daaa
Last edited by Boing on 21 Oct 2007, 17:10, edited 1 time in total.
mazinist
Posts: 3
Joined: 05 Jun 2006, 12:38
Location: Tallinn/Tabasalu

Post by mazinist »

staggi leht väidab antud isendi kohta:
"machine heads: diecast, chrome"
User avatar
Morgoth
Posts: 179
Joined: 04 Mar 2006, 14:46
Location: Tallinn

Post by Morgoth »

Andre wrote:
Ise mängin igapäev mingi 7 erineva pilliga. Mis kõik endal olemas ja Stagg on ikka paljudest kidrafirmadest täiega üle. Ja see kes siin näitas seda et pingutid on plastmassist.... seda ma tahaks näha..


Sul on ju enamus pillid mingid pannid, mõni ime ka, et see parem on.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Morgoth wrote:
Andre wrote:
Ise mängin igapäev mingi 7 erineva pilliga. Mis kõik endal olemas ja Stagg on ikka paljudest kidrafirmadest täiega üle. Ja see kes siin näitas seda et pingutid on plastmassist.... seda ma tahaks näha..


Sul on ju enamus pillid mingid pannid, mõni ime ka, et see parem on.


Pannid? mul
Yamahad ja Fenderid on ikka paremad kui mu üks stagg
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Aga millistest see Stagg siis nii peajagu üle on?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Andre, niisama huvi pärast, sa ei viitsi korra kirjutada oma pillidest nimekiri siia ehk siis mida sa omad. 8)

@Faded
äki ongi Fenderitest ja Yamahadest üle :roll:
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Aga millistest see Stagg siis nii peajagu üle on?


STAGG SW203 :P Mine proovi seda ja mõnes Yamahast ja mõnest Fenderist ikka parem..

Näiteks sellisest fenderist parem http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=1553941
või :
http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=1553953

Jne.. ple mõtet neid siia toppida.. Stagg on minu arust küll päris kõva firma.
User avatar
Morgoth
Posts: 179
Joined: 04 Mar 2006, 14:46
Location: Tallinn

Post by Morgoth »

No ma ütlen, et sa võrdled konkreetset Staggi mingi kuulsa firma juustudega, see ei tähenda, et Stagg hea firma on
Boing
Posts: 35
Joined: 18 Apr 2006, 18:16

Post by Boing »

Sa ei saa asjast aru ta ytleb, et Stagg on päris kõva firma ta ei mõtle selle all mingit konkreetset võrdlust vaid seda, et talle meeldin stagg kohati(issand jumal).
Keegi võib sama moodi öelda, et talle meeldib mingi auto.


Palun vabandust
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Andre wrote:STAGG SW203 :P Mine proovi seda ja mõnes Yamahast ja mõnest Fenderist ikka parem..


Ei-ei. Sa ütlesid, et Stagg on "ikka paljudest kidrafirmadest täiega üle". Rõhuga sõnal "firmadest". Seda, et hea Stagg võib odava otsa Fenderist parem olla, teame me niigi. Räägi, millistest firmadest Stagg parem on. Ja mitte nii natukene parem, et üks pill teatavate mööndustega, vaid ikka "täiega üle" kohe.

Ma eeldan, et "parem" tähendab siinkohal "teeb kvaliteetsemaid pille". Paranda mind, kui ma eksin.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Faded wrote:
Andre wrote:STAGG SW203 :P Mine proovi seda ja mõnes Yamahast ja mõnest Fenderist ikka parem..


Ei-ei. Sa ütlesid, et Stagg on "ikka paljudest kidrafirmadest täiega üle". Rõhuga sõnal "firmadest". Seda, et hea Stagg võib odava otsa Fenderist parem olla, teame me niigi. Räägi, millistest firmadest Stagg parem on. Ja mitte nii natukene parem, et üks pill teatavate mööndustega, vaid ikka "täiega üle" kohe.

Ma eeldan, et "parem" tähendab siinkohal "teeb kvaliteetsemaid pille". Paranda mind, kui ma eksin.



Williams pakun oleks väga kindel kanditaat sellele kohale ning tegelt kaaluks vast ka Apollot. 8)

IMO loeb rohkem ikka konkreetne mudel/isend rohkem, muidu juhtub tõesti mõni odav fenderi juust kätte-oh sa kurat küll fender on saast firma :wink:
rait1
Posts: 85
Joined: 11 Apr 2006, 22:41

Post by rait1 »

Boing wrote:hahaaa mine ***** ma võtsin selle pinguti maha ja testisin. Testisin kas see osa laseb signaali ja elektrit läbi, üllatus ülletus laseb kyll järelikult metall ;)


Need on üle kroomitud ja kroom juhib elektrit :wink:
Aga see selleks - mina arvamus jääb ikka selle juurde, et Stagg ON sitt pill - imege või sitta, mina oma arvamust ei muuda :P
Locked